883 Shares 7620 views

kaszel leczenie i zapobieganie

Kaszel może występować w wielu chorobach, to jest ochronną odpowiedzią organizmu, usuwa wydzielanie śluzu z dróg oddechowych, utworzone podczas procesu zapalnego. Kaszel, który jest również nazywany produktywny, wspomaga odkrztuszanie flegmy i śluzu z gardła, oskrzeli lub płuc. Powoduje go dużo. Spośród tych różnych chorób wirusowych i zakaźnych. Kaszel może również wskazywać na obecność przewlekłe choroby płuc. Dodatkowo, pojawia się, gdy wchodzi do kwasu żołądkowego do przełyku. Palacze kaszel wskazuje na obecność uszkodzenia płuc lub podrażnienie gardła lub przełyku. Czasami przyczyną gospodarstwie domowym może być związane z otaczającym zapylonym środowisku.


Jak plwocina jest niezbędnym składnikiem mokrym kaszlem, to jej badania laboratoryjne odgrywają ważną rolę w diagnostyce. Śluzu, bezbarwne lub krwi pasmami plwociny charakterystyczne zapalenie płuc, astma, ostre infekcje układu oddechowego, w tym ostre zapalenie oskrzeli. Ropne wskazuje rozwoju ropnia płuc i gruźlicy jest charakterystyczny dla śluzówkowo-ropnej plwociny. Wraz z tym pochodzą z organizmów patogennych. Bardzo często choroba rozpoczyna się suchym kaszlem, a następnie walcowanie na mokrej nawierzchni. I jest to uważane za dobry znak, jak odkrztuszanie zawsze przynosi ulgę.

Kaszel, zarówno suchy i mokry, konieczne jest, aby leczyć. Istnieją różne leki, ale ich używać tylko na zalecenie lekarza, a po diagnozie.

Wilgotny kaszel dziecko zazwyczaj objawia się w przypadku chorób układu oddechowego. Najczęstszą przyczyną jest to, ostre zapalenie oskrzeli lub ostre choroby układu oddechowego. Do leczenia powołuje wykrztuśne i mukolityczne leki, których działanie ma na celu przerzedzenie flegmy, aby ułatwić jego usunięcie podczas ataków kaszlu. W tym przypadku konieczne jest nauczenie dziecka, aby wybulić flegmy, aby uniknąć jakiejkolwiek stagnacji jej drogi oddechowe. U niemowląt plwociny odkrztuszanie promuje uciskanie klatki piersiowej i częste zmiany pozycji dziecka. Gdy wilgotny kaszel u dzieci, w żadnym wypadku nie mogą być stosowane leki przeciwkaszlowe. Po tym wszystkim, przejawem jego już
Sam wskazuje na dodatnią dynamikę choroby. Z kolei przeciwkaszlowe tłumią odruch kaszlu i przedłużyć przebieg w czasie choroby.

Ponieważ kaszel u dzieci występuje dość często, wielu rodziców są przyzwyczajeni do samoleczenia. Jednocześnie, kupując ponad recepty na własną rękę, nie myśl o możliwych negatywnych konsekwencji. Po tym wszystkim, wybór leków w pediatrii jest na podstawie obowiązkowego ustanowienia przyczyn i uwzględnia wszystkie osobliwości odruchu kaszlu u dzieci. Niektórzy lekarze przepisują tylko w szczególnych przypadkach, gdy kaszel jest męczące i intensywne, często towarzyszą wymioty.

Kaszel u dzieci zazwyczaj leczy się stosując leki, które zawierają ekstrakty roślinne, które posiadają flegma. Dobrze pomóc preparaty marshmallow, anyż, devyasilom, lukrecja, et al. Kup wykrztuśne mogą być w dowolnej formie opłat syropów aptecznych, tabletki i krople. Ich mechanizm działania opiera się na zmniejszeniu lepkości i zwiększenie ilości wydzielania oskrzeli i usuwanie go z dróg oddechowych. Należy pamiętać, że muszą być podjęte na dobę przez co najmniej 3-4 razy, co nie zawsze jest jak dziecko. W takich przypadkach i są dostępne w handlu farmatsepticheskoy słodkie syropy, które są popularne w większości dzieci.

W odniesieniu do ogólnych wytycznych w leczeniu kaszlu, głównymi są obserwować temperaturę i nadmiernego picia.