181 Shares 2342 views

Sen Interpretacja: What Dreams drabinie

W prawdziwym życiu, ludzie korzystają ze schodów jak wyciągu na szczyt i zejść. Zastanawiam się, co się śniło schodów? Jest to dobry znak lub, wręcz przeciwnie, przewiduje nam niebezpieczeństwa i próby? Aby odpowiedzieć na te pytania, proponujemy zwrócić się o pomoc do kilku znanych książek sen.


Dlaczego sen o drabinie: sonnik Gustav Miller

Zgodnie z tym bardzo słynnej książce sen, który widziałem w śnie drabinę symbolizującą ruch w górę: dzięki swojej energii i ciężkiej pracy będzie w stanie osiągnąć szczyty kariery. Jeśli marzysz, że jesteś podnoszenie drabiny, wtedy będzie pomyślny i wielkie osobiste szczęście. Upadek z drabiny to zły znak, symbolizujący spadek spraw kupca lub przedsiębiorcy i zły rok dla rolnika. Połamane schody jest oznaką zbliżającej się awarii. Jeśli marzysz o ucieczce z więzienia, podczas której używany jest drabina, wtedy będzie sukces, do osiągnięcia których będzie musiał pokonać wiele przeszkód i prób.

Dlaczego sen o drabinie: sen książka Freuda

Książka ta zajmuje się sen, co widział we śnie drabinę jako symbol życia. Jeśli marzysz można wspinać się po schodach, a potem w realnym życiu, trzeba być więcej uwagi i czujności w stosunku do ludzi wokół ciebie. Być może jesteś teraz bardzo popularne wśród płci przeciwnej, którego interesy nie zawsze bezinteresowne. Ale nie zapomnij o lojalnych przyjaciół, którzy zawsze byli skłonni podzielić się z wami zarówno sukcesy i porażki. Jeśli na szczycie schodów widzisz osobę płci przeciwnej, rzeczywistość od dawna wiedzą, bo kto chciałby mieć bardziej intymną relację. Ale jesteś albo boi się przyznać do potencjalnego partnera, lub zapobiega wprowadzać żadnych okoliczności zewnętrzne. Upadek z drabiny wskazuje zbliżające rozczarowanie w jednym z ludzi blisko Ciebie.

Dlaczego sen o drabinie: starofrancuski Sen Book

Jeśli marzysz można wspinać się po schodach, po czym w rzeczywistości poczekać frustracje, niepowodzenia w biznesie i zniechęcenia. Jeśli pójdziesz w dół po schodach, jest prawdopodobne, że w niedalekiej przyszłości będzie można odkryć sekret sukcesu. Upadek z drabiny jest zły omen, oznaczające przyszłe problemy. Połamane schody i nie wróży dobrze, a zapowiada kompletną porażkę wszystkich przedsięwzięciach i spraw.

Dlaczego sen o drabinie: książka marzenie dla miłośników

Ta książka dowodzi, że postęp sen we śnie na górze obiecuje wielki sukces z płcią przeciwną. Jeśli podczas wynurzania zawroty głowy i piersiach, będzie zachowywać się dość kapryśny i starają się zdominować swojego partnera.

Dlaczego sen o drabinie: Esoteric snu książce

Zgodnie z kompilatorów książki sen, schody sen jest uosobieniem ludzkiego sposobu życia. Jeśli marzysz o drabinie przez które wspinają się w górę, potem w życiu znajdziesz dobrobytu i dobrego samopoczucia. Jeśli jednak zejść niżej i niżej, to grożą awarii, straty finansowe i inne kłopoty. Jeśli drabina jest okrągły kształt, ścieżka będzie dość trudne.

764 shares 5556 views
93 shares 5714 views