481 Shares 7357 views

Natalya Kulikova: fotografia, biografia. W co roku Kulikova Natalya (prezenterka TV) urodził?

Natalya Kulikova – prezenterów, którzy kochali wiele dziewcząt i kobiet. To działa na TV "Home", prowadzi program "My Dream Dress" i "suknia ślubna". W marcu 2013 roku została liderem jeszcze jednej transmisji – „swoje prawa”. Przez 10 lat ta krucha kobieta jest zaangażowana w branży ślubnej.

staje się sławna

Wielu fanów zastanawiasz Kulikova Natalia urodziła się w co rok. Prezenter telewizyjny nie chce nagłośnić szczegóły jego biografii, ale niektóre szczegóły są znane. Odkąd dzieciństwa, Natasha rosła bardzo niezależny, zdolny, dowiedział się doskonale. Wychowała się w rodzinie bardzo ciężko pracuje, a ona tak stała. W wieku siedmiu lat, dziewczynka stała się uczeń szkoły muzycznej, a następnie ponieść tańczyć. Fascynacja ta ciągnęła się przez dekady.

Natalia następnie studiował na Uniwersytecie Moskiewskim. University na Wydziale Zarządzania „w branży mody.” Uniwersytet został przeszkolony w jej wielu cech przyszłego biznesmena, czołowego dziennikarza. Po 7 latach studiów Natalya pracował dla wiodących radia. Szukała niezwykłych wydarzeń, które miały materiał do historii. Prowadząc zaprosić znanych estrów ludzie, rozmawiałem z nimi. Czasami mieliśmy do pracy w nocy. Miała szczęście pracować z Aleksandrom Gordonom, Vladimir Matetskiy, Vladimirom Solovovym. Przez kilka lat był szefem magazynu ślubne (główny almanachu ślub). Ci, którzy idą w świat mody, znajomy jasny Natalya Kulikova – Główny i bardzo udanego biznesu kobiety.

Prowadząc do głowy błyszczącym magazynu

Po pracy w radiu Natalya Kulikova zaczął głównym punktem stylu. Sukces był doskonały, nawet zaproszony Evelyn Khromtchenko w zespole zrobić kronikę. Natalia tak stopniowo doszedł do stanowiska szefa błyszczącym magazynu ślub. Świat Wesela całkowicie wchłaniany celowe kobietę, ona starannie monitoruje wszystkie nowości w tej dziedzinie, odwiedził wiele krajów do obecnej edycji czytelnicy wszystkie nowe i modne. magazyn wesele podniesiony od podstaw Natalia Kulikova, prezenterów, którzy są zainteresowani w biografii wielu fanów.

Podział kultury ślub

Wszystkie strony ślubie działania jest bardzo cienka zespół popularyzacji Ślub i Natalya Kulikova. zdjęcie gwiazdy w sukni ślubnej może być postrzegane w wielu miejscach. Sieci społecznościowe są bardzo pomocne Natalya w jej pracy. W swojej pracy łączy twórcze i umiejętności biznesowych. To pomaga uczynić ślub profesjonalny, podnieść swój poziom. W tym samym liderem nie jest żonaty, ale marzy o niezwykłej uroczystości. Przez lata Kulikow zamienił się w prawdziwego eksperta ślubu, a jej akcja była Akademia Ślub, który jednoczy i kształci specjalistów z branży ślubnej z wydaniem świadectwa państwowego.

Gwiazda na ekranie telewizora

Wiele telezritelnitsy marzy o eleganckim weselu, oglądając show, „suknia ślubna” na kanale telewizyjnym „CTC Love”. Ten rodzaj praktycznych wskazówek na temat jak zrobić najbardziej luksusowy uroczystości ślubnych na świecie. Prowadząc ten wielki show jest właśnie Natalya Kulikova. Po pierwsze, doświadczony ekspert pomaga panny młodej, aby wybrać odpowiedni styl ubierania. Filmowanie programu obejmuje wszystkie krewni młodej pary, a także biorą udział w przygotowaniu imprezy. Każdy z nich oferuje swój własny styl ubierania się, ale główny wybór jest wykonana przez pannę młodą z Natalią. Po wybraniu sukni, narzeczeni czeka widziany cukiernik. On przygotował dla nich elegancki tort weselny. Następnie para spotka się z projektantów, kwiaciarnie. Zrobili dla młodej elegancki bukiet ślubny.

Sukces programu „Twoje prawa”

Bohaterkami serialu „ich prawa” są udane kobiet, którzy dzielą się z widzem tajemnice i doświadczeń. Każdy człowiek żyje własnymi zasadami. Pomagają mu w miłości, osiągnięć. Następnie przepisy te są dziedziczone. Ale głównym założeniem – być człowiekiem. Zgodnie z tymi zasadami tworzą jednostki, pomagają mierzyć wysoko. Bohaterami programu mogą być gospodynie, karierowicz, doskonała matka, którzy będą mówić o zasadach jego życia. Gospodarz programu, Natalii Kulikova, próbując uczyć się od swoich gości subtelności ich powstawania. Potem rozmowa interweniuje astrolog, projektant człowieka-eksperta, który da ich rady bohaterki. Podczas rozmowy, czołowy porusza różne tematy, organizuje wymianę doświadczeń. Program pomaga poznać zasady są błędne lub skorygować jej charakter.

Subtelności programu „My Dream Dress”

Każdy człowiek może prowadzić do programu ukochanej, doświadczony ekspert i prezenter Natalya Kulikova pomógł podnieść strój dla określonego zdarzenia. Dla każdej pary przewodów poszukuje indywidualnego podejścia. Podczas programu, uczestnik wybiera trzy strój, styliści robi makijaż, fryzurę. Pod koniec pokazu ona defiles wcześniej wybranych w tych sukienek i powinien wybrać najbardziej odpowiednie.

Uczenie subtelności Wedding Akademy

Wykształcenie w Akademii, której głowa jest Natalya Kulikova, zmiany związane z branży ślubnej. Studenci uczą się zbliżyć rzemiosła jako firma. Dowiedzą się również wszystkie szczegóły dotyczące usług ślubnych. Ostatnio, agencja przygotowuje koordynator wesela narzeczonych, aby pomóc zorganizować imprezę. Najważniejsze funkcje tego obszaru Kulikova powiedział poświęcenia i pasji. Zespół Akademii odbyła swój pierwszy kurs online.

Ulubione zajęcia prowadzące

Natalya Kulikova piękny głos i słuch, w wolnym czasie uwielbia śpiewać. jest to również doskonały kucharz, często gotuje coś pysznego. Jej prace zaszczepił jej miłość do podróży, prowadząc podróżował wiele krajów i miast. Czasami Natalia chce być z nim sama w ciszy.

Celebrity uwielbia pracować z narzeczonych. Jest to dla niej rodzajem twórczego materiału. Natalia oferuje swoim klientom wiele możliwości uroczystości, ślub okazał się naprawdę królewski. Początkujący biznesmeni guru ślub umiejętności nie radzi mieszkają na miejscu, rozwijać i uczyć się od profesjonalistów.