170 Shares 4242 views

Jak urządzić ślub szkła z rękami: kilka prostych pomysłów

Przygotowania do ślubu – na pewno jest ładny, ale jest to bardzo kłopotliwe. Bo żeby wszystko było idealne w tym dniu. Jeszcze lepiej, jeśli on nie chce w ogóle. To może pomóc znacznie szczegółach: zaproszenia, poduszki pierścieniowe, okulary nowożeńcy. Oczywiście, możliwe jest, aby kupować, dobrych sklepach jak bardzo wielu przedmiotów. Ale to o wiele ładniejszy, aby ślubnych akcesoriów własnymi rękami. Wtedy na pewno można mieć pewność, że to nie będzie już nikogo.


Zatrzymajmy się na jak ozdobić szkło wesele rękami. Możliwości są ogromne. Są one ograniczone jedynie przez wyobraźnię młodej pary. Jest świetna i wybór materiałów do twórczości. Jednak jest jeden warunek: przed dekorowania szkła ślubną z rąk, trzeba wziąć pod uwagę styl ślubu. Po tym wszystkim, wszystkie akcesoria potrzebne do wybranej kategorii. Więc dajemy kilka opcji.

Koronka – najbardziej popularnym materiałem na temat ślubu. nie będzie wyjątek i szklanki, tym bardziej, że dostać się spektakularny akcesoriów używanie go jest bardzo proste. Aby to zrobić, należy owinąć naszą szklaną koronki zmierzyć pożądaną długość. Nie zapomnij zostawić trochę na zapach. Szerokość segmentu tkanki zależeć będzie od naszego pragnienia: szkło może być wszystko zawinięte w koronki, a może po prostu mieć wąską granicę. Zestawione prostokąt tylko delikatnie przyklejone do szyby.

Interesujące jest to, aby wyglądać okulary ślubne ozdobione polimeru gliny. Z tego tworzywa sztucznego, można tworzyć szeroką gamę kwiatów, figurek. Kiedy przedmiot obrabiany wykonane muszą być wypiekane (temperatura i czas są zwykle na opakowania). Poznaj szczegóły ponownie przykleić do Fougeres.

Inteligentne, uroczysty i romantyczny wygląd i cyrkonie koraliki na kieliszki ślubne. Z ich pomocą można stworzyć dowolny obraz, zrobić znak, ale można po prostu wkleić je w sposób chaotyczny, tworząc iluzję rozproszenia gwiazd. Dla wygody, lepiej wziąć samolot z jednej strony elementów – byliby lepiej się trzymać.

Myśląc o tym, jak do dekoracji szkła ślub z rąk, nie lekceważ farbę. Malować doskonałe akrylu lub barwione. Jeśli masz zdolności twórczych, nie będzie trudno wymyślić piosenki i wyciągnąć go. A jeśli nie, to nie ma potrzeby denerwować. Można pójść na małe sztuczki. Na przykład, aby zakupić specjalną naklejkę, szablon, dołączyć je do szkła i farby. I można drukować zdjęć na standardowej drukarce, umieścić je na wewnętrznej kieliszka i malowania na szkle, jakby na kalce technicznej. Aby arkusz szablon nie zostanie przesunięty, to może lekko zwilżyć wodą. Przedmioty rysunkach mogą być różne. Tradycyjne kwiaty romantyczne gołębie lub humorystyczny czaszki – to wszystko zależy od upodobań i uczuć Młodej humoru.

Oczywiście, wszystkie te sposoby mogą być łączone ze sobą: – koronki z koralikami, malowanie i kryształów – z termoutwardzalnej kwiatów doskonale się wygląd taśmy satyny.

Widzieliśmy, że problem jak ozdobić szkło ślubną z rąk, nie jest w ogóle nie do pokonania. Nawiasem mówiąc, konieczne jest, aby zaopatrzyć się w kilka akcesoriów, takich ponieważ młody tradycyjnie przełamać swoje szczęście. Ale zarówno chcesz zapisać coś na pamiątkę tego ważnego dnia. I kto wie – nagle pięknie zdobione kieliszki do wina Młoda nadal być przydatne do nich na złotą rocznicę. Albo dzieci, które nie mają na pytanie: „Jak piękne do dekorowania szklanek ślubnych?”