803 Shares 6769 views

Darin. Nazwę i los posiadacze

Darin – nazwisko zwycięzcy. Jest to żeńska wersja męskiego imienia Darius starożytnego perskiego pochodzenia.
Tłumaczenie oznacza „zwycięzca, silny.”

  • Pochodne imię: Daria Daria.
  • Zdrobnień opcje: Darya, Daryuha Darren, DARINKA, Dasha, Dashunya, Dania.
  • Planeta patron Darina Mars.
  • Birthstone: Krwawnik.
  • Najszczęśliwszy czas w roku: wiosna.
  • Szczęśliwy dzień: środę.
  • Kwiat: anemon i jarzębina.
  • Kolor: czerwony.

Imię Darin to znaczy?

W Darina ma swojego patrona – wielki męczennik Darya Rimskaja. Nazwa był popularny pod koniec XIX wieku, a następnie rozprzestrzenił się zmniejszyła. I tu znowu moda na Darin zwrócone. Właścicielem nazwy – ładna dziewczyna, spokojny, pracowity, odpowiedzialny. Darin ma uroczy uśmiech, dobre zdolności -developed. Wokół niego jest zawsze pełen dobrych i lojalnych przyjaciół. Ta dziewczyna ma rodzicom wiele kłopotów i zmartwień jego figle, ale zdrowie i apetyt na to doskonałe.

Darin: imię i pojemność

Studiuje w szkole, uczelni lub uniwersytetu jest łatwe, ponieważ dziewczęta o tej samej nazwie mają doskonałą pamięć, są cierpliwi, odpowiedzialny. Jedną z wad jest poczucie powolności, ale może przesunięcie Darin wytrwałość, wytrwałość. We wczesnym dzieciństwie, dziewczyny są nieco nieśmiały, małomówny, bez zaproszenia nie będą grać na plac zabaw dla dzieci, chociaż lubią eskapady. I w kręgu bliskich przyjaciół Darina może nawet podjąć się roli opiekuna, kierownika. Łatwo i bez wytrwałości podlega osoba dorosła, chociaż potulny nie można nazwać. Przeciwnie, jest uparty i samowolny, ale można też udawać, aby osiągnąć swoje cele.

Darin: imię i charakterystyka

Jest to człowiek, który nie lubi wykonywać monotonną pracę domową. Ma zdolność do stawienia się w językach obcych i muzyki. Darin – zwycięzca umyśle analitycznym, doskonała pamięć. Jak każda kobieta, jest dumny i stara się zrzucić winę na otaczające okoliczności podczas awarii. Dlatego jest czymś niezwykłym dla poczucia winy. Zawsze odpowiedzi na wniosek o udzielenie pomocy, Frank i przyjazny, chociaż może być łatwo wykorzystywane przez ludzi do własnych celów, często uciekając się do jego naturalnej atrakcyjności. Darin schludny iw dobrej wierze w odniesieniu do każdej pracy i instrukcji. Ze względu na charakter tego jest bardzo leniwy, ale pokonuje poczucie obowiązku i zobowiązania.

Darin: imię i los

Żonaty dziewczyny są późno, podobnie jak obraz życia homebody. Raz żonaty Darin sama wykonuje wszystkie prace domowe, a jej mąż ufa tylko proste, drobnych zadań. W domu jest zawsze czysto, zawsze w porządku. Rodzina Darina niedopuszczalne zdrada. Relacje między małżonkami są łagodne, przyjazne, ufne. Głowa rodziny – Darin. Jest to nie tylko dobra gospodyni domowa, ale także wielki szwaczka. Female name Darin, o wartości , która jest „zwycięzca” jest ochrona i wsparcie dla całej rodziny. Wspaniałą matką i żoną. Czasami może to trwać o jego złym nastroju, więc w takich momentach, że lepiej jest być samemu.

Kompatybilny z Alexander, Anton, Ivan Sergei Yuri, Eugene.