357 Shares 8404 views

żona jego brata – native osoba

Istnieją dwa kochanków: prezenty, pocałunki, spacer w świetle księżyca i namiętny uznanie – romans! I przychodzi czas, gdy ludzie zdają sobie sprawę – to los, a teraz tylko razem na zawsze! Ślub, zabawa, odwaga. O ile jeszcze małe, tylko rodzi się związek dwóch serc stać się częścią dużej rodziny. I nie jest to gra logiczna: trzeba zrozumieć wiele nowych krewnych. Kim są brat-in-law? A żona jego brata – kto to jest? Siostrę za mąż kuzyn, ciotka od strony matki?


Aby wyjaśnić, kto jest kim – czasem nie wystarcza i jedno zdanie, a jeśli zaczniemy rozumieć, ogólny zamysł umysłu pochodzi z takich konstrukcji. Ale nasi przodkowie wymyślili kilka terminów dla takich przypadków. Wcześniej wszyscy mieli duże rodziny, i pamiętają ten zapis nie jest trudne. Teraz, kiedy rodzina mieszka nie tylko w różnych miastach, ale także na całym świecie, pojęcia te wydają się być czymś trudnym do zrozumienia. Spróbuj dowiedzieć się, żona brata.

Wiesz coś takiego jak teściowa, Bratowo? żona jego brata – jest to bardzo Bratowo (Ukraina) i siostra-in (w języku rosyjskim). Jednocześnie szwagier zadzwonił i siostra z mężem. Ci, którzy nie są szczególnie przejść do bardzo szczegółowo, brat z żoną i córką może wywołać również nie będą się mylić. Jest to wspólne imię żony wobec drugiej rodziny.

Dołożymy trochę jasności w jaki sposób uczcić ludzi. Szwagier – to brat żony, może on wywołać Schwager i szwagier prawa – brat męża, a także dopuszczalne jest nazwać Schwager.

żona jego brata – osoba rodzimych i blisko, zobaczysz dość często na święta i uroczystości rodzinne, więc nadal należy ustalić, z dobrym, ufnej relacji.

Na ogół relacje rodzinne można podzielić na trzy kategorie. więzami krwi – w pierwszej kolejności. Ten rodzinny, który podzielił się z matką i ojcem. Jeśli dziecko nie będzie braci lub siostry, Bloodline jest odcięta. Po drugie – teściowie, że jest to związek, który występuje po ślubie, to jest nasz brat-siostra-in-law, yatrovki etc. żona jego brata – kuzyn, który jest również na liście. A trzecia grupa – niepowiązanych linki. To jest pyatiyurodnaya ciotka na linii ojca swego kuzyna. Na ogół, woda do galarety.

Ponieważ w zwykłej rodzinie, co do zasady, to rodzi dwoje dzieci, większość z nas są kuzynami. Jeżeli względna żeni się ze swoją narzeczoną też trzeba jakoś nazwać. Więc kuzyn żony jest bratanihoy. To nie brzmi bardzo melodyjny, ale tak się stało. Jest to tym bardziej odległych krewnych, które występują rzadko, głównie wesela, chrzciny, pogrzeby lub rocznice, czyli wielkiej imprezy, która zaprosiła całą rodzinę. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, jeśli masz go remarriage. W tym przypadku liczba rodzin podwoiła się po prostu zbyt trudne do zrozumienia – kto jest kim.

Najważniejszą rzeczą – aby się wzajemnie miłowali. I do rodzin i ich rodzin powinny być traktowane z szacunkiem i zrozumieniem, tak dalece jak to możliwe, aby rozwiązać konflikty i żyć szczęśliwy, nie mówiąc już, co nazywasz brata żony – teściowa, Bratowo czy tylko w słońcu, nie jest tak ważne.