640 Shares 6379 views

Skorpion i Wodnik. kompatybilność partnerem

Skorpion i Wodnik jest kompatybilny? Jest to niemożliwe, aby odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Jest to zupełnie inny charakter. Ale, jak to się mówi, przeciwieństwa się przyciągają, więc wszystko jest możliwe. Po pierwsze, pomaga zrozumieć charakterystykę tych znaków indywidualnie.


Horoskop Skorpion i Wodnik

Wodnik. Jest to znak ludzi dryfuje. Zwykle jest senny i powolny charakter, ale czasem obudzić odwagę i wigor. Aquarians mają wielką miłość do ludzkości, jest nieodłącznym współczucie i sympatia do nieszczęścia innych. Oni są zawsze stara się przyjść z pomocą nędzarzy, służąc ubogim, udział w imprezach charytatywnych.

Czasami Wodnik ataki lenistwo i całkowite wyobcowanie. Nienawidzi rutynę, to jest przygnębiające i złe myśli. Często nie ma zwątpienia, ale każdy komplement lub pochwałę może przynieść go ze stanu apatii, a raz jest poruszenie aktywności, wigoru i entuzjazmu. Aquarians prostu potrzebuję ładować, nawet oczywiste pochlebstwo w stanie podnieść swój nastrój.

Skorpion. Życie tego znakiem jest stały ruch. On walczy, cierpi, przeżywa niepohamowaną pasję, to nienawidzi z całego serca. Temperament ma jedną! Jak silny charakter i wigoru powinno pomóc w promowaniu łatwo w życiu, ale także przeplatane drażliwość temperament, który koliduje z Scorpio na drodze do sukcesu. To znak, często ma dużo wrogów.

Jeśli jest coś irytujące, po prostu trzeba wyrzucić wszystkie swoje negatywne emocje, jeśli nie, Scorpio zaczyna pożerać się. Wokół niego są zawsze wirtualny barierę, za którą nie pozwolić niemal każdy. On jest podejrzana i nie ufa ludziom. Ale dla tych, którzy rozumieją i wsparcie, Scorpio zawsze pokazuje szacunek i sympatię. Najważniejsze dla niego – wolność, to po prostu nie może być ograniczona.

Kompatybilność Skorpion i Wodnik, jeśli skorpion-man

Proste to Unia nie może być wywołana zbyt wiele trudności i nieporozumienia. Ci ludzie są daleko od siebie pod każdym względem. Mają różne poglądy na życie, różne plany i zakres interesów. Mężczyzna Skorpion nie chcą zmian, łatwiej jest uciec od tej relacji. Samica Wodnik, widząc partnera nie jest zbyt przyjemne cechy, które z pewnością zdecydują się przerobić go na swój własny sposób. Okazuje się, że zgodność Skorpion i Wodnik to odwieczna walka z pragnieniem każdego partnera do odbudowania jej połowę. W tej pary kobieta odgrywa rolę pewnej nauczyciela, który próbuje umieścić na właściwej ścieżce niepoprawni Scorpio, a on nie lubi tych obyczajów! On potrzebuje wolność myśli i działania. Oczywiście, relacje są miejscem, ale partnerzy wystarczy stale gromadzą przy stole negocjacyjnym i nauczyć się kompromisu, to wszystko na pewno się uda.

Kompatybilność Skorpion i Wodnik, jeżeli skorpion-kobieta

Nawet jeśli para Scorpio – kobieta, przywództwo i tak będzie należał tylko do niej całkowicie. A co jest najbardziej interesujące jest to, że Wodnik nie zauważy i będzie pewny, że podejmuje wszystkie decyzje. Ona niezauważalnie małe kroki zbuduje model relacji tak, że człowiek będzie zależało od niego. Wodnik oprze to w każdy możliwy sposób, skandale, ale jego charakter jest mniej i to po prostu rezygnuje. Ale pojednanie z pary jest zawsze taki sam burzliwy, gdyż są argumenty! Ich życie i będzie się składać z kłótni i burzliwe primereniya. Ona oskarża go o naiwności i malodeystvii, jak to uczynił w znieczulica i bezduszność. Od strony wydaje się, że ta para po prostu straszne. Ale dzięki kobieta-Scorpio do jego silnego charakteru zawsze wysłać Wodnik we właściwym kierunku i będzie angażować się w melancholii, a on z kolei będzie przydatna przelewać jej negatywnych i dać swobodę działania. Ale to jest dokładnie to, czego potrzebujesz obu z nich, tak że w tym przypadku, Skorpion i Wodnik kompatybilność nie jest beznadziejna.