800 Shares 5339 views

ślub za granicą

Ślub – jeden z najbardziej pamiętnych i ważnych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Więc młodzi starają się zorganizować niezwykłą uroczystość. Po tym wszystkim, to jest początek ich wspólnej historii, a przede wszystkim rodzinne wakacje! W ciągu ostatnich kilku lat miłośnicy są coraz częściej wolą śluby za granicą. Popularne kierunki są Czechy, Węgry, Grecja, Kuba, Seszele, Dominikana. Niezależnie od kraju wybrać, żywe wspomnienia o podobnej uroczystości pozostanie w waszych sercach na zawsze. To będzie święto dwie … nie, trzy – ty, druga połowa, a Miłość!


Punktem wyjścia

Zainteresowanie śluby za granicą pojawił się na naszych miłośników około siedmiu lat temu. Pierwsza para, która odważyła się tym, zgodnie z tymi standardami, niezwykły ruch, nie wybrał oficjalną rejestrację małżeństwa i symboliczną ceremonię. Można powiedzieć, że był to zwykły miodowy, tylko jeden z jego dni czekają na nowożeńców piękny ślub, tradycyjne dla kraju, ale nie ma mocy prawnej.

Ale w ciągu ostatnich kilku lat, wyjeżdżają do innych krajów do zawarcia formalnego małżeństwa. Fani śluby za granicą staje się coraz bardziej z każdym rokiem.

Wielu miłośników odrzucają taki pomysł, jak krewni, zwłaszcza rodzice, twierdzą, że takie małżeństwo nie miałby mocy prawnej w Rosji. Pokaż im pierwszego akapitu artykułu 158 kodeksu rodzinnego Federacji Rosyjskiej. Mówi się, że „małżeństw między obywatelami Federacji Rosyjskiej i małżeństw między obywatelami Federacji Rosyjskiej i obywateli obcych lub bezpaństwowców, więźniów poza terytorium Federacji Rosyjskiej zgodnie z prawem państwa, na terytorium którego zawarli są uznawane za ważne na terenie Federacji Rosyjskiej, o ile nie istnieją przewidzianego w artykule 14 niniejszego kodeksu okoliczności uniemożliwiających małżeństwo. " Jak widać, prawo jest po twojej stronie. Chcesz skojarzyć sobie więzy Hymen za granicą? Wybierz kraj i iść w kierunku snu!

Ślub za granicą: zalety

Możliwość zorganizowania piękną i niekonwencjonalną uroczystość. Może to być plaża, jeśli zdecydujesz się wziąć ślub państwo wyspiarskie, lub zamek, jeśli kraj europejski. Obie opcje dadzą niezapomniane emocje i magiczne obrazy.

oszczędności względne. Ślub za granicą może być tańsze niż organizacja obchodów w domu. Plus nie należy zapominać, że tuż za ważny dzień, kiedy będzie za granicą, zaczniesz miesiąc miodowy, i to również oszczędności, skoro już jesteś w krainie snów, a mucha nie trzeba.

Brak kłopotów ślubu. Główne kwestie organizacyjne zostaną rozwiązane biuro podróży, do którego odnoszą. Wystarczy tylko powiedzieć nam, jaki rodzaj wakacji chcesz, a następnie wybierz opcje, które oferujesz. Jeśli ślub odbywa się w domu, co do zasady, wszystkie kłopoty z organizacją uroczystości spaść na przyszłych nowożeńców, zwłaszcza młodej. I tak będzie bezpiecznie cieszyć się jego wspaniałą pozycję, aby odwiedzić salony kosmetyczne w okresie przygotowań do magicznego dnia i wybrać stroje.

Ślub za granicą minus

Zazwyczaj ślub odbywa się bez bliskich, czyli rodzice, dziadkowie, bracia i siostry nie będą mogli dzielić radość tego dnia nowożeńcy. Oczywiście, jeśli para ma zdolność finansową, aby zapłacić za krewnych podróży i zakwaterowania, to minus śluby za granicą znika!

Szansa, aby nie jest to, co zaplanował. Niestety, nie wszystkie biura podróży sumiennie wypełniają swoje zobowiązania wobec klientów. Możesz obiecać jedno, a wynik może być to, że plaża nie jest ten, który został pokazany w siedzibie spółki i zapłacić na miejscu dla niektórych wymaganych usług. Dlatego wybór firmy, której powierzyć organizację ślubu za granicą, należy podchodzić bardzo odpowiedzialnie. Przeczytaj opinie na specjalistycznych forach, komunikować się z innymi narzeczonych i stajennych, którzy również planują podobną uroczystość, nie wahaj się zapytać menedżera agencji podróży, należy zachować ostrożność przy podpisywaniu umowy z nim. Tak jest w przypadku, gdy jest to lepiej być po raz kolejny.

Bądź szczęśliwa i kocham siebie!