743 Shares 4009 views

Reklama w katalogu & guide

Działania słynnego „Expo” zawsze powodują zainteresowanie firm krajowych i zagranicznych. Dzisiaj jest obiecujący i prestiżowe do udziału w imprezach wystawienniczych. „Expo” jest strategicznym partnerem każdej firmy, przedstawia się jako uczestnik terenów wystawowych kompleksu w chwili zdarzenia.


Reklama w Dzienniku katalogi i przewodniki CEC promuje markę i promuje usługi oferowane przez wystawców. Na stronach oficjalnych publikacjach „Expo” można umieścić informację reklamową z opcją „gospodarka” do ekskluzywnych materiałów marketingowych.

Sposób wyrazić siebie – reklama w katalogu indeksu

Informacje o swojej firmie w oficjalnym katalogu projektów branżowych może być uznana za najlepszą wizjonerskich działań prezentacyjnych opcji oraz. „Expo” dba o wystawców, którzy co roku wystąpi na kompleks wystawowy Arena i oferuje różnorodne sposoby skutecznej prezentacji produktu i promocji działalności spółki na rynku przemysłowym.

Publikacja firmy reklamowej lub katalogu przedsiębiorstw „Expo” będzie dostępny w formie:

· Bloku reklamowego mały rozmiar obok ogólnych informacji na temat działalności spółki;

· Rejestracja stronach oryginalnej reklamy na okładce magazynu;

· Rozwój wyłącznej odwrócenia reklamowej.

Na podstawie własnych preferencji klienta i jego wizji informacji na stronach, może wybrać jedną z proponowanych opcji.

Przewodnik imprez wystawienniczych

Dobra i skuteczna reklama jest uważana wśród firm Official Guide. Zaletą tego medium reklamowego jest to, że jest przeznaczona dla wszystkich odwiedzających i wystawców imprezy wystawienniczej za darmo. Firma w ten sposób jest w stanie przyciągnąć uwagę zwiedzających. Jedną z opcji, by wzbudzić zainteresowanie – jest, aby wybrać nazwę.

Spółka zgodnie z życzeniem klienta może być przypisana do systemu lub na liście wystawców. Przyciąga uwagę zwiedzających na schemacie, organizacja może skorzystać z metody alokacji stoiska, umieszczając na nim logo (logo).

Zdecydowanie reklama w oficjalnych katalogach i przewodniki zawsze robi wrażenie i jest zainteresowanie potencjalnych klientów, którzy są jak goście decydują się na udział w wystawie. „Expo” używa różnych sposobów na przyciągnięcie uwagi wystawców. Wszystko w celu przeprowadzenia strategię marketingową w ramach wystawy było owocne dla firmy.