500 Shares 2745 views

Dlaczego zamknięte sklepy „TsentrObuv” w języku rosyjskim?

W 2015 roku, łańcuch but DISCOUNTER „TsentrObvu” i Centro cierpiał opłakany los. Sklepy zaczęły zamykać całej, znacznie zmniejszył liczbę placówek w regionie Moskwa, Petersburg, Kazań, Jekaterynburg, Czelabińsk, Novocherkassk, Rostów nad Donem i wielu innych miastach. Wszędzie brzmiało to samo pytanie: „Dlaczego są zamknięte” TsentrObuv „sklepy?”. Powodem może być wiele: mała klientela, zawyżone ceny, niska jakość butów. Ale żaden z tych powodów nie jest typowa dla marki „TsentrObuv” drogą wiadomo było do niedawna. Co zatem było głównym powodem wychodzenia z domu handlowego na rynku rosyjskim?


Jaki był sklep „TsentrObuv”?

Ludzie zawsze szukają niedrogiego i wysokiej jakości obuwia. Ten problem został rozwiązany przez siebie Wraz z pojawieniem się „TsentrObuv” domu handlowego. Sklep istnieje od 1992 roku. Dokładnie takie same, a tam jego popularność. Od tego czasu firma przeszła długą drogę rozwoju, jak również wszyscy mieli wzloty i upadki. Popyt na „TsentrObuv” nigdy nie było w pytaniu całkowicie usunięte kwestię pojawienia się w sklepach produkty w kategorii: akcesoria, biżuteria, torebki i produkty do pielęgnacji dla wyrobów obuwniczych.

Zakres sklepach zawsze była tak duża, że ludzie rzadko wychodzili bez przynajmniej jednego zakupu w rękach. W „TsentrObuv” może znaleźć buty dla każdego smaku, stylu, wieku i płci, a wszystko to w przystępnych cenach. Ponadto regularnie odbywają się akcje. Oczywiście, kiedy pierwszy rozpoczął zamykanie, wiele osób myśli o tym, dlaczego „zamykania” TsentrObuv sklepy. Po tym wszystkim, miłość ludu do domu handlowego była niezaprzeczalna.

Powody zamknięcia sklepów w Rosji

„TsentrObuv” Firma posiada zaległych zobowiązań finansowych od 2014 roku. Już na początku 2015 roku do przechowywania jednego po drugim padało pozwy. W przeważającej części, twierdzi, że od właścicieli nieruchomości, firm logistycznych i agencji reklamowych. Konto idzie w milionach, a kwoty są tak ogromne, że od razu staje się jasne, dlaczego sklepy są zamknięte „TsentrObuv”. Sieć po prostu nie istnieje na tym.

Czerwca 2015 roku liczba sklepów w Rosji oscylował wokół 1000. Jednak dane w 2016 roku będzie dla nikogo zaskoczeniem – na terytorium Federacji Rosyjskiej są tylko 53 punktów handlowych. I opiera się na fakcie, że 95% sklepów należących do firmy, a tylko 5% – właścicieli franczyzy.

sklepy detaliczne nadal zamknięte, a długi rosną. Jeszcze trochę, a to dlatego zamkniętej sieci sklepów „TsentrObuv”, staną się widoczne.

„TsentrObuv” w Moskwie ma więcej?

Ze względu na spadek wartości rubla, to nic dziwnego, że ludzie zaczęli znacznie zaoszczędzić. Zostało to odzwierciedlone na zakup butów. Liczba „TsentrObuv” sklepów zmniejszyła się do minimum w Moskwie. Mega przestał dawać znaczne zyski. Dlatego zamknij „TsentrObuv” sklepów w Moskwie.

W szczególności, spory wystąpić z moskiewskich banków. Być może wkrótce Trading House ogłosił upadłość. Wszystkie sklepy w Moskwie i regionie moskiewskim (w wysokości 25 placówek) może po prostu zamknąć, a następnie odejść każdy przypomnieniem tej marki. Wiele osób straci pracę. Jeszcze więcej ludzi będzie zmuszony kupić buty na wygórowaną cenę.

zadłużenie utrudnia wyciąg sprzedaży w sklepach, a nie z tego poważnego kryzysu, jak się wydaje, jest to po prostu niemożliwe.

Jak to ma miejsce w Petersburgu?

W Petersburgu sytuacja z „TsentrObuv” sklepach jest jeszcze gorzej. Jeżeli wcześniej miasto miało 33 sklepów, teraz wystarczy 3. Sieć można znaleźć wiele osób z prośbą o dlaczego sklepy są zamknięte „TsentrObuv” w Petersburgu. Odpowiedź jest tylko jedna – ogromny dług. Ponadto, wiele osób mówi złe nastawienie pracowników do klientów. Opinie były podzielone: jedni twierdzą klientów arogancja, inni – mówią agresywnych sprzedawców. Ogólnie rzecz biorąc, taka postawa w sklepach jest bardzo nietypowe dla Petersburga – kulturalnej stolicy Federacji Rosyjskiej.

Inną przyczyną tego spadku zainteresowania tych gniazd jest znaczny wzrost cen. Ponadto, w 2015 roku i zarejestrowana w Petersburgu wniosek do trybunału przez niektóre firmy partnerskie. Z „TsentrObuv” chcą, aby uzyskać kwotę 60 mln. Rubli. Trybunał już uwzględnił roszczenia w wysokości 30 mln., Ale wkrótce firma po prostu nie będzie w stanie spłacić swoich długów. Tak, że Petersburg jest bardzo prawdopodobne, aby stracić gniazdek „TsentrObuv”.

Kazan: "Żegnaj" TsentrObuv "

Nie oszczędzono spontaniczne zamknięcie sklepów detalicznych oraz terytorium Republiki Tatarstanu. „Dlaczego zamknąć okno dialogowe” TsentrObuv „sklepów w Kazaniu? Gdzie teraz znaleźć tanie buty? „- oburzeni mieszkańcy kraju, na niezliczonych forach i portalach społecznościowych. Powodem zamknięcia jest taki sam: ogromne długi. Krótko przed taką masową kryzysu, firma opracowała nową markę – Centro. Teraz jednak jest już jasne, że nowa sieć nie zostanie zapisana dom handlowy dyskonty.

W oczekiwaniu na zakończenie wszystkich placówek w Kazaniu „TsentrObuv” Prześwit garnitur sprzedaż. Prawie za nic dano do prawie wszystkich produktów. Oczywiście, zyski nie były tak wielkie, ale pieniądze została spłacona część zadłużenia.

Czy „TsentrObuv” pojawia się ponownie?

Nie wiadomo, czy firma, aby poradzić sobie z kryzysem wewnętrznym. Ze względu na brak prawidłowych relacji pomiędzy właścicielami firmy, aby prognoz nie jest jeszcze możliwe. Trading House jest teraz na skraju bankructwa, udziały w tej branży często odsprzedawane, właściciele zmieniają się w ogromnym tempie. Współpraca upadł również, stracił zaufanie do banku. Nałożenie sankcji spowodował również szkody w firmie. Wszystkie te czynniki w pełni wyjaśnić, dlaczego „zamykania” TsentrObuv sklepy.

Nawet nowy właściciel D. Vernimont mało prawdopodobne, aby być w stanie prowadzić firmę do stanu roboczego. „TsentrObuv” tonie. Można jednak dokładnie twierdzą, że wkrótce rynek rosyjski zawsze będzie taka firmę z bogatym wyborem obuwia i akcesoriów. Dla Rosji, charakteryzuje się obecnością zastępczych towarów i usług. Nie będzie „TsentrObuv” – to coś innego. I jest prawdopodobne, że pamięć o sieć sklepów będzie bardzo szybko usunięte.