725 Shares 8140 views

„Kuprin. W ciemności”. Seria aktorzy „Kuprin”

W 2014 roku, po premierze serialu „Kuprin”. „W ciemności”, aktorzy i roli, które są prezentowane w tym artykule – jedna z części trylogii. Pozostałe dwa – "The Pit", "Pojedynek". Wydarzenia przedstawione w filmie wielofunkcyjnego, są nieco inne od zawartości Aleksandra Kuprina. A główna różnica – obecność autora w historii.


trylogia

Funkcja serii jest to, że jest to strzał w trzech częściach. Każda część swojego reżysera i każdy z nich przeplatają się losy bohaterów pisarza. Bohaterem filmu jest sam Kuprin.

Oczywiście, jak w każdej adaptacji filmowej, fabuła filmu, istnieją rozbieżności z oryginalnych dzieł pisarza rosyjskiego. Jednak intensywność emocji, dramatu i kilka soczystych opowieści nieodłącznym Kuprin, zachowane w całości.

"The Pit"

Pierwsza część jest adaptacją pięciu kawałków, których autorami jest Kuprin. „W ciemności” podmioty, które są przedstawione poniżej – w drugą część. Ale postacie są całkowicie różne w sequelu. Pozostaje tylko główny bohater – Kuprin. A ten znak służy także jako narrator.

„The Pit” – całkiem szczery adaptacją dzieł poświęconych mieszkańca burdelu. Jednak głównym tematem filmu nie jest prostytutka, a podłość ludzi. Dziewczęta w burdelu dostarczanego „Pan Horizon”. Zwodzi młode i naiwne osoby, a gdy są one w burdelu, ich los jest przypieczętowany: degradację moralną, choroby, śmierć.

Akcja pierwszej części jest znany tym, którzy czytać Roman Kuprina. „Tap” reżyser Władysław Furman prawie żadnych różnic z książki. Ale oprócz wydarzeń odbywających się w domu „tolerancji”, w filmie występują bohaterowie opowieści „Garnet Bransoletka”, „telegrafista”, „Sacred Love” „Bez tytułu”. W pierwszej części zagraliśmy Svetlana Hodchenkova Natalia Agureeva, Anatolij Bieły, Irina Leonova i innych. Kuprina rola Michaela Porechenkov.

Pierwsza część, według opinii, jest najlepsza adaptacja Kuprin. Directed przekazane publiczności pomysł autora: ludzka podłość, okrucieństwo i zło jest nie do wykorzenienia, a życie nie jest fair. Ludzka natura dwulicowość, a czasem na piękną fasadą, zdrady, podłości i kłamstw. Ale zdarza się, że pod maską upadłej kobiety jest cienka i podatna dusza, która może wytrzymać wszystkie próby ze względu na długo oczekiwany szczęścia.

Niesamowita i emocje bohaterów minęły tak naturalnie, że widz jest całkowicie zanurzony w swoich problemach. Niewiele to seria zachwyci. Być może historia tragedii ludzkich pozwoli widzowi ponownego odczytania dzieła, które stworzył Alexander Kuprin.

„W ciemności”

Aktorzy Jelizawieta Bojarska, Leonid Bichevin wykonywane Bohaterami drugiej części. I, oczywiście, Porechenkov działał jako pisarz. Nie łączy się fabuła działa jak „zamieszania”, „Molotch”, „Lucio”. Głównym fabuła jest tragiczna historia powieści, która w 1912 roku Kuprin pisał – „W ciemności”. Aktorzy, którzy wykonali słynnych bohaterów filmowej adaptacji dzieła, – Leonid Bichevin Ekaterina Tarasowa, Maxim Sukhanov. Losy bohaterów słynnej książki misternie splecione w serii „Kuprin. W ciemności. "

Aktorzy i role (część druga)

W filmie pełnił rolę Maxim Sukhanov, Maria Smolnikova, Witalij Kishchenko, Evgenia Simonova. Dyrektor – Andrey Eshpay. Leonid Bichevin grał Ivan Alarina – opętany przez hazardu. Ten bohater spotkał w pociągu z dziewczyną o imieniu Daria, grany przez Ekaterina Tarasową.

Nie tylko historia różnych prac, ale także przypadki z życia pisarza zawiera serię „Kuprin. W ciemności. " Aktorzy Porechenkov bojar i grał cyrkowcy. Kuprin zrobił w swoim życiu próbowałem kilka zawodów. Jakiś czas pisarz pracował w cyrku. Tak więc, w tej serii są zdarzenia, które biorą udział Zenide (historia „Lucia”) Alarin, Kashperov guwernantka Daria (od historii „w ciemno”). I, oczywiście, twórca tych znaków – Kuprin.

„W ciemności”, aktorzy i zdjęcia prezentowane w artykule – film, który opowiada o tragicznej miłości. Inni i nie może być przedmiotem obrazu utworzonego przez pracach Kuprin. Główny bohater – Daria – nieodwzajemniona miłość w wietrznych Alarina. Traci nawzajem swoje pieniądze. A dziewczyna, żeby go ratować, zgadza się, aby rozpocząć romans z Kashperov. Jednak po osiągnięte, w pewnym sensie, bohaterski czyn, Daria rozczarowany Alarine, chorują i umierają.

W tej tragicznej opowieści pisarza dodał wydarzenia i bohaterów „Lucia”. Z lekką rękę filmowców w słynnej opowieści Kuprin przyszedł Zenide – Circus artystę, również zakochany w Alarina.

„Pojedynek”

Trzecia część serii jest luźno oparty na pięciu dzieł Kuprin. W tym wątku „Pojedynek”. Aktorzy, którzy zagrali w filmie Nikita Efremov, Alexander Makogon, Jekaterina Klímová, Andrei Zibrov i inne. Główny bohater – Romashov, zakochał się w zamężnej kobiecie. Skandal występuje, a następnie wyzwanie na pojedynek. Ale jeśli książka strzelać Romashov przypomina jeden z bohaterów „pojedynek”, seria robi Kuprin. Jednak nie jest to możliwe. Romashov umiera w pojedynku.