282 Shares 1612 views

Duchowa Pomoc i obsługa techniczna: ikona Matrona Moskwie

Wśród dość dużej liczby prawosławnych świętych, których kult wiernych, a nie tylko mieć kilka bardzo szczególnych osobowości. Ich duchowy feat tak wielka, że w życiu tych ludzi miały niepowtarzalną boskiej mocy, aby pomóc tym, którzy cierpią. A po ich śmierci fizycznej, jest już zawarta w duchu, że nadal słyszy modlitwy ludzi i naciągnąć nas do niewidzialnej ręki wsparcia. To był taki wspaniały człowiek odnosi Matrona Nikonow, pochodzący z miejscowości Sebino, która była kiedyś w prowincji Tula. To prawda, że jest lepiej znany pod inną nazwą – matka opiekunka lub Matrona Moskovskaya

wielka próba

Ikona Matrona Moskwie jest niemal w każdej świątyni, klasztor, w wielu domach wiejskich i miejskich apartamentów. Każdego dnia tysiące modlitwie zwracamy się do niej, aw każdym – wielką nadzieją na cud, pomoc, błogosławieństwo i wsparcie. Życie Matrona Moskwy opowiada o losach tej niesamowitej kobiety.

Jeśli założymy, prawdę, że ta druga osoba mówi Pan specjalny znak przed jego narodzinami, w przypadku Matryona jest to, że najbardziej oczywistym przykładem. Na matkę był proroczy sen – na jej klatce piersiowej siedział ptak, piękny wygląd, ale ślepy. A potem rodzina Nikonov urodziła dziewczynkę, której oczy były pozbawione życia. Łaska Boża objawia się w tym, że nie widząc białe światło, dziecko miało niezwykle ostrą wewnętrzną, duchową wizję. Czuła, zrozumieć, ocenić, jak grzeszne ludzkie działania i sprawiedliwy. I całe jej życie pełne trudów, prześladowania własnej choroby i nieskończonego współczucia dla ludzi traktowane jako asceza, wyczyn w imię wiary i miłości. Ponieważ są bardzo dotknięte poważną chorobą, prawie bez ruchu (paraliż wyprzedził ją w wieku dorosłym), dzięki oddaniu i Undying, świadomej wiary w Boga, nieustannej modlitwy, postu, pozostając na duchowych poszukiwań, kobieta mogłaby leczyć pacjentów beznadziejnych, aby wspierać tych, którzy upadli duch, przewidywania te lub inne wydarzenia.

Aby Oczami wyobraźni było żadnych granic przestrzennych, a ona, jak Duch Święty, siedząc na łóżku w swoim pokoju, był z żołnierzy w II wojnie światowej, zachowując swoje życie. Ci, którzy cierpieli za wiarę w NKWD Komory zniknął w Gułagu, to obsługiwane wolę, siłę życia. Trudno przecenić wpływ moralny wielką wywieraną przez tę kobietę dla tysięcy ludzi. I po śmierci, która jest taka sama i sama przewidzieć każdą ikonę św Matrona Moskwa ma takie same właściwości cudowne. Matka Matrona ogłosił wszystkim, którzy opłakiwali jej śmierć, aby przyjść do niej z ich potrzebami, problemami, kłopotami w taki sam sposób, jak gdyby to było w pobliżu. Przy grobie nią lub przed ikoną udostępnionej wszystkim ból. Święty obiecał, że wszyscy usłyszą i będą starali się pomóc, będzie wstawiać się przed obliczem Boga.

cudowna ikona

Obietnica była utrzymywana. W dniu 2 maja Kościół obchodzi dzień wielki i odkrywczy, uzdrowiciel i pocieszyciel. Ikona Matrona Moskwy w klasztorze, w którym jest pochowany, a także skromnym grobie, zamienił się w miejscu niekończącej się pielgrzymki. Który zadaje ludzie nie szukają! Ktoś stracił dziecko lub kogoś z rodziny, a oni proszeni są o składanie wieści o nim, aby pomóc wyśledzić. Prosząc o chorych – zdrowia. Kobiety pozbawione matczynej radości, módl się obdarzyć je poczniesz i porodzisz dziecko.

Usłyszeć ikona matrona Moskwy oraz wnioski o rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych, eliminacja niezgody między małżonkami, brak porozumienia między rodzicami i dziećmi. Szczęśliwy osobiste urządzenie życie. Fakt, że modlitwa może dostać przyzwoitą pracę, rodzinę. Ale nigdy nie wiadomo, może być nam potrzebne, nigdy nie wiesz co pat możemy być! I często jest to ikona Matrona Moskwa staje się bardzo kroplą, która daje nadzieję i pozwala nam utonięcie w głębi rozpaczy.