739 Shares 9972 views

Pająk czarna wdowa – świat drapieżne owady

Największą liczbę ludzkich lęków związane ze światem owadów, a najtrudniej wyjaśnić arachnofobia, ze względu na obawy o obiektach jest zawsze gdzieś w pobliżu. Pająki te małe ale dzikie drapieżniki żyją blisko nas, w naszym Domy oraz piwnice, łazienki, które są uważane za wszystkie rodzaje pająka drapieżnych, których nie są 38000. Pająk czarna wdowa – nie ostatni królestwa pająka.

Rzeczywista nazwa tego gatunku – karakurt i tak niepochlebny „nick” otrzymał tylko samicy pająka. Dlaczego jest „słabe” członkowie tego gatunku dostał imię czarna wdowa? Ten pająk jest notorycznie „czarny” panie karakurt niby lubią mieć obiad z zalotników. Natychmiast po kopulacji samica Black Widow to ich nieszczęsnych męża lunch menu. W dążeniu do przetrwania po takiej „miłości”, męskie czarne wdowy przynosi prezenty jadalne, ale nawet te środki nie zawsze je zapisać. Zazwyczaj około połowa męskiej czarna wdowa służyć jako pokarm dla swoich żon.

Karakurt kobiety różnią się od mężczyzn nie tylko złe nawyki, ale także wygląd. Są one znacznie większe niż ich „ludzi”. Czarna wdowa Jens pająk jedno piętro ma polutorasantimetrovy długość średnicy błyszczący pyatisantimetrovym, czarne, czerwone zabarwienie i trujące szczęki. Dowiedz karakurt możliwe na czerwonym miejscu w środku czarnej plecach. Niebezpieczne sytuacje kobiet preferuje czekać, skulony w otworze lub szczelinie. Karakurt atakuje tylko wtedy, gdy bardzo przestraszony lub zły. Mężczyźni tego gatunku są znacznie mniejsze niż ich „małżonka”. Średnica korpusu jest równa cztery-siedem milimetrów, a na nogach ma mniej niż dwa centymetry. Trucizna biedny mężczyzna również nie jest dziedziczona. Ponieważ nie ma nic do obrony, czarna wdowa pająk mężczyźni po prostu rysuje w ośmiu nogach i leży bez ruchu. Gdy zagrożenie mija, znika szybko w jakimś cunt.

Karakurt zamieszkuje stepy Kaspijskiego i południowych regionach Rosji i na Ukrainie. Forma tych pająków ma trzy gatunki: brązowy (lub szary), czerwony i północ. Z reguły karakurt osiedlić się w norach lub wąskich szczelin. Podobnie jak reszta pająków, ten rodzaj tkania wstęgi losowo i znacznie rozciągnięte. W miejscach, gdzie na żywo karakurt pająk czarna wdowa nie jest dobra reputacja. Jadu „dam” zawiera neurotoksyny której duże dawki mogą wywołać paraliż i zabić mężczyznę. Wystarczająca ilość trucizny N AUC, na szczęście, nie ma jednak nieprzyjemny zapewni zgryz. Osoba ukąszona przez czarną wdowę, zaczynają boleć stawów, wymioty, działa na ciało zimnym potem , a tam jest ból w sercu. Ukąszenie jest niebieski i spuchnięte. Jeśli opieka nie jest świadczona, a następnie odzyskanie przyjdzie dopiero po 3-4 dniach. Śmiertelna wynik jest możliwy tylko wtedy, gdy działanie jest wzmacniane alergię jad pająka.

Jednak nie wszystko jest tak źle. Zgony na ukąszenia karakurt bardzo rzadkie. Czarna wdowa, zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule znajduje się nie daleko od wszędzie. Dowiedz się je łatwo w jasnym kolorze, korzyści z trującym kobieta – owady dość duże, i nie zauważy tego pająka jest po prostu niemożliwe.