652 Shares 2389 views

Objawy drożdżycy u kobiet.

Pleśniawki – dość częstą chorobą, która jest przyczyną grzybem Candida, dostaje się do organizmu poprzez kontakt. U zdrowej osoby, on praktycznie nie rozmnażają się, ponieważ ten proces hamować pożytecznych mikroorganizmów, które są na skórze i błonach śluzowych. Ale przy najmniejszym numerem niedoborami odporności grzyba zaczyna rosnąć, co prowadzi do pojawienia się choroby. Objawy drożdże u kobiet mogą być łagodne i panie mogą po prostu nie zauważyć, że ich ciało jest dotknięte chorobą. Jednak choroba nie odbywa się przez siebie, a wręcz przeciwnie, może ona przejść z nawiązką.


Oto co jest drożdże, objawy, leczenie i forma choroby omówione poniżej.

Istnieją trzy postacie choroby:

  • Kandidonositelstvo.
  • Kandydozy.
  • Postać przewlekła kandydozy.

W zależności od stopnia choroby, jej objawy mogą się znacząco różnić.

Pleśniawki. Objawy u kobiet.

W pierwszym przypadku objawów kandydozą nie są widoczne. Wizualnie określić choroby nie jest możliwe, może być określona w badaniu rozmazu na obecność grzyba. Ten rodzaj przebiegu choroby jest niebezpieczne, ponieważ zwiększa ryzyko zakażenia partnera seksualnego lub dziecka podczas porodu. Dlatego ważne jest, aby regularnie odwiedzać gabinet ginekologa.

W ostrej postaci choroby można poczuł pieczenie w okolicy narządów płciowych, pochwy, i świąd. Wyładowanie się w kolorze białym, serowy. Często występuje obrzęk błony śluzowej pochwy i lekkie zaczerwienienie. Może wystąpić ból podczas stosunku i przy oddawaniu moczu.

Jeśli choroba rozwinęła się do postaci przewlekłej, objawy drożdże u kobiet można zaobserwować przez kilka miesięcy, a następnie ustąpiły, a następnie ponownie aktywujących. I oczywiste objawy pleśniawki mogą być wyrażone tylko nieznacznie.

Wszystkie powyższe objawy drożdże u kobiet mogą występować oddzielnie lub wszystkie razem. Dość często swędzące uczucie, który towarzyszy chorobie, pogłębia się podczas noszenia ciasnych ubrań syntetycznych montażu. Po wspaniałym grzybów zaczynają mnożyć się w ciepłym, wilgotnym środowisku. Objawy drożdże u kobiet jest zwykle gorsze po kąpieli (zwłaszcza gorącego) i 7 dni przed rozpoczęciem cyklu miesiączkowego.

Dość często choroba występuje na tle zmian hormonalnych spowodowanych naruszeniem cyklu miesiączkowego, ciąży, stosowanie antykoncepcji hormonalnej działania i cukrzycy.

Leczenie.

Współczesna medycyna ma arsenał skutecznych środków w walce z Candida. Aby osiągnąć pożądany efekt, leczenie należy poddać obu partnerów seksualnych.

Lokalne tabletki do uzdatniania i świece maja w łagodnej formie pleśniawki. Kiedy używana nieprawidłowo narkotyków, ich wydajność jest znacznie niższa. Aby tego uniknąć, należy przed podaniem leków usunąć cheesy absolutorium, znajdujący się w pochwie. W tym przypadku działanie leku wzrośnie. W przypadku, gdy leczenie miejscowe nie doprowadziły do oczekiwanych rezultatów, lekarz, przeznaczone do podawania doustnego.

Uważa się, że niektóre gatunki grzybów chorobotwórczych Candida ma sensu traktować tylko kilka świec i tabletek. Pomimo traktowaniem, grzybica może okresowo przypominać siebie. Powodem jest brak wrażliwości na chorobotwórczego grzyba leku. W tym przypadku, lekarz określa badania w celu określenia wrażliwości na leki patogenów pleśniawki aktywność przeciwgrzybiczą.

Oczywiście i leczenie pleśniawki powinien wyznaczyć lekarza.