876 Shares 3520 views

Jak uszyć krawat dla dziecka?

Masz syna rośnie. Jest radość i nadzieja. Które wyrosły z niego elegancki mężczyzna powinien od dzieciństwa uczyć dziecko do klasycznych ubrań. Nawet dzieci wyglądają nieodparty w garnitury i krawaty. Ubieranie syna w takich ubraniach od dzieciństwa, sadzenia mu pewną postawę i styl. Umiejętności szycia, można dokonać kostium dla dzieci samodzielnie. A jeśli ten problem? Następnie zrobić jakieś ozdobne detale, takie jak piękną męską chusteczką. Albo nauczyć się szyć remis. Dla takich małych rzeczy nie potrzeba specjalnych umiejętności, a jego syn będzie zadowolony do nowej rzeczy. Możesz być dumny z eleganckim wyglądzie swojego małego człowieka.

Przyjrzyjmy się , jak zrobić muszkę. Ten model jest równie dobrze nadaje się do dziecka 3 lat i chłopca. Po opanowaniu techniki szycia, można uszyć krawat odpowiedni do dowolnego koloru lub koszulę, a nie spędzać dużo czasu i pieniędzy.

Jak uszyć krawat dla najmłodszych?

W produkcji odzieży dla małych dzieci powinno być prowadzone przez jego praktyczność i wygodę. Takie podejście jest konieczne i dostosowane dekoracyjny detal. Jak uszyć krawat dla dziecka w niej było wygodne? Musisz wybrać najprostszy model.

Musimy piękny mały płat tkaniny, nici i dopasowywanie kolorów elastycznych taśm. Jeśli nasz motyl w gotowej postaci będzie mieć wielkość 15H5 centymetrach należy wyciąć prostokąt 11h17 centymetrów i centralną część centymetrów 6×7. Forma wstępna dla motyla złożyć na pół zwyczajnym szaleństwie. Otrzymujemy element o wymiarach 5.5h17 centymetrów na jednej stronie, która jest trzy – krotnie i sekcjach.

Torując linii w odległości 0,5 cm od krawędzi, pozostawiając nieosłonięte mały obszar w środku. Gut-wstrząsających szczegółów na przedniej stronie i wyprostuj rogach. Ręcznie przyszyto dziurę i usunięte obrabiany. Centralna część wygina się w połowie ku górze i niewłaściwym naszyć, kostki linii w odległości 0,5 cm długości cięcia. Gut-wstrząsających szczegółów na przedniej stronie. Prasowania, tak że szew znajduje się w środku.

Szyć otrzymanej taśmy na pierścieniu. Kładziemy go na przedmiocie i miejsca w środku. Pięknie wyprostować dekoracyjne fałdy na motyla. Fix części z kilku szwów na odwrocie motyla. Odmierzyć wymaganą długość sprężystej taśmy. Powinno być zamknięte w pierścień, jest swobodnie umieszczony pod kołnierz koszuli. Szyć końce warkocza i uszyć na skrzyżowaniu naszego motyla. Teraz, gdy wiesz, jak łatwo i szybko uszyć muszkę.

bardziej złożony model może być wykonany dla starszego dziecka. Używać zamiast elastycznej taśmy oddzielnego elementu w postaci taśmy z tyłu elementu mocującego. Jego długość powinna odpowiadać na obwodzie szyjki z dodatkiem kilku centymetrów swobodnego pasowania.

Butterfly sama może być wykonana z dwóch części. Będzie to wymagało nie wykroić jeden prostokąt i dwa. Różnica w wielkości półwyrobów powinna wynosić nie więcej niż 1,5 cm. W tym przypadku, krawat będzie wyglądać harmonijny. Korzystanie z dolną część i wstęgi czarnej satyny, a na górze – białej satyny, Ci najbardziej elegancki i uroczysty modelu krawat.

Przykładowy wzór do naśladowania dla młodego człowieka stać tata, dziadek lub wujek. Nie przegap moment w rozwoju dziecka, jak stara się naśladować dorosłych do rozwijania pewnych nawyków w wyborze ubrań. Jeśli dziecko jest kłopotliwe, aby przejść do płaszcza lub kurtki, wykorzystanie do uroczysty garnitur biała koszula, muszka, spodnie i kamizelka stylu klasycznym. W takim stroju będzie wyglądać bardzo stylowo.