882 Shares 1111 views

Opowiada, jak wrzucić swoje zdjęcia iPhone z komputerem

Z pewnością wszyscy nowo wybite właściciele iPhone i innych urządzeń firmy Apple była sytuacja, kiedy chciał przekazać pewne pamiętne zdjęcie na urządzeniu mobilnym. Niestety, w przeciwieństwie do podobnych urządzeń opartych na systemie operacyjnym „Android”, aby to nie jest tak łatwo.


W tym ostatnim przypadku, przekazywanie odbywa elementarnych od smartphone jest przedstawiony w „Explorer” w postaci konwencjonalnego dysku wymiennym. Ale zarówno iPhone zrzucić zdjęcia z komputera? Nauczmy się!

Trochę teorii

Jeśli są Państwo zainteresowani w kawałku high-tech, wiesz o pełne i pochłaniająca wszystko miłości ludzi z Cupertino do patentów i innych praw własności przedmiotu. Że taka firma dokonała transferu plików z komputera do smartfona proste? Nigdy! Więc zanim na iPhone zrzucić zdjęcia z komputera, będzie w każdym przypadku trzeba zainstalować iTunes, w powszechnym poślubionej „tuńczyk”.

Jednak w tym artykule będziemy brać pod uwagę nie tylko prawny, ale również nie jest zbyt „legalny” sposób przesyłania zdjęć. W skrócie, rozgość się.

Pierwsza metoda

Najpierw spróbuj zapamiętać ścieżkę do folderu zawierającego pliki, które chcesz. Jeśli nie masz dużego doświadczenia w tych sprawach, można po prostu skopiować go na pulpicie – więc ryzyko zgubić zostaną zredukowane do minimum.

należy podłączyć kabel do smartfonu, a drugi koniec tkwi w port USB komputera. Tak jak rzucać zdjęcie na iPhone jest niemożliwe bez niego, trzeba by kupić kabel z góry.

Należy uruchomić wspomnianą iTunes. Po uruchomieniu programu przejdź z niej do urządzenia. Natychmiast dostać się opis Dialog „wnętrzności” naszego smartfonu. Wybierz sekcję „Foto”.

synchronizacja

A teraz zaznaczyć pole wyboru opcji „Synchronizuj zdjęcia z”. Wybór tego samego folderu, zdjęcie które powinno spaść na smartphone. Jeśli folder jest też wideo i chcesz zobaczyć w telefonie, a także umieścić pole wyboru „w tym filmie.” Zanim rzucisz zdjęć iPhone z komputera, to lepiej, aby upewnić się, że żaden folder jest zbyt duży plik.

Klient pod Windows czasami zachowuje się dziwnie, więc nie tak duże ilości to lepiej do eksperymentowania. Jeśli wcześniej umieścić pole „Wybrane foldery”, które można ustawić w celu synchronizacji tylko pliki i katalogi, które są potrzebne.

Na koniec, można nacisnąć na „Sync”, pokornie czeka na zakończenie procesu. Kiedy została pomyślnie zakończona, iPhone pokaże wszystkie pliki do niego wysłane.

Niestety, ta metoda nie jest dla każdego. Wielu, w zasadzie, nie czują się szczególnie pozytywne emocje z iTunes, a sam fakt, że użytkownik faktycznie nie ma dostępu do systemu plików urządzenia, inspirowane przez nielicznych.

inną opcją

Zanim rzucisz zdjęć iPhone z komputerem za pomocą tej metody, ważne jest, aby dzheybreyk. Informacja na nim całkowicie, tak że problemy powinny się pojawić. Należy zauważyć, że jeśli nie zostanie przeprowadzona prawidłowo jest całkiem możliwe, aby „Brick” w telefonie, dzięki czemu wszystkie operacje wykonywane są tak dokładnie jak to możliwe.

Niestety, nawet hacked iPhone nie jest zbyt przyjazny dla użytkownika, a zatem trzeba instalować na komputerze jakieś specjalne menedżera plików. Zalecamy używanie iTools, chociaż istnieją już dziesiątki swoich rówieśników, w funkcjonalność nie jest gorszy od tego programu.

połączony również smartfon do komputera po podłączeniu go za pomocą kabla USB. Otwórz menedżera plików, przejdź na drogach «/ var / mobile / Media / DCIM / 100APPLE». Skąd wiesz, że masz otwarty poprawny katalog?

Jeśli widzisz tam fałów IMG _ *** / VID _ ***, to wszystko w porządku. Należy zauważyć, że te „grudki” w katalogu będzie tylko w przypadku, jeśli zostały już oddane zdjęcia na telefon wcześniej. Wtedy wszystko jest proste. Wyróżnij potrzebne pliki, a następnie przeciągnij i upuść je z komputera do iPhone, za pomocą zwykłej techniki przeciągnij i upuść.

Dlaczego ludzie nie lubią iTunes?

Niestety, program do synchronizacji plików z oficjalnej smartfony firmy Apple Company odpychane przez użytkowników, nie tylko ze względu na pewne niedogodności w użytkowaniu. Po pierwsze, mamy już zauważyć niektóre z jego skłonnością do „hamulec”. Ale o wiele bardziej nieprzyjemny fakt, że transfer zdjęć poprzez jakość iTunes wiele cierpienia. Wynika to z faktu, że oprogramowanie smartphone lekko ściągniętej plików.

Jednak niechęć na kosztowną techniką szycia ryzyka jednostronne firmware „tuńczyk” czasami pozostaje jedyną realną opcją.

Jakie cechy trzeba używać starszych wersji programu iTunes?

I jak przenieść zdjęcia na iPhone, przy użyciu starych wersji „tuńczyk”? W zasadzie nie ma różnic w ich pracy zauważył. Jedyną cechą: jeśli nie zaznaczysz Synchronizuj jakieś foldery ze zdjęciami, które są już w telefonie, program będzie je usunąć. Należy o tym pamiętać podczas pracy z niektórych ważnych i rzadkich zdjęć!

Jednak takie zachowanie charakteryzuje się nowych wersji programu, ale w pliku odniesienia tej chwili opisany bardziej szczegółowo.