89 Shares 9065 views

Uniwersytet Pedagogiczny, Wołgograd: szkolenia, wydziały, specjalności, czesne, szybkość, z basenu i opinie przechodzą

Obecnie istniejący w Wołgograd Uniwersytet Pedagogiczny sięga 1931 roku. Początkowo nazywano go Stalingradem przemysłowej-Pedagogicznego Instytutu. Dziś organizacja edukacyjna jest nieco inna nazwa. Zadzwoniła Wołgograd Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny. Instytucja jest jedną z największych uczelni w kraju zaangażowanego w szkoleniu nauczycieli, nauczycieli. Istnieje około 13 tysięcy studentów.

Uniwersytet Pedagogiczny, Wołgograd: wydziały i specjalności

Uczelnia oferuje kształcenie na wielu kierunkach. Dlatego zakład ma wiele działów. Których jest 11. Są one podłączone:

 • z prawej i historii;
 • fizyka, matematyka i informatyka;
 • nauki przyrodnicze i elementy takie jak BC i wychowania fizycznego;
 • filologia;
 • z ekonomii i zarządzania;
 • z wykształceniem psychologicznym i społecznym i edukacyjnym;
 • z poprawczych i pedagogiki społecznej;
 • z wykształceniem podstawowym i przedszkolnym;
 • z dodatkową formacji;
 • cudzoziemcy uczenia się;
 • z zaawansowanego szkolenia i przekwalifikowania nauczycieli.

Istniejące wydziały licencjackie Uczestnicy szkolenia na 15 kierunkach przygotowania. Profile Istnieje ponad 40. Główną część z nich jest związana z wykształceniem pedagogicznym. Podczas studiów na nich, można zostać nauczycielem historii, matematyki, języka obcego, środowiska, itd. D. Propozycje Uniwersytetu Pedagogicznego (Wołgograd) i kilka nowoczesne i popularne w obecnych trendów. Ten „Ekonomika” i „Zarządzanie” i „Turystyka” i „Reklama i public relations” i „Design”.

Edukacja w szkole

W Wołgograd szkolenia społeczno-pedagogicznych studenci wykonują klasycznego schematu. Uczniowie uczęszczają na wykłady, seminaria. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji na dany temat ma przypisane przesunięcie lub egzaminu, który pokazuje, jak dobrze dany uczeń nauczył się materiału.

Kształcenie na odległość nie oferują Uniwersytet Normalny (Wołgograd). Jednakże, istnieje dział nowoczesnych technologii edukacyjnych w oparciu o liczbę twarzy 8. Podział strukturalny prowadzi badania naukowe, naukowo-metodycznego i innowacji w dziedzinie edukacji, zapewnia skuteczne współdziałanie uczelni ze szkołą w rozwiązywaniu problemów kształcenia nauczycieli, nauczycieli, organizuje staże dla studentów.

koszty badań

Społeczno-Uniwersytet Pedagogiczny (Wołgograd) ma tanich i płacić parking. Liczba miejsc budżetowych zatwierdzonych przez uniwersytet rocznie. Na przykład, 321 miejsc w „edukacji pedagogicznej (z dwóch profili szkoleniowych)” został przydzielony w 2016 roku:

 • na „języka rosyjskiego i literatury” było 45 miejsc;
 • w "Biology, Chemistry" – 15;
 • na "Computer Science, Fizyki" – 10;
 • na „rosyjskiego języka chińskiego języka” – 10 i tak dalej ..

Koszt płatnych miejscach, również zmienia się co roku. Kolejność zwykle przychodzi na końcu sprężyny na następny rok akademicki. W 2016 roku na I rok w pełnym wymiarze czasu czesnego ogólnie było 35,540 rubli. przez jeden semestr. W pewnym sensie był wyższy: 38 010 rubli. do „architektura krajobrazu”, „psychologia”, „Reklama i public relations” i 63,185 rubli. do „projektowania” na jeden semestr. Na niepełnym wymiarze godzin i korespondencyjnych form czesnego, oczywiście, niższych niż – 14 220 rub. oraz 15 205 rubli.

Jak iść na studia?

Wnioskodawcy, którzy wybierają Normal University (Wołgograd), pomyśl o tym, jak możemy zrobić w tej uczelni. Przede wszystkim trzeba dobrze przed przyjazdem w celu ustalenia elementów, które będą sprzedawane w szkole w formie egzaminu. Praktycznie wszystkie zawody potrzebują 3 Wyniki egzaminów. Na przykład, aby wprowadzić „nauczycieli” w profilu „geografii, biologii”, trzeba zdać geografię, wiedzę o społeczeństwie i języka rosyjskiego.

Na podstawie art wymaga tylko 2 wynik (egzamin na „Design” – rosyjski język i literatura). Kolejny test wejście prowadzone dla studentów wchodzących w murach uczelni. Obejmuje on zadania twórcze (jako „Design” – rysunek, skład, malarstwo).

Przedmioty ogólne mogą brać w liceum w programach wejściowych, które są przeznaczone na uniwersytet. Jednakże, może to zrobić, nie wszyscy wnioskodawcy. Wprowadź Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny Wołgograd na wynikach egzaminów wstępnych przeprowadzonych w organizacji edukacyjnej jest dozwolone tylko do tych osób, które mają średnie zawodowe lub wyższe wykształcenie.

Uniwersytet Pedagogiczny, Wołgograd: stawka przepustka

Pod koniec każdej uczelni przyjmującej określa sposób otrzymuje ocenę pozytywną (jest obliczany poprzez podzielenie przechodzącą wynik na liczbę elementów). Statystyki pokazują, że aby iść na studia trudne. W niektórych specjalnościach podanych ocenę pozytywną tuż powyżej 40. Oto przykłady zaczerpnięte z wyników kampanii przyjęć na rok 2016:

 • do „kształcenia nauczycieli” na profilu „edukacji przedszkolnej” danego ocenę pozytywną była równa 44,33;
 • w "Biology, Chemistry" – 47;
 • na Psychologiczno-Pedagogicznej „Edukacja” na profilu „psychologii i pedagogiki społecznej” – 48,67 punktów, etc …

Co sprzężenia zwrotnego ma na uniwersytet?

Wołgograd społeczno-pedagogiczny uniwersytet sporo studentów i absolwentów. Ci ludzie, którzy studiowali tutaj, dzięki instytucji odbioru bagażu użytecznej wiedzy. Mówią pozytywnie nie tylko o nauce, ale o życiu studenckim. Studenci mogą uczestniczyć w różnych działaniach twórczych, aby radzić sobie z ich organizacji.

Szczególnie cieszy studenci uniwersytetu pedagogicznego basenie (Wołgograd). Stało operacyjny jesienią 2011 roku. Został on stworzony nie tylko dla studentów, ale także dla mieszkańców miasta. Basen oferuje swoim gościom szereg usług: pływanie, aerobik w wodzie, zajęcia fitness i siłownię.

Uniwersytet Pedagogiczny (Wołgograd) – jest godnym miejscem dla szkolnictwa wyższego. U ludzi, którzy ukończył liceum, dość wysoki poziom edukacji. Wiele z nich to wysoko wykwalifikowani specjaliści w wybranej dziedzinie.