811 Shares 5236 views

Wakacje na Kubie: w rzeczywistości opowieść

Wybierając kraj dla doskonałego wypoczynku, warto zatrzymać swoją uwagę na Kubie. Ta wyspa, docierane przez ciepłych wodach Karaibów, dadzą odwiedzającym fascynującą wycieczkę, luksusowe zakwaterowanie, piękna plaża relaks i zostawić tylko dobre wrażenie w pamięci. Wakacje na Kubie – to wspaniała okazja, aby poczuć wyjątkową kulturę i tradycje Wyspie Wolności.


Najlepszy czas na taką podróż zaczyna się późną jesienią i kończy wczesną wiosną. Po maju wchodzi w jego własnym czasie pory deszczowej. On sprawia, że mieszkańcy Republiki Kuby moczyć przez pół roku. Chociaż średnia temperatura powietrza na tej tropikalnej wyspie nigdy nie spada poniżej 26 stopni ze znakiem plus, główny sezon turystyczny przypada w październiku i kwietniu.

Wakacje na Kubie – świetna okazja, aby zbliżyć się do czystej nietkniętej przyrody. Aby to zrobić, można przejść do czwartego największego stanu Kayo Koko Island – raj, prawdziwi właściciele które są ważne pelikany, ibisy śnieżnobiałe coco i delikatna Czerwonak. Co może być piękniejszego lotu wdzięku różowe ptaki na krystalicznie niebieskim powierzchni morza? Prawdopodobnie tylko spokój i szczęście, które mogą być odczuwalne w pełni tylko będąc gościem zastrzeżone Kayo Koko. Ponadto wyspa zaskoczy fanów nurkowania niezwykle pięknym i bogatym podwodnego świata, tajemniczych kochanków – dziki untrodden dżunglę i odpocząć miłośnicy chcesz odwiedzić jedną z najlepszych plaż na świecie.

turyści tych, dla których wakacje w Kuba – nie tylko w kąpieliskach morskich i obcowania z naturą, z pewnością docenią wspaniałą architekturę miasta Trinidad, Sancti Spiritus i Remedios, zachowaną od czasów kolonialnych, chętnie postawił stopę na odkryciu przez Kolumba w 1494 roku grunt Isle of Youth i nie można ignorować urok miast jak Camaguey, Cienfuegos, Matanzas i, oczywiście, stolicy Republiki Kuby – Hawanie. Dla początkujących „doświadczyć” lokalny smak odpowiedni Las Tunas, gdzie miłośnicy sztuki ludowej nakładany i rzeźby będą mogli chłonąć starożytne tradycje rdzennej ludności. Ci, którzy wolą bardziej mobilnej rozrywki – nie krępuj się pójść do miasta pod nazwą Ciego de Avila. Tutaj można po prostu cieszyć się, a nawet wziąć udział w targach sztuki, która prezentuje najlepsze próbki muzyki i tańca. To zajmuje wielką przyjemność i wzdłuż Alei Niepodległości, zwiedzanie katedry i niepowtarzalny teatr.

to będzie wyglądać przeciętnego programu wycieczki turystycznej. Jako części oficjalnej – spacer wzdłuż kamiennych miast czasów konkwistadorów, w najlepszym przypadku – wizyta w Muzeum Rewolucji, reszta czasu – pełne zanurzenie do wszelkiego rodzaju rozrywki. Ale wakacje na Kubie – to nie tylko rum, cygara i salsa, jest też komunikacja z niezwykłą cierpliwość ludzi, ale nie rasteryasha duma i godność kraju.

Niestety, prawdziwy raj Kuba miejsce przeznaczone wyłącznie dla turystów. Mieszkańcy żyją także w trudnych warunkach. Do kredytu Kubańczyków, przygnębienie i smutek są bardzo rzadko występują na ich uśmiechniętych i gościnnych twarze. Skromne racje żywnościowe, składające się z ryżu i czarną fasolą, nie podważa zdrowia Aborygenów, ale wręcz przeciwnie, sugeruje, piąty punkt panien i pań najbardziej uwodzicielskich na świecie. Na parkingu nie można znaleźć pod samochodem 30-40 lat, ale większe miasta mają tego rodzaju muzeów, a siedzenie starych samochodów przyszedł wesoły romping gwizdek – po każdej ładnej dziewczyny. Chłopi, ciężko pracujących przez cały rok bez reszty, można tylko pochwalić dawnej sowieckiej wykonane lodówce, pełen plastikowych butelek wypełnionych wodą. Ale dzięki ich pracy, koneserzy dobrego tytoniu na całym świecie spożywają pikantny cygar dymu. Lista irytujących „niedopasowania” nie kończy. Ale nie mówmy o smutnych rzeczach. Po tym wszystkim, Kubańczycy – najbardziej optymistyczne naród na świecie.

Dokonując zakupu w ostatniej chwili wycieczki na Kubę, to ma sens, aby zrobić własny plan podróży, która zależy od indywidualnych preferencji. Więc jeśli jesteś fanem pirackich opowieści o Francis Drake i Henry Morgan, główny interes dla ciebie jest Hawana. Zdesperowany i wolność miłujących romans z przyjemnością odwiedzają miejsca chwały wojskowej słynnego rewolucyjny Ernesto Che Guevara. A zainteresowanie praktykami duchowymi będą zachwyceni niezwykłych rytuałów Santeria – unikalna mieszanka afrykańskiej pogaństwa i katolicyzmu.

Promocja bilety na Kubie – jest to doskonały wybór zarówno dla doświadczonych turystów, a dla początkujących w tym fascynującym hobby. Liberty Island znajdzie osobiste podejście i całkowicie oczarować każdy turysta przynajmniej raz odwiedził tę piękną ziemię.