244 Shares 2466 views

Gdzie jest grill ogień w Petersburgu prawnej?

Wraz z nadejściem ciepłych słonecznych dni, a nawet częściej jest chęć spędzenia wolnego czasu w przyrodzie. Piękne widoki z resztą jest wypadu na piknik lub grilla. Świeże powietrze, zapach ogniska, jasne niebo i delikatne promienie słońca – co jeszcze jest potrzebne, aby odzyskać?


Dojazdy do pracy, aby znaleźć miejsce, gdzie można usiąść i grill nie jest trudne. W szczególności, jeśli teren jest położony blisko rzeki lub innego naturalnego akwenu. Dla mieszkańców miast, istnieją dwie możliwości: mieć dom i regularnie dostać się tam z rodziną i przyjaciółmi, lub zna dobre miejsca do gotowania grilla i grilla.

spoczywać prawnie

Gdzie jest grill ogień w Petersburgu prawnej? Zgodnie z przepisami, nie można otworzyć ogień i ustawić grill, który jest odpowiednikiem stopnia zagrożenia dla niego, na terenie parków leśnych, plantacji drzew iglastych, w miejscach spalony ziemi i tam, gdzie jest sucha trawa.

Jest też tabu miejsc zawierać torfu, uszkodzonego drewna i innych obiektów o wysokim niebezpieczeństwem pożaru. Grillowania mogą być zainstalowane na ziemi, przy czym pół-metr obwodu oczyszczonego warstwy mineralnej gleby. Po ugotowaniu na ogniu, aby zgasić węgiel musi być całkowicie i napełnić wodą popiołu do ostatecznego dojrzałości.

W celu uniknięcia problemów z takiego urlopu, które najlepiej pasują do konkretnego obszaru, wyposażone we wszystkie niezbędne do spędzania wolnego czasu z komfortem. Projektowanie, gdzie można grill, co do zasady, ma baldachim, czyli nawet nagle zaczęło padać nie boli wypoczynek.

Wiele z tych obiektów są już wyposażone w grill i zlewu, który jest bardzo przydatny podczas gotowania. A merry firma może być umieszczony w przestronnej recepcji i usiąść na ławkach w tym samym czasie. Po tym wszystkim, czasami w ogóle nie w niektórych miejscach zapaseshsya, czasami to dlatego, że to jest szkopuł w podmiejskiej podróży.

Niestety, trudno jest znaleźć w mieście wyposażonym miejscem do grillowania. I wtedy pojawia się pytanie: „Gdzie grill w kraju?” Petersburg – jest nadal w centrum wielkiego dziedzictwa kulturowego, które bez grilla, oczywiście, nie ma co robić. Teatry, galerie, muzea, wystawy, tereny zewnętrzne, zabytki, kultura, parki i wiele innych rzeczy, które mogą pomóc w dywersyfikacji rekreacyjnego i do poszerzania swoich horyzontów. Ale czasami chcę cieszyć się smakiem mięsa na węglach. Będzie musiał jeszcze przejść się trochę poza miastem.

"Legion"

Gdzie w Petersburgu, można grilla? Na stronie „Legion”, który znajduje się u podstawy „Młodzież”. Znajduje się on w miejscowości Losevo Priozersk District. Pod schronisko może pomieścić firmę 30 osób, są fotele, tutaj można ustawić grill. Jednak w przypadku pobytu jednodniowego będzie musiał zapłacić około 8,4 tys. Rubli.

dzielnica priozersk

Gdzie w Petersburgu grill z altanką? W jednej z wielu malowniczych zakątków Priozersk Powiat można przygotować mięso w towarzystwie 12 osób i odpocząć od zgiełku miasta. Na jeziorze Sukhodolskoye nie tylko możliwe, aby zorganizować grilla na odwiedzającego dzień, ale także zatrzymać się zatrzymać na cały weekend. Koszt – w odległości 500 rubli. na osobę dziennie. Można zatrzymać się w komfortowych kabin, wynajem łodzi w ciągu dnia, następnie na ruszcie gotować własne połów wieczorem udać się do tradycyjnej rosyjskiej łaźni parowej.

Zatoka Fińska

Gdzie w Petersburgu, można grilla? Już od dawna ulubionym miejscem dla reszty mieszkańców miasta jest na wybrzeżu Zatoki Fińskiej. Tutaj w Zelenogorsk Recreation Area, znajduje się w pensjonacie „Sea Surf” platforma pod nazwą „Cove szczęścia.” Tutaj oferuje przytulną altankę i grill za 5 tys. RUB. dziennie, podczas gdy liczba osób może wynosić do 50.

Miedź Lake i Big Barkov

Gdzie na grilla w Petersburgu w towarzystwie 8 lub 12 przyjaciół? Ma podobną platformę o nazwie „Mini” na jeziorze Big Barkov. Taka podróż będzie kosztować od 1 do 1,5 tys. rubli dziennie. Jednak szczególne udogodnienia oferowane tam. Z drugiej strony, Copper Lake, 15 km od autostrady Wyborg, położone kompleksem pokoje oferują dla każdego smaku, oprócz widokiem na powierzchni wody.

Jej terytorium wyposażony plac zabaw, gdzie na grilla w Petersburgu może wygodnie. Tutaj znajduje się altanka, miejsce na grilla oraz oddzielny salon z firmy do 10 osób. Można przyjść tylko na dzień, ale również mieć możliwość pozostania przez cały weekend.

"Sunny"

Gdzie jest grill ogień w Petersburgu? „Sunny” odnosi się do malowniczego namiotu. Znajduje się on w dzielnicy Wyborg, na długości jeziora, w miejscowości Gorki. Na brzegu można cieszyć się gładką powierzchnię wody i feerią barw po przeciwnej stronie zadrzewień. To święto można zorganizować firmę z 12 osób, w cenie 4 tys. RUB. dziennie.

punkt grill

Gdzie jest grill ogień w Petersburgu? Istnieje również specjalnie wyposażony punkt grill. Są zarówno w mieście, w pobliżu jego funkcji. Zalety tego sposobu reszty jest fakt, że pobyt jest bezpłatny. Wadą takich miejsc jest samoobsługa. Śmieci będą musiały usunąć siebie jako przestrzeń pre-zajmują. Od tych, którzy chcą odpocząć zawsze jest więcej niż wystarczająco.

Na przykład, Sestroretsk – idealne miejsce dla tych, którzy lubią zwiedzanie grillem i wakacje na plaży. Tutaj można podziwiać wspaniałe widoki na krajobrazy i poczuć urok świeże powietrze. Zgodnie z celem miejsce ma podobną nazwę ulicy – plaża. Plusy odpocząć tu wiele, w tym bezpłatnego pobytu. Jednak w dni, kiedy pogoda jest doskonała w tym obszarze staje się trochę tłoczno. I, niestety, często do czynienia z główną wadą – pozostałe odpady po skrupułów turystów.

Park Shuvalovsky

Wśród innych parków, pewnie działa Szuwałow. Teren zielony 142 sklepów hektar wielowiekową świerk i prostilaetsya na pagórkowatym terenie. W południowo-wschodniej części parku znajduje się specjalnie zaprojektowany siły chłopów pracujących hrabiego Shuvalov Hill, który ma wysokość 61 m. – Jego imię Parnas.

Gdzie jest grill ogień w Petersburgu? Tradycyjny obszar dla tej klasy jest obwód wokół jeziora. W parku jest chroniony. Aby zachować jej piękno, konieczne jest, aby przestrzegać zasad bezpieczeństwa w obchodzeniu się z ogniem, i oczywiście czyste.

South Seaside Park

Gdzie grill na południe od St. Petersburg? Nagle wśród przejażdżki i innych rozrywek w parku w dół ulicy Valor, można znaleźć miejsce na gotowanie mięsa na ogniu będzie dość proste. W tym celu trzeba tylko iść dalej w zielonej strefie, z dala od masowych uroczystości. South Seaside Park jest jednym z ulubionych miejsc turystów. Jednak może to również trzeba czekać na zwykłej uciążliwości hałdy śmieci.

Dlatego, odpoczynku, należy dbać o czystość i zabrać ze sobą wszelkie odpady. Na południu znajduje się również przytulna wioska wakacyjna Toksovo, który posiada piękny krajobraz lasów, jak również obecność żubrów przedszkola. Gdzie można znaleźć wiele miejsc na piknik lub grilla. Jednakże, trzeba zaopatrzyć się własnego grilla i miejsca.

Wybrzeże Zelenogorsk

Gdzie jest grill ogień w Petersburgu może być więc jednocześnie w słońcu i podziwiać widok na okolicę? Są to świetne miejsce wśród malowniczych jezior. Jednak podczas wakacji w Zelenogorsk wybrzeżu jest popularnym miejscem na wakacje na plaży i pikniki. Więc trzeba przyjść wcześnie podjąć wygodne miejsce. Tutaj, oczywiście, nie ma gotowych daszki i stoły, ale piękno wokół pozwoli Ci zapomnieć o takich niedogodności.

Położenie w pobliżu jeziora na długi

Ponadto, odstęp od ulicy Marszałek Nowikowa do prospektu Królowej Jest to wspaniałe miasto położone nad brzegiem Long Lake. Niedawno było bagniste gleby i nieużytki, ale w ich miejsce pojawił się obszar zieleni. To miejsce jest bardzo popularne wśród rybaków, jak zwykle w jeziorze okoń, szczupak, miętus i leszcze.

Plaża jak również turystów, aby przenieść się z różnych części regionu, i oczywiście mieszkańców. W pobliżu jeziora znajduje się rezerwat przyrody. Piękne widoki, duża powierzchnia, świeże powietrze i możliwość grillowania oprócz dużą ilością ryb jest zobowiązany, aby przyciągnąć uwagę. Należy zdecydowanie odwiedzić to miejsce i korzystać z przyjemności.

wniosek

Wszystkie powyższe opcje są tylko częścią różnorodności, które można znaleźć w mieście Sankt Petersburgu i jego okolicach. Jeśli wybierasz się na wakacje, należy pamiętać, przestrzeganie czystości i porządku podczas pikniku. Więc następnym razem, miło było wrócić do ulubionego miejsca.