106 Shares 8880 views

Czeskie centra serwisowe wizy w Moskwie i innych rosyjskich miastach

Czechy – to piękny kraj, pełen atrakcji i zabytków, które przetrwały od czasów średniowiecza. Turyści są przeżywa nieopisaną radość, idąc przez krętych uliczek starej Pragi, lub podziwiając dziwaczne kształty kamiennych mostów. Fani odurzający napój po prostu nie może ignorować wielu odmian Czeskiej pianki, zwłaszcza w wielu wycieczkach może być sądzony zupełnie za darmo. Nieco ponad pięć do siedmiu dni podróży, turyści mają czas na kilkadziesiąt kilometrów ulic, placów i parków niesamowite Czechach. Jeśli już inspirowane przyszłą podróż, wtedy warto pomyśleć o projektowaniu wiz Schengen, bez których Twoja fantastyczny podróż nie jest prawdą. Oczywiście, niezbędne dokumenty mogą być wydawane w wielu różnych instytucjach, ale najlepiej zrobić to w czeskim centrum usług wizowych, które zostaną omówione w naszym artykule.


centra wizowe: cechy i osobliwości pracy

Nasi rodacy, którzy planują standardowej krótką wycieczkę do Czech, musi uzyskać dla siebie wizę turystyczną, która uprawnia ich do pozostania w kraju przez trzy miesiące.

Wcześniej wszystkie kwestie wizowe zaangażowane w Wydziale Konsularnym, ale to było bardzo niewygodne dla wielu rosyjskich obywateli. Po tym wszystkim, musieli wyjechać z prowincji do ważnego centrum regionalnym i tam złożyć wymagane dokumenty. Jednak niewłaściwe projektowanie tego czy innego papieru ponownie zażądał osobistej obecności osoby będzie za granicą, co zmusiło go do powrotu na drogę. Ze względu na duże zainteresowanie naszych rodaków na podróż do Czech zorganizowano kilka czeskich centra serwisowe wiza, która zajmować się tylko papiery odbieranie i wydawanie wiz już umieszczone.

Należy pamiętać, że pracownicy centrum danych nie czynią żadnych usług doradczych. Nawet nie skierować Cię w złym słuchaczowi, biorąc je. Jednak możliwość w dowolnym miejscu bez konieczności podróżowania, aby otrzymać wizę został spełniony przez większość turystów są bardzo pozytywne z mojego miasta. podróżujący muszą teraz tylko zapłacić wszystkie opłaty, aby zebrać niezbędne dokumenty i złożyć je do Czech centrum serwisowego wiza.

Pakiet dokumentów o wizę do Republiki Czeskiej

Aby móc przejść na długo oczekiwany wyjazd, trzeba będzie złożyć do Centrum następujących papieru:

  • profil;
  • paszport;
  • jedno zdjęcie w kolorze trzy i pół do czterech i pół roku;
  • ubezpieczenie zdrowotne całkowitą kwotę trzydziestu tysięcy euro;
  • paszport rosyjski;
  • Potwierdzeniem rezerwacja hoteli, zajazdów i schronisk;
  • potwierdzenie biletu lotniczego w obie strony;
  • Pomocy z podaniem dochodów pracodawcy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Należy pamiętać, że wiza kosztuje sześćdziesiąt euro. Konieczne jest, aby zapłacić za usługę w czeskim centrum wizowego. Nie zapominaj, że osobista obecność osoby złożenia dokumentów niezbędnych do dostarczania danych biometrycznych. Jest to warunek wstępny uzyskania Schengen.

Obecnie w Rosji istnieje kilka czeskich centra serwisowe wizy, adresy, z których będziemy podkreślić w następujących sekcjach tego artykułu. Również będziemy rozmawiać o ich harmonogram prac i charakterystyki otrzymania dokumentów, o ile takie istnieją.

Czeskie centra serwisowe wizy w Moskwie

Wielu wierzy, że w rosyjskiej stolicy jest kilka centrów wizowych, gdzie można sporządzić dokumenty na wyjazd do Republiki Czeskiej. Ale w rzeczywistości czeski centrum usług wizowych w samej Moskwie. Znajduje się na Suschevsky Val, d. 31, str. 2. W pobliżu stacji metra „Marina Grove”, tak aby uzyskać bardzo łatwy i wygodny w środku.

Na Visa Application Center ma własną stronę internetową i skrzynkę pocztową, spotkanie prowadzone jest przez telefon. Należy pamiętać, że w miesiącach letnich czeka na wizytę może trwać nawet do trzech tygodni z powodu wzrostu instytucji ruchu turystycznego i zatorów.

Centrum usług jest otwarta pięć dni w tygodniu od dziewiątej rano do czwartej po południu, w tym czasie odbywa się przyjmowanie dokumentów i wydawanie paszportów gotowych. Jeśli musisz wyrazić wizy, odbiór na ten temat jest od dziewiątej do jedenastej rano.

Krasnodar: Visa

Mieszkańcy Terytorium Krasnodarskim może skontaktować się z centrum serwisowym czeskie wizy w Krasnodarze. Telefon instytucji można obejrzeć na oficjalnej stronie organizacji. Należy jednak pamiętać, że bez wstępnej rejestracji wymagane jest przedłożenie dokumentów oraz uzyskania paszportów. Wstęp jest przeprowadzane w kolejce i zwiększenia aktywności turystycznej sezon czas oczekiwania może trwać do półtora lub nawet dwie godziny.

Centrum serwisowe czynne jest od dziewiątej rano do czwartej po południu, pięć dni w tygodniu, wydawanie paszportów odbywa się równolegle do odbioru dokumentów, które są przypisane do konkretnego stanu. On śledzone na swojej stronie internetowej, wszystkie twoje pytania mogą być zadawane w call center, działa na czasu moskiewskiego.

Visa Center znajduje się na ulicy, w domu Komsomolskaja 6a.

Visa do Czech: formułowanie Saratowie

Czech wizy serwis centrum w Saratowie znajduje się na Vavilov ulica, nr domu, biurze 38/114 2a. Mieszkańcy mogą się tu na podstawie wizy na okres do jednego roku, zwykle może pochwalić Saratowie, którzy już wykonane z Schengen.

Praca centrum dni wizy trwa od dziewiątej rano do czwartej po południu. Należy pamiętać, że odbiór odbywa się tylko o powołaniu, więc oczekiwanie nigdy nie trwa dłużej niż piętnaście minut. Sam proces dostarczania dokumentów trwa około pięciu minut, i uważa, aplikacje do czterech dni roboczych.

Praca centrum serwisowym tydzień trwa pięć dni, tym razem przeprowadzone odbiór dokumentów, wysyłając je do Moskwy i wydawania wiz umieszczone. Należy pamiętać, że osoby niepełnosprawne mają prawo do bycia w centrum wizowego z kilku opiekunów.

Wycieczka do Czech z Niżnego Nowogrodu: problemy wizowe

Czech centrum usług wizowych w Niżnym Nowogrodzie ma bardzo dogodną lokalizację. Znajduje się zaledwie pięć minut drogi od słynnego placu października na ulicy Osharskaya, d. 16. Miejscowi mówią, że jest się zgubić w poszukiwaniu centrum jest po prostu niemożliwe nawet odwiedzających.

To miłe, że ganek centrum wiza jest wyposażona w rampę, która ułatwia przemieszczanie się osób niepełnosprawnych. Już po jednym daje większość odwiedzających tę instytucję doceniane.

Aby złożyć pakiet dokumentów o wizę i odebrać swoje paszporty mogą być od dziewiątej rano do czwartej po południu od poniedziałku do piątku. Centrum działa jako nagrywania i kolejki na żywo. Dlatego goście sami zdecydować, czy zapisać się z wyprzedzeniem lub czekać na około godzinę w budynku centrum wizowego.

Skontaktować się z organizacją przez e-mail lub telefonicznie. dostępny także dla mieszkańców Niżnego Nowogrodu i call center, profesjonalny personel szybkie i szczegółowe odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wiz do Czech.

wiza Ufa Czech

Mieszkańcy miasta mają również czeskie centrum serwisowym wiza. Ufa jest na ulicy Chernyshevskogo, budowanie osiemdziesiąt dwa. Składania dokumentów lub paszportowych trzeba iść do biura na numer trzysta jeden.

W każdym dniu roboczym każdego z pięciu mieszkańców mogą ubiegać się z dziewięciu do szesnastu godzin dziennie. Pracownicy Ośrodka pracują bez przerwy na obiad, tak że żyjący wszystkim dość szybko poruszać. Jeśli nie masz zbyt dużo wolnego czasu na czekanie, a następnie umówić się telefonicznie lub na stronie internetowej organizacji. W tym przypadku nie trzeba tracić więcej niż dziesięć minut.

Dla wygody mieszkańców Ufa działa ekspresową usługę, za niewielką opłatą, w określonym czasie, kurier przyniesie domu lub biurze paszport z wizą, umieszczonego w nim.

Stan wszystkich dokumentów przedstawionych przez przypisanymi numerami są śledzone. Jest to bardzo wygodne, ponieważ ludzie zawsze mają dostęp do informacji o tym, czy jego wniosek został zatwierdzony.

Jak ubiegać się o wizę w Samarze?

Czech wiza centrum usług w Samarze pracuje na standardowym harmonogramem, według zasad obowiązujących w ośrodkach usługowych Republiki Czeskiej. Możesz ubiegać się od poniedziałku do piątku, aby przyjść do budynku może być o dziewiątej rano i zatrzymuje odbiór o czwartej po południu. Paszporty przygotowanie odbywa się w tym samym przedziale czasowym. Należy mieć na uwadze, że w dniach oficjalnego centrum wizowego czeskim i rosyjskim święta jest zamknięty. Dlatego należy zapoznać się świąteczny kalendarz instytucję online przed udaniem się tam z gotowych dokumentów pakietu.

Visa Center znajduje się na ulicy Michurina, pod numerem 78, odwiedzający muszą wspiąć się na drugim piętrze budynku i przejdź do drugiego biura.

Gdzie wydać Schengen czeskie Woroneż?

Czech centrum usług wizowych od Woroneża znajduje się na ulicy Woroszyłowa, d. 16. W przypadku składania dokumentów i odbioru końcowego wizy, prosimy o kontakt z biurem w dni robocze od poniedziałku do piątku. Przyjmowanie zapisów w tej organizacji nie jest prowadzona, więc proszę o cierpliwość i być przygotowanym na spędzenie w niepokojem czeka co najmniej jedną godzinę. Pracy pracowników Centrum dzień rozpocząć o godzinie dziewiątej rano, a kończy o godzinie czwartej po południu.

Przy składaniu dokumentów wnioskodawca musi stawić się osobiście, wniosek nie zostanie przyjęty przez inną osobę, nawet w obecności notarialnego pełnomocnictwa. W centrum miasta, można zrobić kopie dokumentów, zdjęć i przytrzymaj danych biometrycznych procedury dostawy. Wizy wydawane są gotowe do tej samej osoby w rękach wnioskodawcy.

Czech wiza centrum usług: Opinie

Oczywiście, centra serwisowe – jest daleki od bycia nowym zjawiskiem w naszym kraju, dlatego jest możliwe, aby znaleźć wystarczającą liczbę komentarzy na temat swojej pracy. Co piszą o czeskim centrum wizowego?

Być może wielu będą zaskoczeni, ale w ogólnych zwiedzających masa tych instytucji jest bardzo zadowolony z pracy swoich pracowników, które różnią się grzeczność, uprzejmość i są gotowi do udzielenia wszelkiej możliwej informację wspomagającą.

Niemal wszystko centra serwisowe są w pełni wyposażone, aby dodatkowe kopie wymaganych dokumentów lub zdjęć. Ponadto, nie mogą być umieszczone bardzo potrzebne ubezpieczenie zdrowotne, bez którego niemożliwe jest uzyskanie zgody aplikacji.

Wielu odwiedzających centrum wizowego wspomnieć, że personel pracuje bardzo szybko, nie robić częste przerwy, a oczekiwanie jest uzasadnione. Po tym wszystkim, nawet w szczycie sezonu turystycznego z napływem centrum obsługi odwiedzających obsługuje całkiem dobrze – w bardzo rzadkich przypadkach, aby czekać na około dwie godziny w kolejce. W pozostałych okresach największego czas oczekiwania to okres półtora godziny.

Kilka słów zamiast konkluzja

Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomoże Ci zrozumieć cechy centrum serwisowego i można łatwo dostać wizę do Republiki Czeskiej. Po tym wszystkim, to wspaniały kraj warto poświęcić trochę czasu na przygotowanie niezbędnych dokumentów. Zapraszamy na wycieczkę!