391 Shares 3478 views

manicure klasyczny

Klasyczny manicure jest najczęstszym rodzajem paznokci, jest używany w naszym kraju. Ponieważ może to być również na mokro, gdy jest szeroko stosowany do uzdatniania wody. Jak w przypadku każdej formy pielęgnacji paznokci, następnie prywatnej metody.


Manicure: wykonanie

Najpierw musimy pozbyć się pozostałości starych farb. Teraz dać swoim paznokciom pilniczek do pożądanego kształtu. Odbywa się to wyłącznie na suchych paznokci, ponieważ złożenie mokrych paznokcie są uszkodzone, bo z tego, co może rozpocząć obierania. pilnik do paznokci, pożądane jest, aby wybrać kartonu lub na bazie kauczuku, nie używać metalowych. Jeśli twoje paznokcie są wystarczająco silne, można użyć pliku szafir paznokci lub piasku.

Po zakończeniu tej procedury jest moczyć paznokcie w łaźni z dodatkiem specjalnego roztworu, który jest przeznaczony do zmiękczania naskórka, aby przygotować go do wyjęcia. Odbywa się to w ciągu pięciu minut. Kąpiel ta ma relaksujący i kojący wpływ na skórę. Najbardziej prosty, ale bardzo skutecznym rozwiązaniem jest stosowanie roztworu soli morskiej. W tym manicure nie kończy, a z drugiej strony, zaczyna się najważniejszy etap. Teraz zmiękczony naskórek powinny być gromadzone i usuwane za pomocą kleszczy gwóźdź. Manicure nożyczki służą do mielenia zadziory.

Manicure: Sprzęt Cuticle Remover

Najważniejszym krokiem jest przybić ten jeden. Dzięki niemu, ten rodzaj manicure i nazwał przycinania. Cuticle tnie się bardzo ostrożnie, stosując specjalne pęsety. Istnieje możliwość mechanicznego uszkodzenia skóry, dlatego należy podjąć środki ostrożności. Narzędzie powinno być dobrze naostrzone, z konieczności sterylizowane. Ręce muszą być przetwarzane za pomocą środek antyseptyczny. Manicure wynik jest całkowicie zależny od techniki usuwania skórek posiadanie.

Tam jest najmniej traumatyczny sposób, aby pozbyć się naskórka. Po pierwsze musi być oddzielony od powierzchni naskórka paznokcia, aby skoordynować pierwsze cięcie, która rozciąga się od prawej krawędzi płyty, przy czym kąt nie powinien 40-50 stopni. Teraz ruch kleszczy są skierowane tak, że środkowa paznokci stopniowo zmniejszyć kąt cięcia i jak porusza się w lewo, aby zwiększyć go ponownie. Po naskórka usunięte mogą być stosowane do paznokci w specjalny olej bazowy pozwala zapobiec przenikaniu bakterii i suchość skóry.

Manicure: końcowy etap

Teraz trzeba wcierać olejek lub krem odżywczy do skóry z lekkimi ruchami masażu. Za pomocą polerki można wypolerować powierzchnię, aby dać lekki połysk. Jeśli chcesz, możesz pokryć tonikiem gwoździ lub kolorowy lakier.

Manicure obrzeża ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Jest on stosowany w przypadkach, gdy potrzeba radykalnych środków w celu doprowadzenia dłonie i paznokcie w porządku. Dla osób, których skóra jest szorstka, a naskórek rośnie bardzo szybko, ten rodzaj manicure jest naprawdę niezastąpiony. W innych przypadkach, w większości ośrodków na bardziej łagodny sposób, na przykład, europejskim lub sprzętowej manicure.

Kiedy manicure może być skutecznie stosowane procedury dla paznokci, uszczelniania , w którym gwóźdź po zmieleniu wciera kompozycji odżywczej, a następnie olej, który nadaje paznokciom piękny zdrowy blask. Ta intensywna terapia, która jest odpowiednia dla osób, jeżeli ich paznokcie są problematyczne, ponieważ wszystkie te składniki odżywcze są przechowywane przez dwa tygodnie w płytce paznokcia, wzmacniając je i stymulując wzrost.

Z zastrzeżeniem wszystkich warunków koniecznych do manicure jest całkowicie bezpieczne, a efekt to przekracza wszelkie oczekiwania.