737 Shares 7872 views

Ocena szwajcarskich marek zegarków. Najlepsze zegarki szwajcarskie

Wybierając prezent dla osoby stanu one unosić się w pamięci jako pierwszej opcji. Oczywiście, nie każdy może sobie pozwolić na coś takiego, a oryginał z fałszywą jeden musi być w stanie odróżnić. Co to jest? Stał się synonimem szwajcarski zegarek! Jakość, stylowy, szalenie drogie, ale po prostu luksusowe. Jest nawet ranking marek szwajcarskich zegarków, a najbardziej popularny model prosty człowiek z ulicy może kontemplować w rękach możnych.


Gdy nie ma potrzeby reklamy

Są tam wiele rzeczy, które wiemy, że reklama w zasadzie nie potrzebują? Mało, bo moda – zmienny przyjaciel, a ona rzadko skupia się na żadnych warunków wstępnych. Ale najlepsze szwajcarskie zegarki mody nie podlegają. Dzięki najwyższej klasy jakość i oryginalne wzornictwo, osiedlili się w grupie dzieł, na których można uruchomić zdalną Alpine Country sprawdzony gigantów przemysłu i obiecującą studio rodzinne.

Oryginalne zegarki szwajcarskie można porównać do ekskluzywnych pojazdów, które produkują na zamówienie. Każde wystąpienie chronometru – to absolutna dzieło sztuki. W związku z tym ocena szwajcarskiego zegarka marki bez rzeczywistego porównania samych modeli, ale tylko w oparciu o logo.

Szwajcaria Wizytówka

Zgadzam się w większości przypadków pierwotnego Szwajcaria na nadgarstku nie wymaga opisu. Jest to rodzaj stylu, status i szacunek ze strony innych. Jeżeli dana osoba może sobie pozwolić na oryginalne zegarki szwajcarskie, nie osiągnie pewien poziom w życiu. On może twierdzić, szacunku, docenić i subtelność produkcji i wyjątkowej jakości. A jeśli on dokonał prawidłowej oceny sytuacji, a wśród wielu marek, aby wybrać najlepsze zegarki w tym przypadku – jest to również wskaźnik smaku. Wiele wieków mistrzowie Szwajcaria podbił świat dla swoich zegarków, które stały się standardem dokładności i jakości. W całym kraju, zostanie on wpisany nie mniej niż tysiąc firm z własnej produkcji. Oczywiście konkurencja jest po prostu nie do pomyślenia, dlatego, aby złamać pozycję lidera mogą tylko ci, którzy nie mają na chwilę zrelaksowany. A ponieważ ocena szwajcarskich marek zegarków nie może być dokonana na podstawie konkretnych kryteriów, to najlepsze co możesz stać się jednocześnie poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu produkcji. Ale czy na podium może być i młodych firm, giganci przemysłu wciąż mają długą historię, począwszy od połowy XVII wieku.

Jak to było …

W dawnych czasach wojen religijnych, które, nawiasem mówiąc, jest wstrząśnięte Europę i dziś rozpoczął masową migrację hugenotów. Wśród nich było wielu utalentowanych osób, którzy szlifowane do perfekcji swój zegarmistrzowskiej.

Stopniowo i stanowi historyczną ranking marek szwajcarskich zegarków. Jako kryterium można przyjąć tendencje w produkcji, popyt, ceny i złożoność mechanizmów. Dlatego też, nie ma jednego ocena, a wokół każdej marki ma całą masę pojedynczych mitów poparte osobistymi preferencjami nabywców. Jest już jakiś stereotyp, według którego najlepszą marką Szwajcarsko – zegarki Omega, która jest porównywalna z ceną Tissot, ale mają więcej fanów. Producenci racjonalne podejście do sporządzania ratingów popularność, dając podium do swoich produktów. Oczywiście, rzeczywistość takiego rankingu marek szwajcarskich zegarków nie są uwzględniane. Bezwarunkowe przywództwa starych producentów też nie będzie prawdziwa, ponieważ dziś nie ma obfitość vostebovannyh „młodych” modeli, takich jak, na przykład, zegarek z Maurice Lacroix.

stan prezent

Co wydaje wizerunek silnego i potężnego człowieka? Stereotyp jest formalnym garnitur do spodni, krawat i wyprasowane delikatny aromat elitarnej perfum. Ale taka osoba nie tylko ubrania, ale także akcesoria do stanu, w tym brifkeys skóry, spinki do mankietów wykonane ze złota, tie-pin i zegar. Pierwszą rzeczą, w mediach rozpoczął wspomnieć marki zegarek Breguet. I według prestiżu żadnych konkurentów marki Rolex i Cartier. Ale, niestety, opcja prezent marka ta wydaje się nieco utopijny, jak rzadkie w dzisiejszych czasach człowiek może znaleźć w swoim budżecie wystarczających funduszy na taki zakup. W rzeczywistości, taki dar – dzieło sztuki, które wymaga mecz.

Ocena wartości marki

Przy tych obliczeniach należy wziąć pod uwagę różne czynniki. Po tym wszystkim, ważne jest nie tylko wielkość sprzedaży, a cena detaliczna, ale również szczegółowej oceny, które zostały wystawione przez ekspertów szwajcarskich zegarków. Cena, oczywiście, w każdym przypadku będzie gryzienie, ale to się opłaca, jak ustalona przez pół funkcji i zastosowanych materiałów, a połowa nazwę producenta. Luksusowe zegarki – zabawki męskie, rodzaj fetyszu, niektóre nazwy tutaj i dać radość na dźwięk muzyki. Zamożni ludzie wybierają Rado, Longines, Breitling, Martin Braun, Rudolf, Tag Heuer, Breitling, Ebel, Maurice Lacroix, Raymond Weil, Perrelet. nie można nazwać, oczywiście, demokratyczna i marki Honore w Saint Louis Erard, Roamer, Michel Herbelin, Frederique Constant, Tissot, ale nadal przy zakupie są one mniej kosztowne.

Zaszczytne pierwsze miejsce

I niekwestionowanym liderem tu i tam, być może można wspomnieć kierownictwo pewnych kryteriów. Wszystko zależy od tego, co jest celem potencjalnego zwycięzcy godzin. Jeśli kupujesz nacisk położony jest na wysokiej jakości, czołową pozycję zajmuje Genewie obserwować dom Patek Philippe. Produkty tego domu inną niespotykaną dokładnością i niezawodnością działania. Spółka podtrzymuje swoją reputację i wszystkie szczegóły – od sworznia do mechanizmów zegarowych – sprawia, że jego własne. Jest to raczej, szwajcarskie zegarki, a nie biorą łaskę mechanizmu, ale przyciąga stabilność. Wśród fanów marki są znakami Władimir Putin, Endi Uorhol, a nawet Lew Tołstoj. Ponadto, jakość fanów nie zatrzymuje nawet fakt, że taka cena szwajcarski zegarek przewyższa 20 tysięcy dolarów.

Ale najdroższe marki zegarek – Rolex. We frankach szwajcarskich, wartość marki bardziej niż 5,074. Jego historia marki rozpoczęła się w 1908 roku. Dla przemysłu zegarek nie jest wielki okres, jednak w tym czasie marka mógł zajmie należne jej miejsce. Rolex zegarki wolą osobistości publicznych, dążenie do podkreślenia statusu społecznego. Na przykład, wśród fanów Spółki – piosenkarz Rihanna, Bryus Uillis i Nikolas Keydzh. Ale dowody, że zegarek Rolex jak ludzie ze smakiem, będzie miał do wyboru na ich korzyść Carlos Slim, który jest najbogatszym człowiekiem na ziemi. Cóż, bardzo solidne wyposażenie dodatkowe Rolex – szwajcarski zegarek, którego cena zaczyna się od 10 tysięcy dolarów.

trzech liderów

Kto jeszcze może być przypisana do najbardziej popularnych marek? Wiele wentylatorów posiada szwajcarskich godzin marki Omega. Przyciągane przez fakt, że marka pozycjonuje się jako dać pierwszeństwo jakości zamiast stosowania metali szlachetnych. Ale popularna szwajcarska marka, która produkuje zegarki dla kobiet – jest Vacheron Constantin. Jego prace wyróżniają się elegancją i wyrafinowanym stylu. To założył firmę z powrotem w 1755 roku. Taka długa historia wyjaśnia precyzją szwajcarskiego mechanizmu w połączeniu z ekskluzywnym design. Wystrój jego marki zegarków wykorzystuje kamienie szlachetne, kolorowe złota i platyny, nie dziwi fakt, że szwajcarski zegarek marki ustawia zakres cen w obszarze 60 tysięcy euro za egzemplarz.

świeża krew

Ocena byłaby niepełna, jeśli zapominamy o młodych ale obiecujących firm. Gdyby nie wspomnieć, może się wydawać, że kariera godzinowa króluje „bullying”, ale dlatego, że młody niesprawiedliwie przeoczyć. Na przykład, jeden z najważniejszych przedstawicieli Szwajcarii – firma Hublot. Firma powstała w 1980 roku w Nyon Dzięki wysiłkom przedsiębiorcy Karlo krokko, ale pozostawał w cieniu aż do 2004, kiedy to został kupiony przez Jean-Klod Biver, który dosłownie tchnął nowe życie w produkcji. Dla krótkim czasie marka stała się rozpoznawalna i nabyte krąg wielbicieli. Co było powodem takiej popularności? Innowacyjne podejście i śmiałe decyzje dotyczące łączy produkcję materiałów. Firma łączy w sobie złoto i gumy, tantal i różowe złoto, magnez i tytan. B

asy szwajcarskiego męskiej futurystyczny design przyciąga uwagę całego tłumu stanąć fanów. Takie eklektyczna mieszanka wybierać znanych polityków, aktorów, sportowców. W środowisku naznaczonym fanów marki legendarny Diego Maradona trenerem angielskiego Sir Alex Ferguson. Szwajcarska marka zegarków Hublot nie są tanie, model budżet szacuje się na 23 tysięcy dolarów. Jest to doskonały przykład tego, jak marka pozostaje niezależna od wielkości firmy i oferty cenowe. Do rankingu głównym – styl komunikacji i prawa do pracy z klientów. Jeśli klient chce się wyróżniać, trzeba dać mu tę szansę.

pozycję rankingu z uprzedzeń biżuterii

Ocena szwajcarskich marek zegarków w sobie zakłada istnienie w nim drogich marek, których nabycie jest zbyt drogie dla przeciętnego człowieka. Jednak w ostatnich latach, zegar stopniowo tracą znaczenie jako bezpośrednio chronometru. Teraz jest nie tylko użyteczne akcesoria, ale także prawdziwy klejnot, który nie jest wstyd, aby zobaczyć światło. Godziny są przedmiotem dumy właściciela, więc ich piękno jest teraz najważniejsza. Z tego punktu widzenia niekwestionowanym liderem jest firma szwajcarski Rolex, który jest jak wybitnych ludzi świata. Ale panie wolą wartownik dom Chopard, która słynie z produkcji modeli o wysokiej precyzji kalibracji i atrakcyjnym wyglądem. Marka ta od niewątpliwych jakości Swiss. Zegarki kobiety wolą tę markę Salma Hayek i Sheron Stoun. Bardzo cenne zabawki biżuteria, ponieważ średnia cena zegarków wynosi 35 tysięcy dolarów.

kryterium sport

Ale luksusowe przedmioty ceniony nie tylko osobistości i wpływowych biznesmenów. Wielu fanów szwajcarskiej jakości jak sportowym stylu, który oferuje od marki zegarków IWC, lub La zegarek. Te zegarki są kochane Winston Churchill i wielu znanych polityków. Średnia cena takiego zegarka wynosi 26 tysięcy dolarów.

Ale szwajcarska marka Blancpain pozostaje popularny wśród ponad trzech wieków.

Być może wyjaśnia to bardzo wysoką cenę 50 tysięcy dolarów za egzemplarz? Chociaż trudno jest zakwestionować wartość tych luksusowych zegarków, łącząc tradycje z przeszłości z nowoczesnym rozwoju. To dzieło sztuki może być produkowane jedynie w limitowanej edycji.

Demokracja w praktyce

Jest wśród szwajcarskich zegarków najwyższej jakości nie znaleźliśmy jedną markę, która zajmie się klasy średniej? Dobrze powiedziane. Na przykład w stolicy Szwajcarii zegarek, który jest uważany za miasto Le Locle w prowincji górskiej Jura, nie było to firma, która produkuje szwajcarski zegarek „Tissot” w 1853 roku. Głównym celem mistrzów – aby zachować tradycję, ale zarazem zaskoczeniem – znaleziono swoich fanów w ponad 150 krajach. Już 157 lat marka zajmuje honorowe miejsce w rankingu marek zegarków, produkując coraz bardziej funkcjonalne modele. Ale główny urok marki leży w jego względnej przystępności. cechy marki symbioza pozwala na wiele lat, aby być partnerem NASCAR, FIBA, AFL, CBA, Motocyklowe Mistrzostwa Świata i Mistrzostw Świata w kolarstwie, szermierce i hokeju na lodzie. Zgadzasz się, że współpraca jest jedynie na rzecz rozwoju marki!