819 Shares 6061 views

Silny lek na kaszel. Leki "Toff plus", "Koldakt oskrzelowo", "Bronholitin", "Coldrex"

Kaszel – częste choroby znak nieżytowe lub reakcja alergiczna. Odruch pomaga oczyścić drogi oddechowe zgromadzonych śluzu i substancji drażniących. Aby poradzić sobie z nieprawidłową Zjawisko to można stosować tylko wówczas, gdy okaże się, dlaczego. Aby złagodzić objawy skurcz oskrzeli lekarze zwykle polecam biorąc silny lek na kaszel. Odebrać leki, w zależności od charakterystyki przebiegu choroby.

rodzaje kaszlu

Wszelkie kaszel wskazuje na rozwój zapalenia narządów układu oddechowego. Ważne jest, aby zobaczyć się ze specjalistą w odpowiednim czasie, aby zapobiec rozwojowi powikłań i przejścia choroby w postaci przewlekłej, pozbyć się, że jest to bardzo trudne.

Największy dyskomfort przynieść ataki suchego kaszlu, w niektórych przypadkach sięgających nawet wymioty. Tak manifestować krztusiec, zapalenie krtani, tchawicy i astmę oskrzelową. Z takim kaszel towarzyszy ból i ból gardła, chrypka pojawia, nie ma flegma.

Przez towarzyszącymi objawami i obejmują gorączkę, obfite pocenie się, osłabienie, skurcz oskrzeli, osiągając uduszenie (zwłaszcza w nocy). Znacznie poprawić stan syropu kaszel. Skuteczny lek wybiera się ze specjalistą, w zależności od diagnozy.

Mokre lub produktywny kaszel zazwyczaj pojawia się w ARD, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc. Charakteryzuje się gorączką, wygląd ból w klatce piersiowej i świszczący oddech. Plwocina z produktywny kaszel zaczyna odchodzić, i przyspieszyć proces gojenia, należy brać leki wykrztuśne.

Jak leczyć?

To nie jest zalecany do samodzielnego leczenia stanu patologicznego. Nieprawidłowo wybrana terapia będzie to tylko pogorszyć. Lekarz może ustanowić prawdziwą etiologię kaszlu i określenia strategii leczenia.

Gdy preparaty suchego kaszlu stosuje się dwie grupy – zmniejszają odruch kaszlowy w mózgu receptory i blokują oddechowe. Pomagają ataki zatrzymania. Jednak leczenie nie wystarcza. Aby zwiększyć powstawanie plwociny, będzie musiał wziąć leki mukolityczne. Przyniesie znaczące korzyści i preparatów do stosowania miejscowego na kaszel (tarcie maści).

Mokro kaszel oczyścić także wykrztuśne, których działanie jest skierowane do skraplania i wydalania patologicznych wydzieliny z dróg oddechowych. Dobre leki na kaszel są:

 1. "Ambroxol";
 2. "Fluimucil";
 3. "Coldrex";
 4. "Bronholitin";
 5. "Flyuditek";
 6. "Koldakt Broncho";
 7. "Bronchobru";
 8. "Flavamed".

W niektórych przypadkach specjaliści przepisać leki do leczenia objawowego. Jednym z najbardziej skutecznych narzędzi w tej kategorii jest „Toff Plus”. Instrukcje do stosowania zaleca lek tylko, gdy znak przeziębienia (lub RHS) i następnie podniesienie temperatury ciała.

Lek „Bronholitin”

Syrop najbardziej znanym lekarstwem na kaszel jest uważany za „Bronholitin”. Odnosi się on do łącznego działania leków, własności leków łączenia i mukolityczne, które tłumią odruch kaszlu. Kompozycja ma dwa aktywne składniki – glaucine chlorowodorek efedryny i bromowodorek. Pierwsza substancja zwiększa skurcz oskrzeli i naczyń krwionośnych, co pozwala wyeliminować pęcznienie powierzchni śluzówki. Glaucine bromowodorku ma wpływ na centrum kaszel, a jednocześnie nie hamuje oddychanie. Składnik pomocniczy olejek bazyliowy, który ma właściwości przeciwbakteryjne.

W patologii zapalnych lub zakaźnych charakter wielu ekspertów przepisać ją traktować „Bronholitin”. Od kaszlu pomogą zaradzić? Zgodnie z instrukcjami, syrop jest skuteczny w leczeniu ostrego i przewlekłego zapalenia oskrzeli, zapalenie płuc, krztusiec, traheobronhite, krtani i grypą.

dawkowanie

Syrop do podawania doustnego po posiłku. Dawka leku zależy od ciężkości stanu chorobowego i wieku pacjenta. Zgodnie z instrukcjami, do dorosłych i dzieci w wieku powyżej 10 lat należy wziąć 10 ml syropu 3-4 razy dziennie. Niemowlęta z trzech lat podawano 5 ml środka do trzech razy dziennie.

Placówka ma przyjemny słodki smak. Dzięki połączeniu syropu i syntetycznych składników ziołowych ma szybki efekt terapeutyczny i pomaga pozbyć się nawet ciężkie napady kaszlu przez 5-7 dni.

Przeciwwskazania

Silny lek na kaszel „Bronholitin” nie może przyjąć wszystkich pacjentów. Odmowy leczenia to oznacza, że trzeba obecność następujących chorób w historii:

 • nadciśnienie tętnicze;
 • jaskrę zamkniętego;
 • choroba niedokrwienna serca;
 • nadczynność tarczycy (w pierwszych stadiach ciąży);
 • laktacja;
 • bezsenność;
 • pheochromocytoma;
 • niewydolność serca;
 • Nadwrażliwość na istniejących lub dodatkowych składników.

Oznacza "Koldakt Broncho"

Jeśli jesteś wrażliwy na pewne bodźce mogą pojawić się skurcz oskrzeli. Aby poradzić sobie ze zjawiskiem konwencjonalnych środków przeciwhistaminowych nie. W celu złagodzenia stanu, pacjent jest przepisywany silny lek na kaszel, który może powstrzymać atak lub znacznie zmniejszyć jego natężenie. W zależności od przebiegu choroby, takie leki można stosować w leczeniu objawów grypy, SARS, procesów zapalnych w górnych drogach oddechowych.

„Koldakt Broncho” zaleca się podczas kaszlu z odkrztuszaniem trudnej. W ramach ambroksolu tam, gwajafenezyna, fenylefryny, maleinian chlorfenamina.

"Bronchobru": zestawienie

Syrop działanie mukolityczne „Bronchobru” jest w stanie powstrzymać nawet najbardziej gwałtowny kaszel. Terapeutyczne działanie środków przewidzianych w związku z obecnością w składzie kilku aktywnych składników – bromowodorku dekstrometorfanu (dotyczy środka kaszlowy w mózgu) i gwajafenezynę (stymuluje błony śluzowe).

Dla dzieci starszych niż trzy lata, lekarze mogą przepisać ten syrop na kaszel. Skuteczny lek pomaga złagodzić niedrożność oskrzeli, zapalenie tchawicy, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc (w terapii skojarzonej). „Bronchobru” jest często stosowane w celu kaszel nie powodowanej przez procesów zapalnych i zakaźnych w górnych drogach oddechowych.

Jak wziąć?

syrop leczniczy ma jasny kolor czerwony i słodko-gorzki smak. Take „Bronchobru” należy ściśle według określonego schematu lekarza. Dawkowanie zależy od wieku pacjenta. Dzieci z dwóch lat, określonego przez 2,5 ml syropu trzy razy dziennie. Począwszy od lat 7 dawki zwiększa się do 5 ml. U osób dorosłych pokazane wziąć 10 ml co 4 godziny lub 30 ml tego samego co 8 godzin. Dzienna dawka nie powinna przekraczać 40 ml.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Lek należy przyjmować z dużą ostrożnością i tylko na receptę. Niektóre składniki syropu „Bronchobru” może być uzależniające na poziomie psychologicznym. W zależności od indywidualnych mogą wystąpić działania niepożądane, takie jak nudności, wymioty, zawroty głowy, zaburzenia przewodu pokarmowego, ból głowy i osłabienie.

„Bronchobru” – jest to dość silny lek na kaszel. Dlatego szczególną uwagę należy zwrócić na wskazań do stosowania leku. Zgodnie z instrukcją, nie jest przewidziany do kaszlu produktywnego, cukrzyca, nadczynność tarczycy, ciąży i laktacji, niewydolności wieńcowej, arytmii, tachykardii i syropu elementy nietolerancji.

Kaszel medycyna „Toff Plus”

Lek jest dostępny w postaci kapsułek wypełnionych kulki. Aktywne składniki paracetamolu (500 mg), bromowodorek dekstrometorfanu (15 mg), fenyloefryna (10 mg) i maleinian chlorfenamina (2 mg). Znaczy „instrukcje twył Plus' do stosowania pozycjonowany jest jako lek przeciwkaszlowy, a zwężający naczynia, leki przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne histaminy leków.

Liczne substancje czynne w kompozycji pozwala na dostarczenie złożonego wpływ na przeziębienie. Kapsułki należy przyjmować tylko w objawowym leczeniu SARS, grypa, alergiczny nieżyt nosa i katar rhinopharyngitis.

Kto może to zrobić?

Do leczenia dzieci jest silnym lekiem na kaszel nie jest odpowiedni. Według jego instrukcji może być podana do młodzieży od lat 14 i dorosłych pacjentów. Dzień mogą trwać dłużej niż 4 kapsułki. Eksperci napój polecić jednej kapsułce „toFF plus” co 4-6 godzin po wykryciu pierwszych objawów stanu chorobowego. Więcej niż trzy dni bez konsultacji z lekarzem lek nie jest stosowany.

Funkcje aplikacji

Według opinii, lek jest bardzo skuteczny. Można go stosować na kaszel spowodowane reakcją alergiczną w taki sam sposób jak przygotowanie „Koldakt Broncho”. Tabletki nie są przydzielane w patologii krwi, zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, wysokie ciśnienie krwi, zespół Gilbert, cukrzyca, rozrost gruczołu krokowego, wątroby i nerek, zwiększona wrażliwość na składniki. Zabronione jest stosowanie leku w tym samym czasie z blokerami MAO.

Leki mogą wpływać na działanie niektórych układów i narządów. Na części przewodu moczowego skutków ubocznych (ból w nadbrzuszu, nudności, wymioty) występują częściej. W przypadku przedawkowania lub wrażliwości na poszczególne składniki mogą być zawroty głowy, rozszerzenie źrenic, senność, niedowład zakwaterowania, wewnątrzgałkowe wzrost ciśnienia.

Jak przyjmować tabletki „Coldrex”?

Lek w postaci tabletek, przeznaczonych do usunięcia pierwszych objawów przeziębienia, ostre choroby układu oddechowego. Efekt terapeutyczny leku wywiera ze względu na obecność w kompozycji, kwasu askorbinowego, kofeina, hydratu terpin, fenylefryny i paracetamol.

Tabletki siłę do radzenia sobie z takimi objawami jak gorączka nieprzyjemne, ból gardła, gorączka, przekrwienie błony śluzowej nosa. W tym celu powinien on przyjmować 2 tabletki trzy razy dziennie (dorośli). Dzieci, został wyznaczony na 1 tabletkę 3 razy dziennie. Należy pamiętać, że jako podstawowy środek do leczenia kaszlu „Coldrex” nie jest właściwe.

Przeciwwskazania w tym celu są takie choroby, jak miażdżyca tętnic w ciężką niewydolnością wątroby lub nerek, zaburzenia zakrzepowe, padaczka, nadczynności tarczycy, ostre zapalenie trzustki, zakrzepicy.