638 Shares 1782 views

1958: rok kalendarza wschodniego?

Wschodni horoskop to konstelacja 12 zwierząt, które idą za siebie w kręgu. I każdego roku jest pewien znak. W 1958 roku, który reprezentuje i które zwierzę w tym czasie "zasady" – będzie to omówione później.

O chronologii

Początkowo chcę mówić o tym, że chronologia wschodniego i naszego tradycyjnego kalendarza nieco się różnią. Tak więc chiński rok zaczyna się pod koniec stycznia – w połowie lutego. I nie 1 stycznia, jak jest tu zwyczajowo. Dlatego też, kiedy dowiemy się, kim reprezentujemy w 1958 r., Musimy wziąć pod uwagę, także od tego, kiedy to zwierzę wchodzi w jej skład. Więc rok 1958 jest rokiem Psa. 18 lutego rozpoczął się 18 lutego! Wcześniej, Rooster Rooster. Wszyscy ludzie urodzeni w styczniu i pierwszej połowie lutego 1958 roku nadal są pod patronatem Roostera.

O elementach

Więc, 1958, który jest reprezentowany – zorientował się – pies. Chciałbym tutaj również przypomnieć, że Chińczycy dzielą swoje znaki i przynależą do pewnego elementu lub materiału. Rozróżniają więc znaki Ziemię, Ogień, Woda, Metal i Drewno. Rok 1958 jest rokiem Ziemi Psa. Jest to również ważne, ponieważ ten element wpływa na los przeznaczenia jednej osoby.

Najważniejsze informacje o znaku

Co możemy powiedzieć o tych, dla których rok narodzin jest 1958? Kogo on reprezentuje, jest jasne – pies. Jaki los czeka tych ludzi? Ich życie nie będzie łatwe. Ona nie będzie rozróżniana spokojem i stałością. Podobnie jak zwierzę, przedstawiciele tego znaku zawsze będą w poszukiwaniu i rzucaniu. Jednak takie osoby są obdarzone wieloma pozytywnymi cechami, za które zawsze będą doceniane przez innych. To jest dobroć, hojność, lojalność. Chociaż Psy są skryte i uparty, czasami samocentryczny i cyniczny, życzliwość i urok, których nie posiadają. Taka osoba zawsze będzie pozytywnie zaakceptowana w jakiejkolwiek firmie, nikt nie chce stracić takiego przyjaciela. Należy jednak zauważyć, że duże i hałaśliwe firmy przedstawiciele tego znaku zawsze będą preferować ciche intymne środowisko rodzinne. Psy zawsze przychodzą na ratunek, robią wszystko bezinteresownie i zostawiają bez pytania o wszystko w zamian. Dlatego przedstawiciele tego znaku otrzymują najlepszych i najbardziej lojalnych przyjaciół.

W relacjach takie osoby są również prawdziwe, ale także wymagają tego od swojej drugiej połowy. Dlatego często są zazdrosne. Jednak wszyscy starają się nosić w domu, a nie marnować na drobiazgi. Biorąc pod uwagę rok 1958, kim on był – psy, wymyślili. O takich ludziach chcieliby też powiedzieć więcej o tym, że nie są skłonni do optymizmu. W końcu mają praktyczny i wyliczający umysł. Nie lubią młodzieńczego maksymalizmu, takie gorące osoby nie mają gorących rewolucjonistów. Są jednak profesjonalistami z dziedziny, którą znają dokładnie. Przedstawiciele tego znaku są również bardzo ostrożni w podejmowaniu decyzji. Nie są skłonni do szybkiego rozwiązywania problemów, lepiej zastanów się nad nimi i ważą je sto razy. Z tego powodu często Psy przez jakiś czas wykraczają poza przepływ życia, które są wyrzucane za burtę.

Po zrozumieniu, że w 1958 roku ktoś prezentuje psa na horoskop, chciałbym zauważyć, że w istocie są to pozytywne i dokładne osobowości, które nie przynoszą problemów i nie powodują negatywnych dla innych. Jednak takie osoby jak sprawiedliwość i pragnienie uczciwości, czasami wyglądają na zdumienie w oczach innych.