128 Shares 3452 views

Maszyny do polerowania dla samochodów: wybór jest tak proste, jak iść do chleba

Wydawałoby się, dlaczego osobisty polerka do samochodu, jeśli usługodawcy polerowania obsługa, bardzo dużo? Jednak nawet zawodowym nie zawsze jest zadowolony ze swojej pracy kierowców, oprócz procedura nie jest szybki, i dlatego trzeba poświęcić czas, pieniądze i nerwy.

Dlatego wielu właścicieli „przyjaciela żelaza” jest łatwiej kupić pewną klasę instrumentu i nauczyć się tej trudnej sztuki.

Częściej jednak jednostki te stają się garaże. Oraz wymagania technologiczne są bardzo różne. Staramy się zrozumieć: Jakie cechy powinien mieć polerki do samochodu – za rzadkie i częstego korzystania z niego.

Wybierz maszynę do polerowania samochodu nie jest trudniejsze niż kupić chleb w sklepie spożywczym, jeśli pamiętać o kilku prostych zasad.

Główną różnicą między drogich profesjonalnych modeli i urządzeń gospodarstwa domowego jest wolniejszy niż pierwszy zużyciu i przeznaczone do ciągłego korzystania z dużym obciążeniem, a drugi zepsuje szybko podczas długiej pracy.

Polerowanie maszynę do samochodu, postanowił kupić to dla stałej pracy, powinny być bardzo wysokiej jakości, z szerokiej gamy dysz załączonych pracowników i polerowanie klocków. A zatem będzie to kosztować znacznie droższe modele półprofesjonalnych i klasy średniej.

Dobra polerka dla samochodów osobowych powinny mieć funkcję bezstopniową szybkości obrotów. To nie powinno być zbyt ciężki. Lepiej kupić modele znanych marek (Bosch, Hitachi, Zubr, Makita, i tak dalej). Pożądane jest również, aby mieć stały układ elektroniczny (system elektrostabilizatsii prędkości wrzeciona). Maszyny do polerowania z systemem elektrostabilizatsii nie jest powszechne, ale nie jest to mało prawdopodobne, aby być w stanie wykonać jakości pracy.

Do użytku osobistego polerowania maszyna nadaje się do samochodów, których koszt jest niski, a rozmiar jest powyżej średniej jest lepsze nie widać. Rzeczywiście, eksperci zyskały siłę i szybkość, z potężnymi jednostkami. Początkujący amator, jak trudno będzie poradzić sobie z uciążliwym maszyny. Nie ma wątpliwości co do przegrzania małym narzędziem. Maszyny jakości renomowanych producentów prawie nie powiedzie się, ponieważ są one wyposażone w specjalne wentylatory chronić przed przegrzaniem.

Dziś na rynku jest dosłownie wypełniony setkami, a nawet tysiącami różnorodnych modeli bardzo tanich chińskich maszyn polerskich. Cena tutaj jest czynnikiem decydującym dla pomyślnej sprzedaży. Jednak taka polerka samochodowa – rodzaj loterii. Towary z chińskich producentów nie są ani wiarygodne ani trwałość (nie więcej niż 2 lata) lub wydajność. polerki słynne marki działają płynnie do 10 lat i po remoncie nadal tak starym polskim samochodzie. Niestety, chińscy producenci wciąż wolą podkreślać podobieństwo, zamiast koncentrować się na mechanizmach wewnętrznych.