828 Shares 5382 views

komora akcesoria-action: mocowanie, wodoodporne pudełko, ładowarka

Ogólnie rzecz biorąc, przedstawiciele segmentu klasy aparaty działania jest najbardziej funkcjonalny, praktyczny i elastyczny w działaniu. Budowa takich modeli początkowo dla skrajnej przemocy fizycznej, więc żadne szczególne koszty oprzyrządowania są rzadko zastrzelony. Oczywiście, zadania pomocnicze wsparcia, aby pomóc rozwiązać specjalne akcesoria dla krzywek działania, głównym zakresie, który jest przeznaczony do mocowania i stabilizacji urządzenia.


Statywy do kamer

Klasyczne podpory, statycznie montowane na powierzchni ciała stałego w pełnej aparaty działania są rzadko stosowane. Zazwyczaj są one zastąpione stedikamy i Monopody. To urządzenie, które zawiera strukturę uchwytu i urządzenie do mocowania aparatu. Odłączany rama mocująca może być używana oddzielnie od uchwytu – na przykład za pomocą rzepów i zacisków może być zainstalowany na rowerze. Ponadto, zadaniem takich ram jest nie tyle na górze aparatu do mini-statyw, w jaki sposób zminimalizować drgania. Ramki są wyposażone materiału tłumiącego, że nawet podczas korzystania z urządzenia, aby zapewnić wyraźny kurs fotografowania bez wahania.

stedikamami sterowany jest dość łatwo. Zazwyczaj wał główny jest wykonany z sekcji blokowania w węzłach fałd. Również wspólny wzór teleskopowy, którego długość waha się od kilkudziesięciu centymetrów do 2,3 m. Kompletny Kamery Akcesoria akcji tego typu, w niektórych wersjach dostarczyć do zdalnego sterowania poprzez dedykowaną konsoli.

zużyte elementy złączne

Głównym kierunkiem rozwoju dostępne dla kamer wideo typu elementów złącznych dla GoPro dawna utrwalenie na głowie. Prawie wszystkie urządzenia tego typu są tworzone przez kilka pasów z kieszeniami, rzepy i klamry. Dziś deweloperzy oferują zaawansowanych użytkowników przywiązanie do uniwersalnego typu działania Camera. Jest to zestaw pasów z szerokimi możliwościami regulacji, które mogą być noszone na ciele lub kierownika różnych systemów dostarczających instrukcji. W szczególności, nie jest to konfiguracja, w której kamera jest ustawiona na klatce piersiowej. Opcja ta jest przydatna w przypadku, gdy głowa jest zajęta przez kask z latarką LED. Alternatywnie zniżki staże boczny system kamer same pasy na głowie, jednak powstaje kłopotliwe i ciężką konstrukcję w tej sprawie. Standardowo, producenci oferują typowe zaciski dressing montażu i regulacji głowy do kasku lub otwartym umysłem.

Boksy dla kamer

Pudła, pudełka i skrzynki do kamer są oddzielne klasy akcesoriów. należy zacząć od najbardziej funkcjonalnych i technologicznych urządzeń tego typu. To zawieszenie skrzynki, w której urządzenie jest przymocowane do Quadrocoptera. Ta konfiguracja jest różne techniki sprzęgania stosowane przez wielu producentów. W szczególności Action Camera Xiaomi Yi w 4K modyfikacji przewiduje możliwość instalacji. Jednakże, personel twarde zamki niezawodnie podłączyć aparat do dronów. Opcja ta jest używana, jeśli boks krytyczny cięższa konstrukcja pozwoliła na Quadrocoptera konserwacji.

skrzynki zabezpieczające są również często, w której nacisk jest oddzielenie od zewnętrznych wpływów fizycznych lub klimatycznych. Na przykład, wodoszczelne pudełko do aparatury działania aparatu chroni przed penetracją cieczy do wnętrza obudowy. Są to klasyczne przypadki, które są używane do łatwego i bezpiecznego transportu aparatu i jego poszczególnych części funkcjonalnych.

baterie zewnętrzne

Dzieje się w długą podróż do fotografowania krajobrazów, konieczne jest, aby rozważyć kwestię komorze dostaw energii. Najczęściej energochłonne model nie pozwoli na ciągły tryb fotografowania na więcej niż 1 dzień. W związku z tym nie będzie zbędna, aby zaopatrzyć się na baterii. To może być wiele urządzeń. Po pierwsze, możliwe jest wykorzystanie nadmiarowej akumulator litowo-jonowy o pojemności około 1000 mAh. W tym przypadku należy obliczyć odpowiednią konkretny format lub baterii dla modelu aparatu. Jeżeli obliczenie odbywa się na kilka dni lub tydzień, to będzie zbliżać drugą opcję – jednostka napędowa banku. W rzeczywistości jest to bardziej pojemna bateria do 10-15 tys. MAh, która zapewni wiele sesji pełną regenerację energii. Ale to zajmie ładowarkę do działania Cam z interfejsem USB do użytku z baterią. Wadą tego rozwiązania jest fakt, że bardzo Moc Bank jest dość masywny i nelegkovesny urządzenie, które może dostarczyć dodatkowych kłopotów w podróży.

Oprzyrządowanie do stosowania w komorze wodnej

To zostało powiedziane o polu, który chroni aparat przed deszczem, ale to może nie wystarczyć, jeśli jest to całkowite zanurzenie w wodzie. Dla tych celów, należy szczególną podciśnienia i urządzenie uszczelniające w postaci samych skrzynek, pojemników i przezroczystych półkuli. Cechą łączników i urządzeń bezpieczeństwa tego typu jest obecność pływaków, które nie pozwalają na urządzenie zlewu. Ponadto, wodne krzywki akcesoria działania zwykle oznaczane charakterystyczny jasny kolor, co umożliwia ich odróżnienie w trudnych warunkach. Na przykład, produkty oznaczone GoPro pomarańczowy odcień – nie koniecznie całkowicie, ale niektóre części mają kolor. Dostarczone są również specjalne światła do pracy pod wodą, są zintegrowane w kontenerze lub na konstrukcji lub w korpusie aparatu.

Ile są akcesoria do krzywek działania?

Prosta i łączniki wykonane z lekkich uchwyty plastikowe kosztuje średnio 500-1000 rubli. W segmencie middle bandaże remeshkovye, pudełka i wsporniki są dostępne już za 2-3 tys. Akcesoria najbardziej technologicznie i wielofunkcyjny można oszacować na 10-15 tysięcy. To może być wsporniki do działania Cam w formie elektronicznej stedikamov, zintegrowane rozwiązania do fotografii podwodnej, jak również dodatków oświetleniowych.

wniosek

Wśród głównych różnic działania kamery bezpieczeństwa zewnętrznego zwolniony. Takie modele są otrzymywane obudowy o wysokiej wytrzymałości, powłok izolacyjnych dla wstawiania i ergonomiczny uchwyt, tak lepkiej. D. Jednak bez odpowiedniego oprzyrządowania, w naturalnych warunkach roboczych dla tego rodzaju urządzeń dowolny wzór będzie bezużyteczna. Dlatego też, na przykład, ten sam aparat działanie Xiaomi Yi 4K jest wyposażona w specjalne złącza do związania złącznych i statywów. Przed użyciem aparatu, ważne jest, aby obliczyć, jakie mogą być wymagane akcesoria. Dobrze dobrane dodatki sprawią, że proces strzelania jest nie tylko wygodne, ale również wydajne pod względem jakości obrazu.