817 Shares 8153 views

Cyklamen perełek. Krok po kroku Master Class

Cyklamen – bardzo wzruszająca i delikatny kwiat. fioletowy góra, jak to nazywa, jakby sama natura została wymyślona dla koralików tkackich. Szwaczka całym świecie tworzyć te kolory koralików. Cyklamen ogólnie przyjęte zrobić w 2 popularnych mediów: Francuzi i równolegle tkania. Który wybierzesz, zależy od dostępnych umiejętności i kunsztu szwaczka. Warsztat oferuje mu zrobić w technice równoległego oplotem.

niezbędny sprzęt

Aby cyklamen koralikami potrzebę:

 • Kulki o różnych kolorach;
 • grubość drutu 0,3 mm;
 • brązowy nici i zielony;
 • cięcia drutu;
 • gips;
 • farba akrylowa;
 • doniczka.

Po wybraniu perełek działać lepiej dać pierwszeństwo krajowy lub czeskim. On jest bardziej nawet w rozmiarze i kolorze. Na kwiat potrzebuje paciorki różowym, srebrnym i białym. Leaf – zielone i ciemnozielone. Przy wyborze, nadal można kierować się jego smakiem. Oczywiście małe odchylenia są dopuszczalne. W Master Class kolory nazywane są dla wygody.

Kwiaty z koralików

Prace powinny zacząć tkania kwiatów, gdyż jest to etap najbardziej czasochłonny. Pełen bukiet kwitnących cyclamens potrzebują 6 i 5 pąki. Każdy z nich ma duży kwiat składa się z 5 płatków. Jednak wykonując tę część, to już można powiedzieć z pewnością, że więcej niż w połowie.

Dla pojedynczego płata cięcia drutu o długości 50 cm. Plamienie środku z jednego różowego kulki. Aby to zrobić, nerwowym, i w wątku jeden koniec drutu w przeciwnym kierunku. Dalsze cyklamen Bead wzór splotu w dziedzinie według równoległym tkania. Dla wygody i że wszystko było jasne, nawet dla początkującego, dodatkowo opis znajduje się na pozycji, której numer odpowiada numerowi.

 1. Na drucie różowe koraliki nawleczone 3.
 2. Dokładnie tak samo jak pierwszy.
 3. Dodaje kolejny różowy koralik i staje 4.
 4. Tutaj trzeba ponownie wybrać 1 biały, 3 różowe i 1 biały koralik.
 5. Rekrutowani 2 białe, 2 różowe i 2 białe perełki, w sumie 6 kolejek.
 6. 7 składa się z białych perełek.
 7. Jest to konieczne, aby zwiększyć liczbę od 1 zgrubienie na końcu będą one 8.
 8. Dial 9 białe kulki.
 9. Jeszcze jeden, lub 10 sztuk.
 10. Samo jak 9 serii.
 11. Po raz kolejny muszę powtórzyć serię 9.
 12. Odjąć numer 1 rzecz stania się wśród 9 koralikami.
 13. Jeszcze jeden mniej, aż w końcu wyszli 8 sztuk.
 14. W tej serii, wybieranie tylko 6 sztuk.
 15. Zmniejszyć liczbę koralików na 2, aby to 4.
 16. W ostatnim rzędzie zostawić tylko 2 sztuk.

Na końcu przewodu i zabezpieczyć dobrze ukryć końce. Ważne jest, że wszystkie wiersze są ściśle do siebie równoległe, a koraliki leżący dokładnie 12:59. Bez tego trudno będzie kontynuować koraliki tkackich. Cyklamen może po prostu brzydkie.

Stąd potrzeba zrobić 5 płatków na kwiat. Okazuje się, że wszyscy oni potrzebują 30 sztuk. Następnie trzeba na dole za pomocą przewodów, aby połączyć je ze sobą. Aby zamknąć kwiat, trzeba umieścić na krawędzi przędzy ażurowej, składający się z białych perełek i srebra. Dla niej wziąć pojedynczy przewód i przełóż go na dnie cyklamenu. Następnie jedna biała tarcza, trzy srebrne i jeden biały. Włóż koniec następnego ściegu i powtórzyć zestaw ponownie. Czy to wszystko, dopóki masz delikatne wzburzyć wokół całego kwiatu.

piękne pąki

Aby cyklamen Bead okazało obszerny i ciekawy, może zostać dodany do małych pączków. Splot ich jest o wiele łatwiejsze niż kwiaty. W związku z tym, ich produkcja może być uznany za mały odpoczynek przed kolejnym wielkim krokiem – tkane liście.

W 30 cm drutu numerem 30 białe kulki. Następnie, w kierunku przeciwnym do kierunku jego końca 15 gwint obok kulki. Następnie trzeba wybrać jeszcze 10 kulek i przełóż koniec przez uprzednio utworzonego pierścienia. Dlatego, aby otrzymać jedną z trzech płatków zarodku. Gdy są już gotowe, zbierają się razem. Wszystkie pozostałe końce przewodów pomiędzy oplotem i udekorowania brązową nitkę.

Pozostawia na Cyclamen

I oczywiście, to trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek roślinę bez liści. Cyklamen Paciorek – nie jest wyjątkiem. Aby im tkania wykorzystuje tylko 2 kolory – zielone i ciemnozielone. Podobnie jak w przypadku kwiatu, praca odbywa się we wzór techniki tkania równoległego. Poniżej znajduje się szczegółowy opis, gdzie numer seryjny pozycji odpowiada liczbie.

 1. 2 linią ciemnozielone kulek.
 2. Wiersz 2 zawiera dwa zielone i ciemnozielonych kulek.
 3. 1, ciemne, zieleń 2 i 2 ciemnozielony.
 4. 2 Alternatywny ciemnozielonej i zielony 2, zaledwie 6 will kulki.
 5. W tej serii – 3 ciemnozielonego, 2 zielony i ciemny zielono, z 7 części.
 6. Jeden zwiększa liczbę ciemnozielonych, a następnie powtarza się poprzednie wiersz.
 7. Podobnie jak w poprzedniej serii, ilość ciemnego kulek wzrasta. Nie będzie 9 koraliki.
 8. W tej serii tylko 10 pofałdowania 6 ciemności, 2 światła i dwie ciemne.
 9. Jeszcze jeden ciemnozielone paciorki, i oczywiście, jeden więcej w serii.
 10. Kontynuuje proporcjonalny wzrost liczby ciemnych koralików. Są one już się 12 sztuk.
 11. Trzeba także dodać na początku ciemnym zgrubienia.
 12. Ta seria składa się z 10 ciemności, dwa zielone i dwa ciemności.
 13. W sumie ilość kulek 15, a mianowicie 11 ciemnozielona 2 zielony i ciemny zielono 2.
 14. Ta seria rozpoczyna się 2 jasne, to trzeba zebrać 10 ciemnozielone, 2 zielone i 2 ciemnozielone.
 15. W tej serii – 3 zielony, dziesięć ciemnozielonego, 2 zielony i 2 ciemnozielonego.
 16. 2 składa się z pewnej liczby ciemnym, jasny, 2, 2, 9 ciemności jasnych i ciemnych 2.
 17. Z tej liczby liczba perełek jest zmniejszona. On już będzie składać się z 2 ciemnozielone, 2 zielone, 8 ciemnozielone, 2 zielone i 2 ciemnozielone.
 18. Ma 2 mniejszych kulek, mianowicie dwie ciemne, 2 jasne, 6 ciemne i dwa lekkie i dwa ciemności.
 19. Trzeba typ 2 ciemnozielone, 2 zielone, ciemnozielone, 4, 2 i 2 zielone ciemnozielone. Koraliki w serii był nawet 2 mniej.
 20. składa się tylko z 10 kulek 2 ciemne, 6 i 2 ciemny jasny.
 21. Typ 2 perełki ciemno zielony, zielonego 4 a następnie ponownie dwa ciemno zielony.
 22. W ostatnim wierszu 6 ciemnych kulki.

Jest to jednak tylko połowa arkusza. Teraz, aby drugą część, trzeba zrobić kolejny odcinek drutu i powtórzyć kroki od 1 do 22 serii, ale w odbiciu lustrzanym. Powinien on być w każdym rzędzie, aby przeciągnąć nowe perełki wybieranych do pierwszej połowy arkusza. Całkowita wymagana 8 liści. Swobodne wagi drutu śruba je razem i owinąć zielony nici.

montaż

Teraz pozostaje tylko zebrać wszystkie elementy razem, aby uzyskać koraliki cyklamen. Zdjęcia gotowego kwiat, pisał poniżej, pokazuje, jak wygląda zakończeniu pracy.

Powinien on być w małej szklance wody do rozpuszczenia tynk tak, że staje się bzdurny. Wlać do garnka. Zestaw zmontowany bukiet i podłączyć do całkowitego zestalenia. Następnie farba tynku brązowy farby akrylowe i dekoracji w żądanym puli.