165 Shares 6289 views

Kto w serialu Gossip Girl "Plotkary"? Skandale, intrygi, dochodzenie

Kto w serialu Gossip Girl "Plotkary"? Okazuje się, że ta kwestia nadal ekscytują i po dramacie młodzieżowym. manhetenskoy życie elita nie zostawić umysły fanów. Po tym wszystkim, ważne jest nie tylko, który pojawił się w serialu Gossip Girl, ale również, czy to wszystko jest przemyślane pisarzy wcześniej, czy możliwe było odgadnąć o tej tajemnicy całej odcinków i wiele więcej. Cóż, spróbować zrozumieć cały ten stos tajemnic w tym artykule.

Ostrzeżenie! Spoilery!

Nie będziemy owijać w bawełnę i po prostu powiedzieć kto. Dlatego też, w celu uniknięcia przykrych chwil – jeśli nie oglądałem pokaz, ale dzieje, albo po prostu nie są jeszcze sprawdzane show, może nie warto czytać?

Ujawnia wszystkie sekrety naraz

Nie będziemy zmęczeni przez długi czas. Okazuje się, że jesteśmy źle zadać pytanie. Byłoby rozsądne zapytać :. „kto Gossip w serialu” Gossip Girl „To kiedy można być uczciwa i szczera odpowiedź .. Den Hamfri Tak, ten niewinny młody człowiek romantyczny Jednak w ostatnich sezonach, on stał się już objawiać jego złe cechy, będąc nie taki święty walec, jak chciałby pojawić się (lub nie?).

Który starał się Den Hamfri

W ostatnim, dziesiątym seria szóstym sezonie w finale serii, główne pytanie, kto w serialu Gossip Girl „Gossip Girl” to jeszcze podana. Tym razem z odpowiedzią. Bardziej lub mniej szczegółowe i objaśnienia.

Wszystko zaczęło się od momentu, gdy „samotny chłopiec” pierwszy zobaczyć w dziewiątej klasie, Serena van der Woodsen i zakochał się w niej. A potem pewnego dnia postanowił nie tylko po to żeby jej dłoń i serce, ale także stać się „jej warunki”. I aby to młodzi, w tym czasie, nie zarośnięta (przez wzgląd na tej scenie, który został zastrzelony w ubiegłym, nawet do fryzjera!) Humphrey myślał o bardzo szczególny sposób.

Kandydaci na roli

Przez cały koncert nie tylko publiczność zastanawialiście się, kto Dziewczyna Gossip w serialu „Gossip Girl”, ale także samych znaków. Na przykład, Blair powiedział, że był przekonany, że słynny blog ze wszystkich „gorące i świeże” news doprowadziły Dorota. A to, nawiasem mówiąc, jest jednym z najbardziej logiczną opcją. Pokojówka rodzina Waldorf, aw wielu przypadkach niemal niezbędnym „prawa ręka” się Blair został poinformowany o wszelkich postępach, w tym prywatność Queen Bee i tajemnic Essaouira. Ponadto miała prawdziwy dar bycia niepozorny – młoda panna Waldorf często używane to w swoich machinacji. Bo kto nie lubi? Ale to byłoby takie proste – nie byłby tak interesujący, więc nie, nie ona. Cóż, jesteśmy z powrotem do podstępnej Dan.

Czy pisarze sami wiedzieli o jego romansie

Nie wiadomo, czy wszystko oznaczało więc początkowo, ale tylko wtedy, gdy dokładnie zapoznać się z serii, już wiedząc, kto w serialu Gossip Girl „Gossip Girl”, można znaleźć wiele kontrowersyjnych kwestii. Spośród nich, okazuje się, że Humphrey „nie palitsya”, nawet jeśli jeden w pokoju, a czasami sprawia, że prawie niemożliwe, a co najważniejsze zawsze po mistrzowsku przedstawia niespodziankę. Oczywiście, jeśli pokaz dano jasnych wskazówek na temat „xy xy” byłoby to też nie bardzo zabawne, ale szczerze mówiąc głupie błędy byłoby dobrze, aby uniknąć.

zabawny zbieg okoliczności

I to, co jest zabawne: patrząc od końcowego odcinka, a zaraz po nim obejmuje pierwszą serię pierwszym sezonie (czyli kierowcy), wszystko bardzo wyraźnie spada na miejsce. Rzeczywiście, zaraz po powitaniu pojawia Humphrey Plotkara na laptopa. Bez doświadczenia koniec serii oświeconej świadomości, oczywiście, nie występuje, ale jeśli spojrzeć w cyklach, okazuje się bardzo interesujące.

Anielski głos Zaklinacz

Pniaka na dyrektora (lub nie może szkopuł?) – to kobiecy głos z Gossip Girl. No, tak, że nikt nie przyszło, że to może być znak męskiej. Twierdzi, że wszystkie główne punkty aktorki serii Kristen Bell. Jej głos na początku i podczas pamiętnych odcinków, przyzwyczaić się do tego – to rzeczywiście idealnie dopasowane, ale twarz widzów panna Bell nigdy nie widzieli. Ale mnóstwo oglądaliśmy Humphrey zmotywowani, gotowi zrobić wszystko dla jego zwycięstwa (no kto by pomyślał, że to, co?).

wersja książki

Wszyscy pamiętają, że serial „Gossip Girl” został nakręcony na serii książek? Jeśli ktoś nie pamięta (czytaj: nie wiem), poinformowano mnie, że autor światowej elity manhetenskoy był Cecile von Zigessar. Tylko pokazać zupełnie odeszli od kanonu. Na przykład, para, która w filmowej adaptacji prawie wszystko Pray – pięknej Cheyr (Parowanie Chuck i Blair), nie było. Opłaciła i pisarze Plotkary. Rzeczywiście, w książce było tak samo Chuck. Nawiasem mówiąc, zastanawiam się, co i Cecile popełnił poważny intrigantku Zaklinacz – wybrane męskiego bohatera. Ale w tym przypadku, czy jest to genialny pomysł autora, lub po prostu zbieg okoliczności, nie wiemy.

Konkludując

„Gossip Girl” została zakończona, wszystkie karty zostaną ujawnione. Ludzie zadają pytania o to, kto grał w serialu „Gossip Girl”, wciąż pozostają, ale są one coraz mniej – na nieobsadzone miejsce przychodzi wiele innych franchising. Ale wspaniały świat, elegancki, znakomity, w rzeczywistości elita nadal kiwać z jasnym światłem. I, jak dowiedzieliśmy się z artykułu, ponieważ nie wszystkie tajemnice ujawnione. Nadal nie ma wiele do myślenia, a życie jest warte oglądania.