94 Shares 6589 views

Chalet "Wave" (Togliatti) – wakacje wokół

Schroniska Tolyatti dzielnice miasta są znane z tego, że są one w bardzo malowniczym miejscu w pobliżu Gór Ziguli. Chodź tu odpocząć, mieszkańców i gości miasta głównie w lecie. Oto wszystko, co potrzebne, aby spędzić weekend lub nawet zabawy wakacje i aktywny. A ponieważ większość z tych miejsc na pobyt jest nad brzegiem Wołgi, a następnie co najmniej trzy z nich są nazywane „górski” Wave”. Togliatti ma dwa takie mini-hotele. W tym artykule przyjrzymy się tych zasad. Porównajmy wrażenie turystów z resztą na każdym z nich.

Kopylovo

Chalet „Wave” (Togliatti), znajduje się na półwyspie, jest prawie na plaży, dziesięć kilometrów od miasta. Teren otoczony jest lasem. Baza składa się z dwóch budynków z cegły typu hotel, w którym pokoje i „apartamenty”. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i prysznic z ciepłą wodą. „Standardy” są przeznaczone dla dwóch lub trzech osób. „Apartamenty” są nadal żywe i częścią wypoczynkową. Istnieje również latem drewniane domy, jak podwójne i dużych firm. Usługi u podstawy są dobre – trzy posiłki dziennie w jadalni, bar z napojami, lodziarni, taniec pawilonu, rosyjskiej saunie z drewna, grilla na grilla. Schronisko działa „Wave” (Togliatti) przez cały rok. Ponieważ oferuje wspaniały widok na Góry Ziguli.

opinie

Turyści napisać, że hostel „Wave” (Kopylovo, Togliatti) jest bardzo dobry dla spędzać czas z dziećmi. Tu dla nich wszystkich warunków – piaszczysta plaża, płytkie wejście do wody, dobre place zabaw. Na bazie jest również dogodna do organizowania różnych imprez – seminaria, bankiety, wesela. Sportowcy też uwielbiam to miejsce – tutaj można grać w piłkę nożną, siatkówkę oraz kort tenisowy. Wędkowanie i spacery w okolicy jest również bardzo dobra. Można wypożyczyć rower. Sauna "El Pirata" – wszystko jest idealne! Aby dostać się do podstawy Togliatti lepiej na własnym samochodem. Jazdy na autostradzie M5 przed przejściem całej Wołgi przy zaporze, a następnie skręcić w lewo, po znaków na półwysep, a po pięciu minutach znajdziesz się na miejscu. Jeśli korzystasz z transportu publicznego, trzeba wsiąść do autobusu numer 56 i dostać się na prom do śluzy. Ale w każdym razie, nadal masz trzydzieści do czterdziestu minut trakcie pieszych. Chwaląc bazowych turystów, wiele osób jeździ na wakacje tutaj kilka lat z rzędu.

koszt

Chalet "Wave" (Togliatti, Kopylovo) ma różne ceny dla swoich pokojach. Najtańsze – średnia – istnieją tysiące siedemset dwa tysiące czterysta rubli dziennie. Pokój gościnny, przeznaczony dla rodzin, będzie kosztować 2000 rubli dziennie. Suite będzie kosztować trzy tysiące. Ale to jest cena pokoi w obudowie. Ceny domów zaczynają się cztery i pół tysiąca rubli dziennie. A dziennik kabiny z dwoma sypialniami będzie kosztować 7000 dziennie. Zintegrowana moc szacuje się na siedemset pięćdziesiąt rubli za osobę (dziennie). Wypożyczalnia rowerów – 100 rubli za godzinę, sauna – 400 rubli do sześćdziesięciu minut.

Chalet "Wave" (Portposelok, Togliatti)

Jest to miejsce na relaks jest blisko do miasta, w Komsomolsk Highway. Baza znajduje się w lesie sosnowym, siedem kilometrów od Togliatti, nad brzegiem sztucznego morza. Ma dużą powierzchnię. Mieszkalnej podstawa Foundation – domy murowane i drewniane domki o różnym stopniu komfortu – niektóre mają lodówki, telewizory. Jeden czteroosobowe domki wyposażona kuchnia. W pobliżu domów mają ganki, zadaszenia, stoły z ławkami. Działa zimowego i letniego podstawy. Na jego terenie znajduje się kompleks restauracji. Nie przygotowuje dania mięsne na otwartym ogniu. Ale przede wszystkim w restauracji „The Barn” słynie z ryb. Ona pływa w zbiorniku, i można wybrać swój ulubiony i powiedzieć kucharzowi, jak chcesz go przygotować. Bar, „Stary Młyn” jest znana, a czeski i niemiecki piwo. Jest to dobrej jakości. Bar i zbudowany w kształcie wiatraka holenderskiego w duchu. Sama restauracja ma panoramiczne okna oraz taras letni. Na plaży w pobliżu podstawy wyposażona w szatnie i prysznice, parasole i stałymi atrakcjami wodnymi. Gdy „fala” działa klub jachtowy z parkingiem dla pięćdziesięciu łodzi.

Co zrobić turyści?

Chalet "Wave" (Togliatti, Portposelok) jest bardzo popularny wśród mieszkańców. Niektórzy mieszkali tu przez kilka dni, a niektórzy ludzie przychodzą tylko „w kebaby” i spędzać czas na plaży, w ciepłe dni. Urlopowicze cieszą się wielką plażą, a zwłaszcza jego różne atrakcje – zorbing, wakeboard, skoki na trampolinie, jazda „banana” i pływającej. Istnieje nawet animacje dla dzieci. Na letnim tarasie restauracji festiwalu „Classics na Wołdze”. W weekendy organizowane są koncerty i dyskoteki. W restauracji można palić fajki. Na całym obszarze, nie tylko w domach i kawiarniach i bezprzewodowym dostępem do Internetu. Turyści jak "Fala" (hostel). Togliatti (zielony obszar miasta) – miejsce, gdzie można uzyskać bardzo łatwo. Sto drugi autobus w kierunku odejścia od starego dworca autobusowego miasta. Ci wysiąść na przystanku „Portposelok”, a następnie spojrzeć na znaki. Zejść do rzeki. Zaledwie kilka minut i jesteś tam.

Ile jest reszta?

Nie tylko w dobrej pogody, ale zima jest popularnym ośrodkiem turystycznym „Wave” (Togliatti). Ceny w tym okresie wyższe (około trzech tysięcy rubli za domem dziennie). Działają tylko w zimie domki z ogrzewaniem, istnieje tylko siedem lub osiem. Ludzie przychodzą tu w zimnie, ponieważ znajdują się w pobliżu ośrodków narciarskich w Żyguli (klub „spleen” z kilkoma utworami). W lecie, ceny wahają się od tysiąca rubli za pokój dom z zimną wodą do czterech tysięcy za domek z kuchnią. Jeśli masz więcej niż sześć osób, administracja może zaoferować rabaty nawet do pięćdziesięciu procent. Innymi domków cegły mikrofalowe. Opłata plaża. Leżaki i parasole są sto pięćdziesiąt rubli za dzień użytkowania.