892 Shares 1689 views

Wesoły nominacja dla absolwentów

Szkoła balu – to wydarzenie, które z pewnością będzie pamiętał przez całe życie. Jest to nie tylko pożegnanie z instytucji, jest także rozstanie z przyjaciółmi i niepewności, które tak przeraża i przyciąga zarówno byłych studentów.


na studiach

W zasadzie, ostateczna wieczór we wszystkich szkołach jest w przybliżeniu taka sama. Jest uroczystym linia mury instytucji, przyznawanie świadectw ukończenia szkoły i medale w auli miasta, mały koncert, i, oczywiście, święto i wesołe disco do rana. Ta akcja zakończona spotkanie świtu. Wszystko pozornie proste i zwyczajne. Ale oprócz tego z lat szkolnych przypomni certyfikaty i wspomnienia można nieco zmienić ceremonię i wymyślić humorystycznych nominacji dla absolwentów. Będą one potrzebne, aby podkreślić i zwrócić uwagę na szczególną cechę najbardziej każdy uczeń.

humor

Wybierając kategorię dla absolwentów, jest zwrócenie uwagi na ludzi, którzy stale rozrywkę całą klasę i stworzył humorystyczną sytuację. Tak, są doskonałe nominacja „Jolly Pan” i „Pani Śmiech” kto dokładnie będzie duszy nominowanych.

piękno

Można również wybrać te osoby, które są szczególnie piękne w klasie. Więc należy być nominowany do „Dream Girls” i „Dream Boys”, które zostaną przedstawione do ludzi, którzy zakochują się nie tylko z całej klasy, ale również szkoła.

optymizm

Wybierając kategorię dla absolwentów, można wybrać osobę z klasy, że każdy starał się pomóc, wsparcia i kiedy zadowolony konieczne. Stosowne w tej sytuacji będzie nominowany do „Sun-klasy”, która zapewni najlepsze i dobrym uczniem.

niewytrwały człowiek

Dlaczego nie dać medal i nieobecnych, którzy są niechętni, aby przejść do szkoły? Dla nich nadaje nominacji pana „niezależności” i „Miss Niepodległości”, który nie tylko nie urazić, ale również stara się uzasadnić studentów ekscesów.

o przyjaźni

również jest dostarczenie tych ludzi, którzy całym swoim życiu szkoły zaprzyjaźnili się ze sobą. Wyznaczyć im może być jak „wierny przyjaciel (dziewczyny),” zauważyć prawdziwy przyjazne cechy danej osoby.

o postępach

Doskonała nominacja dla absolwentów – „umysł-klasa”. Tu można wybrać osobę, która jest nie tylko najbardziej inteligentny, ale także ten, który zawsze pomagał underachieving i wyrazili pisemną off domową.

na sportowo

Doskonała kategoria dla absolwentów – „Sportowiec klasy” i „klasy sportowcem.” Tutaj konieczne jest, aby wziąć pod uwagę studentów osiągnięcia w sporcie i wychowaniu fizycznym, oraz oznaczyć je medali honorowych.

obrońca

Potrzebne są również zabawny nominacja dla absolwentów. Na przykład, „klasa Burza”. Można sobie wyobrazić, koledzy obrońców, a także ludzi, którzy ciągle wymyślają coś wynalazł nie jest zbyt bezpieczne. Nominacja ta może pochodzić zarówno dla chłopców i dziewczynek, to wszystko zależy od charakteru studenta.

tendencja

Również absolwenci mogą już zobaczyć, kto chce być, i którzy już zdecydowali się na ich przyszłego zawodu. Zatem właściwe i absolutnie nieszkodliwe są następujące nominacje dla absolwentów: „Robak komputerowy” (Informatyka dla amatora), „Botanika” (dla biologii kochanka), „Amator nahimichit” (dla specjalisty w dziedzinie chemii), etc.