236 Shares 7712 views

Monobloki: plusy i minusy. Rodzaje batony, funkcji i opinie

Dzisiaj mamy dowiedzieć się, czy kupić batony. Plusy i minusy tej techniki, jej rodzaje, a także opinie klientów – z których wszystkie pomagają w podjęciu właściwej decyzji. Nie natychmiast wymiata batonika, tylko aby zobaczyć go na półce w sklepie. Po tym wszystkim, nowe nie znaczy lepsze. Więc spróbujmy zrozumieć, co stanowi ten rodzaj technologii, a następnie dowiedzieć się, jak wybrać ją.

Spotyka ludzi

Cóż, pierwszą rzeczą, aby dowiedzieć się – to gatunki, które mają jedną sztukę. Plusy i minusy nich analizować później. Najprawdopodobniej nie wiedział, że regularnie korzysta z tej techniki.

Po pierwsze, może być monoblokom kolumny. Bezprzewodowy, mały akumulator. Można powiedzieć kieszeń. Popularny wśród młodych ludzi. Podłączony do telefonów i komputerów bezprzewodowo.

Po drugie, nie jest smartphone cukierek. Plusy i minusy tej techniki można dyskutować w nieskończoność. Ale co to robić dla urządzenia? Najczęstszym smartfon bez widocznych elementów ruchomych. U ludzi, jest często określane jako „cegły”.

Po trzecie, jest to komputery. Być może najbardziej popularne i ważna kategoria, która jest naprawdę godny uwagi. Monoblock komputerowe plusy i minusy swoich eksponatów bezpośrednio po zakupie. Więc trzeba będzie uczyć się o nich z góry. Powiedzmy sobie z tym poradzić.

Komputer-częściowy

Bardziej szczegółowe spojrzenie na komputerach monoblock. Po tym wszystkim, kwestia wady i zalety, co do zasady, oznacza to, że rozpatrywanie tej techniki. Z telefonami i głośniki i wszystko jest jasne. Ale z komputerami – nie całkiem.

Aby zacząć dowiedzieć się, co to jest w ogóle. Computer-piece – jest techniką, która jest powiększony kilka razy tabletka. Oznacza to, że monitor. Do niego z kolei podłączyć mysz i klawiaturę. I wszystkich „hardware” komputera tego typu jest bezpośrednio w „polu” monitora. Często można użyć tej techniki, nawet bez myszki.

Oto one, komputer monoblok. Plusy i minusy gołym okiem trudno dostrzec. Więc będziemy musieli dowiedzieć się w praktyce. Może rzeczywiście powinien wybrać tę opcję?

gęstość

Dla każdej charakterystyki monoblok jej zwartość. Jest to na pewno plus. Zwłaszcza, jeśli chodzi o komputery. Po opcji stacjonarnych, zwykle zajmują dużo miejsca. Niektóre notebooki – również. Jednoczęściowy – nie. Po tym wszystkim, wystarcza im wypłacić niewielką przestrzeń na stole. Nie więcej niż przekątna monitora komputera.

Monobloki, plusy i minusy, które rozważamy, jest on często stosowany w wielu firmach, a także w szkołach. Oni nie zajmują dużo miejsca na pulpicie, co pozwala na pracę w komfortowych warunkach. Plus, nie trzeba myśleć o podłączenie dodatkowych komponentów do technologii. Wszystko podłączone bezpośrednio do „cegły”, który jest na stole.

Łatwość obsługi

Jeśli myślisz o tym, jak wybrać batonika, batony minusy jak i plusy pomóc. Następny pozytywną rzeczą, że nie należy zapominać – to proste w użyciu. I wygoda w obsłudze danej techniki.

Co do zasady, większość gadżetów, które można nazwać dotykowy monoblok. Rozważmy pozytywne strony tego zjawiska, każdy zdolny. Na przykład konwencjonalnego telefonu dotykowego. Wygodnie, gdy nie ma żadnych przycisków, prawda?

To miejsce w przypadku komputerów jest dokładnie taka sama. Zalety tego typu multimediów monoblock zauważalne natychmiast. Zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na zakup tego typu komputera z ekranem dotykowym. Nie są wrażliwe na dotyk. Nie są one tak łatwe w obsłudze, jak całość z laptopem nie różni się zbytnio. Ale co do zasady, aby korzystać nawet technika ta jest wciąż bardzo wygodne. I tak samo dobrze.

możliwości

Monobloki, plusy i minusy, z których procentowe wielu nabywców mają również dość duże możliwości. I to, oczywiście, dobrze. Nowoczesna technologia powinna być nie tylko wygodne, ale również potężne. A także, aby dać użytkownikom to, czego potrzebują.

W przypadku głośników jest prosta – nie ma nic szczególnego nie znajdzie. Wystarczy wygodny w użyciu, kompaktowe urządzenie, które zapewnia wysoką jakość dźwięku. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę jedną sztukę na tle smartphone, korzyści mogą być widoczne gołym okiem.

Twórcy starają się zrobić, a następnie wskaż elementy monoblokowe wszechstronny i zróżnicowany. Są one, co do zasady, istnieją liczne gry i aplikacje i funkcje, których brakuje w większości urządzeń. W zasadzie można mówić o tym bez końca. A my nadal omawiać temat „Monoblok. Plusy i minusy” Recenzje tego rodzaju technologii, mają tendencję do pozostawiania coraz częściej. Większość z nich są pozytywne. Ale są też negatywne aspekty, które mogą zrazić nas przed dokonaniem zakupu. Co?

cena

Cóż, my już wiedzieliśmy co komputerowo monoblok. Plusy i minusy takiej techniki nie jest konieczne, aby przeoczyć. Jeśli pozytywne aspekty są już znane, negatywne jest nadal tajemnicą. A pierwsza wada wszystkich technologii blokowej – jest cena. Zwłaszcza, jeśli chodzi o komputery.

Niestety, doświadczenie pokazuje, że dla wygody i zwartość jest w cenie. Czasami nawet zbyt wiele. Jeśli przykład smartfon i kolumny mogą być nadal widoczne, że koszt tych urządzeń jest mniej lub bardziej utrzymane w granicach rozsądku, komputery, rzeczy są nieco inne.

Jak pokazuje praktyka, wybór monoblock-komputera, przepłacać za kilka tysięcy (czasem kilkudziesięciu) tej samej funkcji, które są dostępne w wersji stacjonarnej lub laptopa. Nie jest to najlepszy scenariusz. Czasem zjawisko odpycha od sprzętu zakupem. Jak widać, jednoczęściowy wady i zalety ich koncert, albo po prostu przed dokonaniem zakupu, lub po niej. Tag cena nie jest jedynym minusem, który warto zwrócić uwagę.

remont

Na przykład, należy również wspomnieć o tym, że większość batony nie mogą być naprawione. Oznacza to, że odbywa się czy nie, czy działania odbywają się zbyt długo. Szybka wymiana brakujących części tutaj nie zdarzają.

W przypadkach smartfonów w jednym jeszcze można jakoś pogodzić. Po wszystkich telefonów są naprawiane w przybliżeniu taką samą ilość czasu. Ale naprawić akustyka lub komputery bezużyteczne. A jeśli z wszystkich głośników nie jest tak „run” – można kupić nowy, nie są one tak drogie, to bardziej kłopotliwe technika obecnie pojawia się krytyczna.

W rzeczywistości, jeśli masz uszkodzony kawałek komputerowo, można go przypisać do kosza. Naprawione w większości przypadków to nie może być. Zwłaszcza jeśli masz, aż przyszła płyta główna, dysk twardy lub pamięć RAM. Monobloki komputery naprawiane jedynie w drodze ponownej instalacji systemu operacyjnego i wymiana złączy zewnętrznych (w tym dysku). To trzeba wiedzieć przed zatrzymać w tym modelu „maszyna”.

modernizacja

Jesteśmy prawie uważane monoblok. Plusy i minusy nich tendencję do powodowania ożywione dyskusje wśród użytkowników. Kolejnym punktem, do którego należy zwrócić uwagę – to jest brak możliwości modernizacji tej technologii. Odnosi się to do wszystkich urządzeń i kolumny, i telefony, a im więcej komputerów.

Sytuacja jest mniej więcej taki sam jak we wszystkich poprzednich przypadkach. Z głośnikami i smartfonów jest oczywiste – są już prawie nie uaktualnienia. I tu jest komputer, który nie może uzupełnić lub zastąpić je nowymi częściami – ogromnego problemu. Nowoczesna technologia rozwija się bardzo szybko. I komputer, który jest obecnie uważany za ostatniego słowa, zaledwie 3 lat stał się nieaktualny. Oczywiście, jeśli trzeba stale prowadzony tylko nową technologię na nim, trzeba „maszyna”, aby zastąpić. W przypadku monobloków – Całkowicie. Biorąc pod uwagę koszt tego rodzaju technologii, pozytywne emocje nie pozostają na jego wykorzystanie.

właściwy wybór

Tak więc okazało się, że tego jednego kawałka. Plusy i minusy tej technologii nie są teraz również tajemnicą. Jest tylko jeden punkt, który wymaga uwagi: to jest właściwy dobór sprzętu. Tutaj mówimy o smartfonów i komputerów.

Phone-in-One jest podjęcie na podstawie swoich osobistych preferencji. Tu są praktycznie nieograniczone. Najważniejsze – podnieś smartfon tak, że to normalne i po cenie, a jego cechy nie są bardzo stare. Jak widać, gdy telefon nie jest tak zmodernizowany szybciej niż komputery.

Ale do komputerów monoblock będzie miał wybór, aby przejść bardziej poważnie. Istnieje wiele czynników do rozważenia. Na przykład, upewnij się, że „hardware” komputera był nowy. Pożądane – najnowszy. I w tym samym czasie tylko wybrane modele zaufanych producentów. Jest oczywiste, że cena takiego sprzętu byłby wysoki. Z tego powodu trzeba wybrać komputerowo kawałek tak, że nie okazał się stary i słaby w ciągu 2-3 lat. Ponadto, należy zwrócić uwagę na model był sterowania dotykowego. To jest nie tylko wygodne, ale także praktyczne. W przypadku jego nieobecności korzystne jest zdecydować się lub przenośnego komputera stacjonarnego.