594 Shares 7871 views

Telefon Phillips „E 560”: opinie i funkcje

Philips jest znany jako dostawca funkcjonalne, technologiczne, w tym samym czasie niedrogich rozwiązań w segmencie urządzeń przenośnych. Ta marka produkuje wysokiej jakości telefony, które są zwykle przypisane do klasycznych rozwiązań monoblock. Spośród takich urządzeń Philips Xenium E560. Urządzenie to łączy w sobie tradycyjną technologię i innowacyjne podejścia w realizacji szereg opcji użytkownika. Jakie są jego główne cechy? Jakie są główne zalety konkurencyjna rozwiązanie firmy Philips?


Podstawy

Telefon „Philips E 560”, przeglądy, które są wspólne z tematem portali internetowych, sklasyfikowany jako urządzenia jednoczęściowego z obsługą 2 kart SIM. Urządzenie posiada ekran o przekątnej 2,4 cala i z rozdzielczością 320 x 240 pikseli. Działa na podstawie standardowych pasm GSM nie umożliwia łączenie się z Internetem za pośrednictwem kanałów 3G. Komunikacja z innym urządzeniem można wykonywać poprzez interfejsy komunikacyjne Bluetooth oraz USB. Wyposażony w aparat fotograficzny z lampą błyskową.

Wśród głównych zalet tego devaysa jak telefon „Philips E 560” (Uwagi o to może to potwierdzić), – dostępność baterii o dużej pojemności zapewnia długi tryb gotowości w ciągu 1752 godzin, jak również rozmowy, które może trwać do 39 godzin.

Telefon ma niewielkie rozmiary i wagę, ma nowoczesny design w uniwersalnym pojęciem, które pozwala korzystać z urządzenia jako element stylu casual dla użytkowników w każdym wieku i zawodów. Rozważmy teraz bardziej szczegółowo cechy telefonu przez firmę Philips.

charakterystyka

Urządzenie posiada:

 • moduły komunikacyjne, działające w standardzie GSM 900/1800/900, jak również pozwala na wysyłanie wiadomości MMS;
 • Obudowa o wymiarach 52 x 126,2 x 15,9 mm i masie 138 g;
 • 2 szczeliny dla kart SIM o normalnej wielkości;
 • Aparat o rozdzielczości 2 megapikseli i lampy LED;
 • Moduły dostraja odtwarzanie MP3 i radiem FM;
 • standardowe gniazdo słuchawkowe;
 • Moduły obsługują dzwonki polifoniczne, a także utwory w formacie MP3, które mogą być zainstalowane na połączeniach przychodzących;
 • Moduły Bluetooth, USB;
 • TFT o przekątnej 2,4 cala, rozdzielczość 320 x 240 pikseli, i liczba kolorów, 262.14 kolory składowe K .;
 • typ akumulatora Li-jonowy o pojemności 3,1 mAh TH .;
 • slot na karty pamięci microSD formacie łączenia się;
 • zestaw wbudowanych aplikacji – książki adresowej, harmonogram, budzik, oprogramowanie do odtwarzania muzyki radio FM.

Jak ocenić pod względem cech ekspertami w dziedzinie technologii komunikacji telefonicznej „Philips E 560”? Liczba specjalistów o urządzenie jako całość jest pozytywna pod względem dostępności środków z telefonu do zaspokojenia podstawowych potrzeb grupy docelowej odbiorców – tych, których funkcjonalność nie jest tak ważna, jak umiejętność korzystania z urządzenia ręcznego przez dłuższy czas bez ładowania. Telefon, jako eksperci uważają, można powoływać się przez turystów, wczasowiczów, turystów. Dlatego badane cechy można uznać za całkiem właściwe najczęstsze prośby użytkowników.

Mamy teraz zbadać bardziej szczegółowo główne cechy telefonu Philips. Zacznijmy od konstrukcji urządzenia.

Projektowanie i budowa

Telefon wygląda w ogóle jak większość klasycznych urządzeń monoblock z przyciskami. Oferuje on duże klawisze z tworzywa sztucznego, wykonane w tradycyjnym stylu, który jest realizowany na wielu innych telefonów firmy Philips. Przyciski sterujące metalowe urządzenia.

devaysa obudowa nie jest zbyt duży rozmiar w porównaniu do innych rozwiązań o podobnej funkcjonalności. Obudowa tylna pokrywa wykonana jest z tworzywa sztucznego, które nie przesuwa się w rękach użytkownika. Obwód przedniej stronie telefonu jest obramowana przez ciemnego plastiku.

Port USB znajduje się na spodzie. Szczyt znajduje się audioslot, które można podłączyć słuchawki lub zestaw słuchawkowy. Lewa strona ciała znajdują poziomu klawiszy regulacji głośności. Z tyłu obudowy są: obiektyw kamery, flash, drugi mikrofon i głośnik.

Bezpośrednio do akumulatora znajduje się pod tylną pokrywą obudowy telefonu. Pod nim 2 gniazda dla kart SIM, a także slot na karty pamięci typu microSD. Zainstalować zarówno komponent sprzętowy jest dość prosta. Ogólnie rzecz biorąc, dostęp do ustawień operacyjnych telefonu dzięki wysokiej jakości swoich badań projektu przeprowadzona bez większych trudności.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze i wysokiej jakości montażu: takie opcje często odgrywają ważną telefony przewagi konkurencyjnej, zwłaszcza jeśli chodzi o korzystanie z urządzenia w warunkach odbiegających od typowy miejski – w kraju lub w kraju. Istnieją ważne prostota i niezawodność, która w tym przypadku jest również uzupełnione wysokiej jakości konstrukcji.

Opinie o telefonie „Philips E 560” w zakresie oceny jakości najbardziej pozytywnym montażu. Zdaniem ekspertów, w tym przypadku nie ma luzu, bez słyszalnych skrzypi po naciśnięciu na niektórych jego elementów.

Zarządzaj telefonem

Kolejnym aspektem, który będzie przydatny do rozważenia, – opinię na temat ręcznych narzędzi do zarządzania urządzeniem. Telefon „Philips E 560” (opinie klientów na temat tej funkcji, a także opinia biegłego, bardzo pozytywny) posiada kilka przycisków nawigacyjnych, które znajdują się bezpośrednio pod ekranem, otaczają przycisk OK. Pomiędzy nimi znajduje się stosunkowo niewielka odległość, przy czym użytkownik może zająć trochę czasu dla rozwoju tej szczególnej kontroli telefonicznej.

Przycisków cyfrowych devaysa są stosunkowo duże ilości – 12 do 6 mm, lekko podniesiona nad główną częścią korpusu. Odległość między klawiszami wystarczy, aby z kolei bez uprzedniego treningu pewnie dużo wybierania numerów lub tekstu z klawiatury. Przebieg małych przycisków numerycznych, a następnie wciskając je delikatnie, ale głośno. Klawisze są podświetlane z wystarczającą jasnością na urządzeniu przenośnym mogą być wygodne w użyciu w ciemności.

pokaz

Urządzenie do ekranu o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczość 240 x 320 punktów ma gęstość, która jest 166 ppi. Obraz, o czym świadczą opinie telefonie „Philips E 560”, wyświetlacz powstaje całkiem jasne, bez większego pikselizacja. Ekran wyposażony jest typ matrycy IPS, co powoduje możliwość wygodnego oglądania ekranu ukośnie: obraz bez utraty jakości. Należy zauważyć, że pomiędzy matrycę ekranu oraz trwałej warstwy ochronnej szkła powietrze jest obecne.

Telefon „Phillips Ksenium E 560” (komentarze z ekspertami na temat tej opcji jest dość dobrze) posiada ekran, który jest chroniony przez szkło o wyjątkowo wysokiej jakości. Materiał ten charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Obecny na szkle i oleofobowej. Dzięki niemu można łatwo usunąć odciski palców.

Rozdzielczość ekranu devaysa mogą wydawać się niewielkie, ale jest na tyle jeśli chodzi o zaspokojeniu podstawowych zadań użytkownika: Przejrzyj operacyjny z listy połączeń, czytać i wysyłać wiadomości, sprawdzić e-mail, aktywację niektórych modułów. Jeśli to konieczne, pliki zapisane w pamięci mogą być następnie zapisane na innym urządzeniu z długim wyświetlaczu.

bateria

Jakie są cechy baterii, który jest wyposażony w telefon, Phillips „E 560”? Informacje zwrotne od klientów i ekspertów na temat telefonu są zdania, że akumulator – jedna z najbardziej konkurencyjnych komponentów devaysa pytanie. Według producenta, może zapewnić funkcjonalność telefonu podczas rozmowy do 39 godzin, a także w trybie czuwania – do 1752 godzin.

W praktyce, eksperci i użytkownicy mówią, figury żywotności baterii są porównywalne do rachunku. Eksperci uważają, że jeśli rozmowy przez telefon przez około pół godziny dziennie i pisać o 10-20 wiadomości SMS, zasoby jego bateria będzie trwać 2 tygodnie.

Pełne naładowanie akumulatora przez port USB trwa około 6 godzin od zasilacza – około 3,5 godziny.

komunikacja

Funkcje komunikacyjne nie są najbardziej konkurencyjne na urządzeniu takim jak telefon komórkowy, Phillips „E 560”. Recenzje devayse, wskazują jednak, że użytkownicy nie zawsze traktują je jako najważniejsze. Najważniejsze – wszystkie takie same, jak wspomniano powyżej, to devaysa wydajność baterii, która jest w porządku.

Jeśli chodzi o komunikację – Internet za pośrednictwem kanałów 3G, jak zauważyliśmy wcześniej w tym artykule, nie można wychodzić z telefonem. Ale możliwe jest, aby przejść do trybu online poprzez GPRS: w niektórych przypadkach, jego prędkość może być na tyle, na przykład, do wysyłania wiadomości za pośrednictwem Internetu, małych plików. Dla tych celów, może być zaangażowany w aplikacji Java, takich jak Opera w modyfikacji, dostosowanych do tradycyjnych telefonów.

Kolejny interfejs komunikacyjny jest dostępny dla użytkowników danego wyrobu, – Bluetooth, który jest obecny w wersji 2.1. W tym przypadku jest to zgodne z profilem A2DP. Podłącz telefon do komputera, jak można wykorzystać porty USB.

Jeśli to konieczne, pliki, na przykład, prezentowane fotografie utworzone za pomocą telefonu z aparatem, możesz przejrzeć dostępne interfejsy komunikacyjne lub poprzez kartę pamięci, aby przenieść do innego urządzenia. W tym wypadku urządzenie może być scharakteryzowana jako wystarczająco uniwersalne zastosowanie. Brak wsparcia dla szybkiego Internetu na nim nie zawsze towarzyszy pojawienie się znacznych trudności w korzystaniu z podstawowych funkcji telefonu.

użycie pamięci

Telefon „Phillips Ksenium E 560” (Opinie dotyczące tej opcji jest również dość powszechne i najczęściej dodatnia) dysponuje bardzo skromną ilość wewnętrznej pamięci flash, która wynosi 12,5 MB. Dlatego też, jeśli użytkownik zdecyduje się regularnie robić zdjęcia lub cokolwiek ściągnąć znaczne ilości plików z Internetu (nawet z pomocą GPRS jest w możliwym do zasady), to jest prawdopodobne, że natychmiast zakupić dodatkową kartę pamięci. Telefon obsługuje formatu microSD odpowiadającą modułów do 32GB.

Zarządzanie plikami, które są przechowywane na wewnętrznym lub zewnętrznym urządzeniu magazynującym, można użyć specjalnej aplikacji, która ma telefon „Philips E 560” (przeglądy urządzeń mobilnych charakteryzują tę decyzję jako funkcjonalny wystarczająco, co pozwala na tworzenie na folderze na dysku flash wykonywania różnych operacji na plikach sprawdzić ich właściwości).

kamera

Oglądane urządzenie wyposażone w aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 MP. to nie jest wyposażony w automatyczną regulacją ostrości, jednak uzupełnione lampą błyskową LED.

Jak skuteczne jako urządzenie do nagrywania telefonu „Philips E 560”? Odpowiedź na jakość obrazu z kamery w środowisku użytkowników i ekspertów raczej sprzecznych. Istnieją opinie, że telefon nie jest obiektywnie przeznaczone nawet do fotografii amatorskiej, ale być może, że może być przydatne, aby szybko uchwycić jakiś tekst lub reklamy.

Jednakże, urządzenie może być oszacowana przez ekspertów przede wszystkim pod warunkiem porównań z konkurencyjnymi rozwiązaniami. W tym przypadku, jakość obrazów na tle tych, które są tworzone przez kamery z innymi urządzeniami w danym segmencie i może być bardzo poważny.

Korzystanie z aparatu w telefonie Philips, można utworzyć i filmy, ale ich rozdzielczość będzie stosunkowo skromny, 320 na 480 pikseli. Prędkość wideo będzie uzupełnić do 5 klatek na sekundę. Może być również rejestrowane i ścieżka dźwiękowa. Sterowanie kamerami odbywa się za pomocą wbudowanych aplikacji.

aplikacje

Biorąc pod uwagę, główne funkcje devaysa takie jak telefon „Philips e 560” (informacje na temat oceny urządzenia) może również badać możliwości oprogramowania, które jest zainstalowane w nim.

Urządzenie pracuje na zastrzeżonej firmware od marki producenta. Według ekspertów, system operacyjny w telefonie odbywa się płynnie, bez awarii. Faktycznie, jakość oprogramowania, które jest zainstalowane na telefonie, „Phillips E 560” (recenzje devaysa to potwierdzić wiarygodności) jest jednym z głównych czynników, które prowadzą do nabycia użytkowników odpowiedniej decyzji przez porównanie jego możliwości z urządzeniami konkurencyjnymi.

zainstalowany w telefonie aplikacja również funkcjonować bez zarzutu, pobrane dość szybko. Głównym czynnikiem devaysa wbudowane opcje systemu operacyjnego:

 • zarządzanie aplikacjami;
 • podłączenie do sieci;
 • korzystanie z multimedialnych – odtwarzacz muzyki, odtwarzacz wideo, galerii plików, dyktafon i radio FM (aby aktywować odpowiedni moduł należy podłączyć do słuchawki telefonicznej);
 • sterowanie kamerą;
 • wysyłanie i odbieranie wiadomości;
 • zarządzanie plikami;
 • używać organizator, kontakty, profile;
 • używać Bluetooth;
 • zarządzanie połączeniami;
 • Ustawienia regulacji.

Jak zgłosić użytkownicy, kolejność zaangażowania w £ 560 telefonie opcje te jako całość jest podobna do charakterystyki korzystania z innych urządzeń firmy Philips.

dźwięk

Inną ważną funkcją urządzenia – odtwarzanie dźwięku. To może być reprezentowany, jak wspomniano powyżej, polifoniczne dzwonki, pliki MP3 lub audycji radiowych. Jak oceniać użytkowników pod względem jakości dźwięku telefon „Philips E 560”? Recenzje (mocne i słabe strony znajdują się w nich często w kontekście tych samych opcji, więc obecność niezbyt pozytywnych ocen dla niektórych funkcji devaysa nie jest konieczne, aby jednoznacznie postrzegany jako negatywnej oceny przez użytkownika) wskazuje, że uważają, że jakość dźwięku, telefon odtwarzanie, w szczególności, używanie słuchawek, doskonałe.

Jak znaleźć właściciela telefonu, muzyka grana przy wysokim poziomie głośności, dźwięk jest czysty, dobrze postrzegany jako basy i wysokie tony. Głośnik polifoniczny oceniano także przez użytkowników jako wystarczająco głośno.

Oczywiście, użytkownik musi użyć odpowiedniego sprzętu do produkcji wysokiej jakości dźwięku – słuchawki lub zestaw słuchawkowy. Po włączeniu tej funkcji, aby wspierać odtwarzanie tego samego basu i wysokich częstotliwości jest, że specyficzne rodzaje słuchawki lub zestaw słuchawkowy nie jest zbyt optymalna do słuchania muzyki, które dominują wcześnie lub odwrotnie, drugi. W tym sensie, słuchając tych samych plików, użytkownicy mogą otrzymywać różne odmienne doznania pod względem postrzegania jakości dźwięku. Dlatego też, jeśli i przetestować tę opcję telefonu należy eksperymentować z różnymi rodzajami słuchawek i zestawów słuchawkowych.

streszczenie

Tak, my nauczyliśmy się, co to telefon „Philips E 560” oraz specyfikacje opinie o tym urządzeniu. Co możemy stwierdzić badając podstawowe informacje na ten temat?

Przede wszystkim należy zauważyć, że pomimo braku wielu nowoczesnych funkcji wymaganych przez użytkownika, takich jak, na przykład, obecność podłączenia modułu komunikacji z Internetem za pośrednictwem kanału 3G, telefon jest wystarczająco funkcjonalne urządzenie. To pozwala, oprócz negocjacji i wiadomości, robić zdjęcia i filmy, słuchać radia. Jeśli to konieczne, oczywiście, można wyjść i sieci, ale tylko przez dość powolnym kanale GPRS. Ale to można znaleźć i zaletą gospodarki ruchu.

Najważniejsze jest to prawdopodobnie skorzystają urządzenia – Bardzo pojemny akumulator. Wszystko żywotność baterii, która jest telefon „Philips Xenium 560 E” (opinie ekspertów i użytkowników może to potwierdzić) można uznać za wybitne dla obecnych modeli urządzeń przenośnych.

Radzi sobie z funkcji urządzenia i odtwarzacza muzyki. Korzystne jest, oczywiście, że oba urządzenia w postaci słuchawek lub słuchawki charakteryzują się wysoką jakością.

Tak więc, o czym świadczy charakteryzujące możliwość takiego devaysa jak telefon Philips „E 560” recenzje oraz zalety i wady urządzenia są dostępne. Wśród niewątpliwych zalet należą:

 • bardzo pojemny akumulator, zapewniając dłuższe działanie baterii w telefonie;
 • wysokiej jakości urządzeń montażowych i materiałów;
 • stabilne oprogramowanie operacyjne;
 • możliwość podłączenia zewnętrznej karty pamięci;
 • dobra jakość dźwięku odtwarzania;
 • Wygoda klawiszy numerycznych.

Zalety devaysa obejmują wsparcie dla popularnych interfejsów komunikacyjnych – USB i Bluetooth. Jednak, jak wynika z twarzy użytkownika urządzenia, gdy telefon jest „Phillips E 560”, opinii i telefon i wady są oczywiste. Wśród tych:

 • brak modułu komunikacyjnego wsparcia 3G przez kanał;
 • niewielka ilość wewnętrznej pamięci fleszowej;
 • niezbyt optymalne rozmieszczenie klawiszy.

Oczywiście, doświadczenie praktyczne z wykorzystaniem funkcji telefonu E 560 firmy Philips, wszyscy użytkownicy będą różne. W związku z tym różnią się znacznie od scharakteryzowania telefon „Philips” E 560 opinie. I badania telefoniczne prowadzone przez doświadczonego eksperta nawet o może być oparta na swoich subiektywnych odczuć. Ważne jest to, że urządzenie ma wiele przewag konkurencyjnych, a na tle jego braki nie mogą być zbyt zauważalne.