530 Shares 7641 views

Końcówka kabla. Oferuje nowoczesne modele

Na zakończenie przewodów stosowanych w nowoczesnym przemyśle przechylić śrubę kablowej. Metoda przykręcania śruby sześciokątne w tym przypadku odbywa się na końcówkę przewodu Górze. Po osiągnięciu z góry określonej siły głową tylko zepsuje. W ten sposób połączenie jest niezawodne i trwałe, że spełnia wszystkie normy i wymagania rządowe.


Informacja o wskazówki

Aby podłączyć kabel i zakończenie są obecnie najczęściej stosowane końcówka kabla zaciskane. penetracja kabel jest konieczne, aby w pełni kontrolować wnętrze końcówki, aby zapewnić niezawodne połączenie.

W tym przypadku rozmiar jest na tyle ważna wskazówka. Ponadto do wyboru wymaganego stopnia uszczelniania i zaciskania punkt połączenia, wielkości narzędzia roboczego i tuleję łączącą.

Podłączanie rękawy i zacisnąć kable są dostarczane z oznaczeniem kolejnego etapu produkcji. Dzięki tej etykiecie staje się łatwiejsze do zrozumienia dla niektórych jest to kabel jest odpowiedni lub że produkt. styk będzie wysokiej jakości, jeśli tylko prawidłowo dobrane, jak to możliwe. Następnie terminal kabel staje się bardziej wydajny i niezawodny.

Czystość powierzchni styku – czynnik, który zapewnia niezawodne działanie połączenia stykowego. Przyczynia się również do docisku niezbędną do prawidłowego funkcjonowania całego systemu.

Aby osiągnąć dobre wyniki, musimy najpierw zostać całkowicie usunięta z powierzchni występów, rękawy lub żył filmie utleniania, izolacja PE lub izolacji papierowej. Folia utleniania nie powinny być obecne na powierzchni, ponieważ jego przewodnictwo elektryczne jest wystarczająco niski.

Na końcówek kablowych do zaciskania

Końcówka kabla tego typu mogą być wielokrotnego użytku lub jednorazowego użytku. W przypadku demontażu przewodów wielokrotnego użytku jest dużo łatwiej zdemontować, a następnie ponownie ustawić je w tym samym miejscu. Jednorazowe końcówki różnią się tym, że muszą one ciśnienie próbne.

W swej istocie końcówek miedzi, ceny, które mogą być inaczej – ma wydrążony szkło, który jest wykonany z miękkiego metalu.

zagwarantowana jest wysoka jakość i niezawodny kabel zaciskania Crimp tylko wtedy, gdy rodzaj i wielkość końcówki kablowe, matryca dopasowane prawidłowo.

Zaciski wykonane z aluminium

Integralną podłączenie przewodów aluminiowych – główne zadanie, które wykonujemy okucia aluminiowe. Produkty z tego metalu stosowany w czystej postaci są ogólnie uznawane za najbardziej odpowiednie dla nowoczesnych kabli, gdyż zapewniają one niezawodne działanie zespołu. W innych produktów mogą nieczystości, które czasem niekorzystnie wpływa na jakość materiału wyjściowego.

Ponadto duża powszechne końcówki kablowe miedziane zaciskane. Ich instalacja trwa zaledwie kilka minut. Ale siły nie są w stanie ominąć produktów aluminiowych. Jednakże, w tym przypadku, monolityczny połączenie, które stanowi integralną wysokiej jakości komunikacji.