83 Shares 9600 views

I to właśnie marzy? Kotek i kotów – to znaczy?

Podczas snu mózg przetwarza wszystkie informacje otrzymane w minionym dniu. Są ludzie, którzy są w trudnej sytuacji może „porządek” śnie, co skłoniło właściwy kierunek, aby przełamać impas. Nie zdziw się, ale jest to całkiem możliwe. Aby to zrobić, przed pójściem spać trzeba skupić się na sytuacji, która Cię interesuje. Niestety, nie każdy może zrozumieć dokładnie, co marzyli, a nawet co. Od obrazów, które pojawiają się jako odpowiedź na swoje pytanie, są bardzo nieprzewidywalne.
Na pewno co najmniej raz, ale nadal marzył przedstawicieli rodziny kotów. Budząc się rano, masz zastanawiał się, dlaczego ich zobaczył, i, w ogóle, to co śni. Kotek i kotów, zwłaszcza jeśli widziałem je w przeddzień ważnego wydarzenia, nie jest to dobry znak, prawdopodobnie w rzeczywistości chcesz oszukać, należy być szczególnie ostrożnym z ludźmi, którzy oferują w ogóle, ich zdaniem, zwycięskiej kombinacji. Najprawdopodobniej długo oczekiwana wygrana oni otrzymać.

Jeśli nie ma żadnych ważnych wydarzeń, ale wciąż zastanawiasz się, co śni małe kocięta, należy wiedzieć, że zazwyczaj oznacza serię małych problemów, których wystąpienie jest nieuchronne.

Obawiać pojawienie się konkurenta w swoim życiu małżeńskim, jeśli marzył czarnym mruczenie.
Jesteś ładna panienka, której fani nie dają przepustkę? To właśnie marzy (kociąt i kotów, na przykład) w taki pozornie błyskotliwy okres? Najprawdopodobniej ich zaloty jest absolutnie pusty i nie obiecuję, obiecuję kochać.

Ale to nie zawsze jest tak źle, jeśli pamiętać, jakiego koloru była twoja postać. Niespodziewanie, nawet ten czas odgrywa istotną rolę w interpretacji. To znaczy, że jeśli marzy kot Biały kolor? W rzeczywistości, to na pewno dostać prezent, być może długo oczekiwany czułości i uczucia z ukochaną osobą. Imbir paleta – znak powodzenia w najbliższej przyszłości.

Jeśli twój sen wąż zabija kociaki, w rzeczywistości, twoi przeciwnicy nie powiedzie próbuje oszukańczych sposobów zaszkodzić.
Jeżeli jesteś przedstawicielem handlowym, to trzeba pracować na maksimum, ponieważ konkurenci pójdzie wszystko, aby spróbować zniszczyć firmę.

Zwiastunem wielkich zmian, a może nawet zmiana miejsca zamieszkania może być wizja, w której kot nosi jej kociąt.

Usłyszeć meow sen może oznaczać, że osoba, która tak pilnie podszywanie znajomego chce cię skrzywdzić.

Wróćmy do tego, co to znaczy, aby zobaczyć kota, iw ogóle jest to zjawisko co śni. Kotek i kotów, na przykład, w szczególnie złym stanie – to może oznaczać? Brudne i chudy – to znak, że najprawdopodobniej będzie powiedzieć komuś złe wiadomości, być może nawet o chorobie bliskiej osoby.

Jeśli obserwować proces karmienia, jest prawdopodobne, że w następnym okresie będzie trzeba dorosnąć, aby rozwiązać swoje własne problemy, jakie napotykają.

Zdając sobie sprawę, że to, co śni kotek i kotów w tym, choć nie można dokładnie wiedzieć, co się stanie, ale jeszcze zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy dzieje się w wydarzeniach z życia. I wyciągnąć stosowne wnioski w odniesieniu do tych lub innych ludzi.