519 Shares 3788 views

Jak zrobić sukienkę wzoru przez ich standardów

Dziś sklepy są wypełnione różnymi sukienki w różnych stylach, kolorach i kształtach. Będziesz zaskoczony tym, że większość z nich są szyte na wzór pojedynczej bazy. Że dzisiaj, a my postaramy się nauczyć. Jeśli kwestia jak zrobić wzór sukienki, przestają spowodować problemy, a następnie stosunkowo krótkim czasie można nauczyć się szyć niemal każdy model.

Usuwanie oparty na wytycznych

Niezależnie od modelu i stylu przyszłych nowych ubrań jedna procedura pozostaje bez zmian. Tak więc, przed jak zrobić wzór sukienkę, trzeba zabrać swoje pomiary były możliwie dokładne, która będzie przydatna do szycia

Główne pomiary

  • Poluobhvat pierś. Według tego wskaźnika jest zdeterminowany i wielkość produktu. Zmierzone przez wystający punkt piersi, najlepiej nosić najbardziej komfortową bieliznę. Otrzymana wartość podzielić na połowę.
  • Poluobhvat talii. Mierzymy w najwęższym miejscu, numery na taśmie pomiarowej ponownie podzielić na pół.
  • Poluobhvat ud. Zmierzone przez wystające części pośladków, biorąc pod uwagę i wypukły brzuszek. połowę przeprowadzonych pomiarów są.
  • Długość z tyłu. Centymetr jest stosowany do kręgu wystającego z tyłu, tuż poniżej szyi (jest to łatwe do znalezienia). Zmierzyć długość linii talii.
  • Szerokość tyłu. Wartość pomiędzy pachami na plecach, podzielona przez dwa.
  • Wysokość i środkowej części klatki piersiowej. Od podstawy szyi do wystających punktów klatki piersiowej, a także między nimi.
  • Długość ramion. Zmierzyć odległość od szyi u podstawy do ramion, w których rozpoczyna się opaska.
  • Długość tulei. Od ramienia (koniec poprzednich pomiarów) do nadgarstka.
  • długość sukni. Z kręgu szyjnego w dół do pożądanej długości.

Jak zrobić sukienki wzór oparty na usunięcie środków

Więc, weź duży arkusz papieru i zacząć modelować. Pierwszą rzeczą do strajku żądane sukienki długości, czyli narysować pionową linię. Poprzez swój początek i koniec narysuj dwie prostopadłe linie połowę obwodu piersi (i 3-5 cm wolnej okrążenia). Na końcach każdej zadanej i łączy przeciwieństwem nich ma dwa pionowe pasy.

Wynik był prostokąta. To odkładać górną wartość plus długość tyłu i przytrzymaj talii centymetr. Inną połowę poprzedniej figury w dół – i dostać linii bioder.

Aby skonstruować strój wzór, który zostanie przesunięty w prawo wzdłuż długości górnej poziomej linii szerokości pleców, dodając pół centymetra. Z tego punktu – ćwierć obwodu klatki piersiowej plus samych półtora centymetra. Z obu punktów (oznaczonych przez, na przykład, A1 i A2) na prostopadłą się. W ten sposób, górna część naszych trójkąt jest podzielony na trzy części – strona powinna być wizualnie prawie identyczne.

Po lewej stronie szyi tworząc cofać, to nie powinno być bardzo głęboka. Od brzegu wykroju, w dół i w prawo pod kątem 30 °, konieczne jest przeprowadzenie segmentu większą długość ramion 2 cm – szerokość rzutki. W ten odstęp fałd (jego długość – 7 cm, miejsca – 4 cm od krawędzi cięcia). Łączyć z krawędzią tego stopnia szerokości ramion tylnej zakrzywione gładkiej linii – armhole formowania. Na pytanie, jak zrobić strój wzór, ona odgrywa ważną rolę.

Podobnie, wycięcie na plecach, szyi i wyciągnąć forhend, ale jest o wiele głębszy. Od krawędzi cięcia, tym razem w dół iw lewo pod takim samym kątem, trzymać linię ramion do swojej dyspozycji napierśnik Tuck, aż do najwyższego punktu klatki piersiowej (jest to zgodne z dołu armhole). Wreszcie, z przodu i z tyłu pasa wyciągnąć strzałki Talieva. W celu obliczenia ich rozwiązanie należy dodać do poluobhvatu pasa 1 cm i odjąć otrzymanego Szerokość wyświetlacza fartucha na linii talii. Dostać około 14 cm. Środku lotki powinny być umieszczone na linii talii, powyżej i poniżej, są one zwężone. Szerokość pasa zakładkami: około 5 przodu, z tyłu – około 4 cm.

W zasadzie, wzór jest gotowy. W oparciu o nią można dokonać przylegającą sukienkę shift, ale można, dodając bardziej indywidualne dopasowanie do wolności, do symulacji rozszerzoną wersję. Mając podstawową wiedzę, jak zrobić wzór, to nie będzie zbyt wiele trudności.