283 Shares 8115 views

Wzmacniacz zasięgu sieci na telefonie: opinie, opisy, specyfikacje i opinie

Jest teraz bardzo trudno znaleźć ludzi, którzy zainstalowali telefon stacjonarny w domu. Wynika to z faktu, że wszystkie technologie rozwijają się bardzo szybko. telefony analogowe poszły z naszego życia, oni po prostu nie potrzebne. Ludzie korzystają z urządzeń mobilnych, które odbierają sygnał radiowy. Niestety, dziś możemy znaleźć miejsce, gdzie nie ma połączenia komórkowego. Dzieje się tak wtedy, gdy droga sygnału są jakieś przeszkody, takie jak lasy, wysokie budynki lub dużej odległości do transpondera. W tym przypadku można ustawić sygnał sieci elektroenergetycznej. Możliwe jest więc, aby poprawić jakość odbioru sygnału radiowego. Ale jak wybrać dobry wzmacniacz sygnału telefonii komórkowej? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie.

Definiujemy standard dla komunikacji komórkowej

Aby przejść do wyboru wzmacniaczy, niezbędne jest, aby określić, które usługi komórkowej nie są już potrzebne – połączenia głosowe lub mobilny Internet.

Jeśli planują Państwo poprawić jakość komunikacji, to najlepiej wybrać repeater GSM. W przeciwnym razie, należy użyć dobrej jakości antenę 3G lub 3G repeater.

Konieczne jest również, aby zwrócić uwagę na swoich prac operatorskich w dowolnym standardzie. Będzie to zależało od wyboru repeatera. Na przykład, operator Tele2 pracy GSM-1800. W tym przypadku trzeba wybrać odpowiedni sygnał sieci elektroenergetycznej.

Oczywiście, może to być inna sytuacja, gdy trzeba natychmiast wzmocnić sygnał 2. Co zrobić w tym przypadku? Niektóre firmy produkują 2-band GSM / 3G-wzmacniaczy. Przed zakupem trzeba zdecydować się na te parametry, tak aby później nie żałuję zakupu.

Sygnał check mobile

Drugim krokiem jest sprawdzenie poziomu sygnału komórka w tej chwili. Aby to zrobić, bierzemy kilka telefonów i wymiany karty SIM między nimi, aby określić dokładny poziom sygnału. Czułość anten na różnych telefonów mogą się różnić, i trzeba, aby uzyskać bardziej dokładne czynnik wzmacniacza ścigany sieci.

Jak określić zysk dla repeater?

  • Idź do domu i spojrzeć na poziom sygnału, który pokazuje, telefon. Jeżeli w ciągu 1-2 podziału i na zewnątrz smartphone pokazuje pełną skalę lub w pobliżu tej wartości, wówczas zysk będzie co najmniej 65 dB.
  • Gdy na zewnątrz telefonu pokazuje całkowitą liczbę podziałów, konieczne jest, aby wziąć moc sygnału sieci Beeline „i” MTS i „Megafon” przez współczynnik więcej niż 75 dB.

Wzmacniacz sygnału sieci w domu powinna być większa niż 60 dB. Słabe repeatery nie przyniosą pożądanego rezultatu. Pokój jest słaby sygnał, a oprócz tego, nałożyć ograniczenia na liczbę jednocześnie rozmawiać abonentów.

Zmierzyć powierzchnię domu

Musisz zmierzyć powierzchnię lokalu, gdzie jest to konieczne w celu poprawy sygnału telefonii komórkowej. To ustawienie jest również ważne, ponieważ większość powierzchni nakłada dodatkowe ograniczenia na moc wyjściową repeatera.

Na przykład, jeśli chcesz poprawić sygnał na powierzchni około 160-210 metrów kwadratowych. m wymagają zwykłego wzmacniacz o mocy około 100 mW.

Wybór repeater

Przy wyborze wzmacniacza mocy jest niezbędne, oprócz wszystkich funkcji, spojrzeć na marki tego modelu. Nie skąpić na tym urządzeniu, więc po prostu nie będzie uzyskać pożądany rezultat. Jeśli znajdziesz Repeater, który będzie spełniać wszystkie wyniki, ale cena będzie znacznie tańsze niż u konkurencji, to prawdopodobnie jest fałszywy. Jakość takich urządzeń jest słaba, wszystkie cechy, które są zapisywane przez producenta, pozostają na papierze. Dlatego lepiej jest wybrać drogie i wysokiej jakości model wzmacniacza niż po prostu wyrzucić pieniądze w błoto.

Podłącz 2.0

Jeśli szukasz wysokiej jakości i taniego modelu, odnoszą się do krajowych producentów. Rosyjska firma opracowała REMO wzmacniacz Połącz 2.0. Składa się on z anteny i modemu. Cena repeatera wynosi 1000 rubli.

Podłącz 2.0 przeznaczony jest do wzmocnienia sygnału internetowego 3G / 4G oraz komunikacji mobilnej w sieciach GSM. będzie można osiągnąć nie tylko wysoką jakość wzmocnienia sygnału, ale także zwiększyć zasięg pracy Wi-Fi.

Sprzęt ten ma dość dobrą wydajność:

  • Zyskać – 90 dB.
  • Zakres częstotliwości – około 2 GHz.

Repeater rosyjska firma jest dość zwarty. Zestaw zawiera również kabel trzy-metrowy.

Ten wzmacniacz sygnału sieci jest skonfigurowany „Megafon”, MTS i „Beeline” jest dość prosta. Jeśli nie można zrozumieć, spojrzeć na załączonych instrukcji. Pamiętaj, że musisz najpierw zainstalować ustawienia na modemie (jest kompatybilny z niemal wszystkich modelach), a potem podłączyć do anteny.

Opinie klientów są różne od siebie. Niektórzy piszą, że sygnał poprawiła się znacząco, podczas gdy inni twierdzą, że prawie nic się nie zmieniło. Musisz zrozumieć, że jest to model budżetu, a to nie może spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Nextivity Cel-Fi RS2 Czarny

Amerykańska firma wprowadziła Nextivity dość dobry wzmacniacz CEL-Fi RS2. Ten instrument może nie tylko poprawić 3G- i GSM-sygnał, to jest również w stanie znacznie poszerzyć zasięg. Producenci dokonali unikalny repeater, który nie wymaga anteny i podłącz go tak prosty, że można go obsługiwać nawet dziecko.

W zestawie 2 szt być umieszczone razem, gdzie znajdziesz najlepszą siłę sygnału. To może być zdefiniowana za pomocą telefonu lub sam repeater, przesuwając urządzenie w domu. Poziom sygnału można zobaczyć na wyświetlaczu znajduje się ciało jednego z bloków po podłączeniu go.

Drugi blok jest skalę wyświetlania. Konieczne jest ustalenie, gdzie odczyty na nim będzie największy. Niestety, urządzenie wymaga również zasilanie z zasilacza, więc trzeba zainstalować dwie jednostki w pobliżu gniazda.

Ten wzmacniacz MTS zasięg sieci „Beeline” i „Megafon”, choć zainstalowane bez anteny pomocniczej, ale żeby poradzić sobie ze swoimi zadaniami. To całkiem dobry i model wysokiej jakości, który zapewnia wysoki poziom sygnału. Oczywiście, istnieje znaczny minus – jest cena. Nextivity Cel-Fi RS2 kosztuje około 40.000 rubli. Z tego powodu, repeater jest zazwyczaj w biurze, a nie w domach prywatnych.

Tylko pozytywne opinie można zobaczyć na tym wzmacniaczu. I to jest OK, bo drogie modele zagraniczne radzi sobie ze wszystkimi jego funkcjami. Ludzie są chwaląc tego urządzenia, ale jedyny problem – cena.

TAU-2000

TAU-2000 – jest to dobry sygnał sieci wzmacniacz do telefonu, który obsługuje główne podmioty rosyjskie. To urządzenie zawiera antenę i jednostkę zewnętrzną, która łączy się przez telefon lub modem.

Model ten jest zazwyczaj stosowany dla dużych pomieszczeń, ponieważ ma dość duże napięcie wyjściowe. Jeśli złapany średni sygnał ze stacji bazowej, odbiornik jest w stanie poprawić go i przekazać w odległości około 100 metrów.

Oczywiście, TAU-2000 może być stosowany do domu i samochodu. Obszar pokrycia jest ściśle związane z jakością sygnału. Z dobrym połączeniem może pokryć około 15 m 2. Cena tego urządzenia wynosi 13 tysięcy rubli.

Przed zakupem można zobaczyć opinie o tym urządzeniu. Członkowie są głównie pozostawił wiele pozytywnych komentarzy i kilka negatywnych. To sugeruje, że jakość wzmacniacza warto kupić.

wniosek

odbiornik wysokiej jakości będzie kosztować dość drogie. Jeśli naprawdę chcesz poprawić sygnał, nie należy skąpić. Przy wyborze wzmacniacza, należy zwrócić uwagę na szczegóły, wiele będzie zależeć od tego. Jeśli trzeba pokryć duży obszar, należy wybrać odbiornik z wyjściem wysokiej mocy. Pamiętaj zysk, który będzie zależeć od sygnału odbiorczego. Można również sygnał sieci elektroenergetycznej z rękami. W tym przypadku należy wybrać materiał, w oparciu o ich potrzeby, i przenieść się do pracy. Jeśli zrobisz to dobrze, będzie odpowiadać charakterystyce modelu budżetowego.