488 Shares 7322 views

Co jest snem z soboty na niedzielę?

W różnych ezoterycznych praktyk ludzkich snów podano wielką wagę. Ich interpretacja dedykowanego objętości i liczne dzieła. Niektóre downers mieć tysiąc lat historii – to oznacza, że nawet jeśli ludzie obawiali się, co chcą powiedzieć nam sen, a kto próbuje do nas mówić w ich języku. A w dodatku do interpretacji każdego szczegółu sen, który jest charakterystyczny dla standardu takich książek, wielu naukowców są ważną częścią czasu, kiedy przyszedł do konkretnego snu. Jak się okazało, często zależy to od tego, co nadejdzie, czy nie na tym wskaźniku.

Rozważmy na przykład spać w sobotę. W tym czasie, ludzie, zmęczeni tygodnia pracy, aktywnie odzyskuje siły. Mimo wszystko, większość z nas zdaje sobie sprawę, że rano nie muszę wstać wcześnie, ale dlatego, że ciało może odpocząć i nurkować głębiej w wir marzeń, bez strachu przed wyrwaniem alarm dźwiękowy.

Co można powiedzieć marzenie z soboty na niedzielę? W praktyce tzw świadomego śnienia jest to, co widać w tej chwili, jest to związane ze słońcem. Sny, które mają status „słoneczna” nie może przenosić ładunek ujemny w sobie – bo ta gwiazda ożywia nasza planeta ogrzeje nas symbolizuje najwyższą zasadę kosmiczną. Takie wizje są pomocnikami w przyszłości, ważne jest tylko, aby interpretować je poprawnie. Przede wszystkim, trzeba mieć świadomość, że sen z soboty na niedzielę jest ważne nie tylko do specjalnie co widział w nim, ale także jego emocjonalny koloryt.

Jeśli wizja było jasne, kolorowe, wnieść światło i radosne uczucie, to znaczy, że przyszłość posiada kilka przyjemnych wydarzeń, które nie jest daleko. To może być zbliżona do sukcesu nowej miłości, ciekawe rozmowy – wszystko, co niesie ze sobą radość i pozytywną energię.

Ale jeśli sen pozostawił uczucie ciężkości w moim sercu, to było nieprzyjemne, nerwowy, może to oznaczać zmęczenie. W tym przypadku, trzeba słuchać własnego ciała.

Jeśli mówimy w kategoriach czy mogą przyjść prawda, marzenia w sobotę jest bardzo często. I zdarza się wkrótce po ich widać, a dotyk jest najbliższy krąg przyjaciół – bliskich, najlepszych przyjaciół, rodziny. Tak, że wydarzenia snu może pokazać, czego się spodziewać z ich domu w przyszłości.

Ale perspektywa prawdziwych dotyczy wyłącznie obserwacji nocnej, które są uważane za głębszy i bardziej podporządkowana drugiej stronie niewidzialnej istoty. Jeśli marzyłeś ważnego śnie w sobotę po południu, najprawdopodobniej, nie dają mu wartość. Prawie wszystkie ezoteryczne praktyki wierzyć, że to co marzyć w ciągu dnia drzemki, to najprostszy sposób na relaks, a nie dają jej wartości sakralnej.

No, wreszcie, rada z arsenału mądrości ludowej. Nawet jeśli spać w sobotę miał zły, obiecując kłopoty i nieszczęścia, nie ma potrzeby martwić się nadmiernie. uzdrowicieli ludowych powinni jak najszybciej o tym mówić do jak największej liczby osób – „marnowane”, jak go nazywano w dawnych czasach. Tradycyjnie, w sobotę i niedzielę były czasy na rynku, co oznacza, że wpływ złych snów można rozwiać w tym czasie.