264 Shares 4270 views

„Allohol” Jak zaakceptować. porady specjalisty

W powołaniu jakiegokolwiek leku leczenia lekarz powinien wyjaśnić pacjentowi, jak ją wykorzystać.


Oto, na przykład, powinien być „Allohol”. Zazwyczaj przy leku podawanego w dawce następującej – jedną tabletkę 3-4 razy dziennie. Czasami od razu lekarz przepisuje wziąć dwie tabletki natychmiast.

Jeśli nie poprosić specjalistę, jak zrobić „Zalecenia Allohol” można znaleźć w instrukcji. Lek ten jest stosowany po posiłku, po wprowadzeniu do jego składu żółci ekstraktów czosnku, pokrzywy i węgla aktywnego mają najbardziej całkowite działanie.

Duże znaczenie ma jak pić „Allohol” podczas zaostrzeń chorób układu wątrobowo-żółciowego. Dla najlepszego efektu zaleca się użyć 1 tabletkę leku 2-3 razy dziennie przez okres jednego do dwóch miesięcy.

Podczas leczenia dzieci z wykorzystaniem takich leków należy zmniejszyć dawkę o połowę, a w przypadku stosowania u dzieci w wieku poniżej 7 lat – cztery razy. W tym czasie terapii powinna wynosić co najmniej 1-2 miesięcy i trzeba powtórzyć to 2-3 razy w roku. Przerwy pomiędzy kursami zaleca się zrobić okres trzech miesięcy.

Ważne jest, aby zwrócić się do lekarza, jak zrobić „Allohol” w okresie ciąży i laktacji. Niekorzystny wpływ na płód lub dziecko nie zostało zarejestrowane podczas karmienia piersią, dlatego stosowanie leku w leczeniu kobiet w tych okresach jest możliwe, jeśli jest to konieczne. Jednak takie leczenie powinno być ściśle określone przesłanki, a potencjalne korzyści dla organizmu matki musi być większa niż potencjalne ryzyko dla dziecka.

Lekarz wyjaśni jak zrobić „Allohol” jeśli istnieje problem z pęcherzyka żółciowego. Zwykle w kamicy żółciowej ekspertów nie zaleca się pić tego leku, gdyż może być zablokowanie kamicy dróg żółciowych i rozwoju żółtaczką. Szczególną ostrożność należy zachować ostrożność podczas stosowania leku, jeśli okazało się obecnością złogów ultrasonografii większa niż 10 mm.

Ponadto, lek ten jest przeciwwskazane w ostrym zapaleniem wątroby, ostre zapalenie trzustki, ostre zapalenie jelit. W takich warunkach, należy uzyskać zmniejszenie stanu zapalnego za pomocą innych środków. Przedmiotem lek jest przeciwwskazany u pacjentów z obecnością ostrego lub podostre choroby wątroby, zmian i zapalenie żołądka, dwunastnicy.

Lek „Allohol” może być stosowane u pacjentów z przewlekłym zapaleniem wątroby, zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie dróg żółciowych, i zaparcia. Forma ma holekineticheskoe i choleretic działania, to znaczy nie tylko przyspiesza oddzielanie żółciowych, ale także zwiększa szybkości jego syntezy. Zwiększa to działanie wątroby, pęcherzyka żółciowego i cały przewód pokarmowy, w ogóle, a hamowane procesy fermentacji i gnicia występujących w przewodzie pokarmowym, o zwiększonej aktywności w chorobach tego typu. Łagodne działanie przeczyszczające ułatwia wypróżnienia dla ludzi, którzy nie wiedzą, co ze słyszenia zaparcia.

Choleresis czasie leczenia lekiem „Allohol” może być zwiększona przez połączenie go z syntetycznym lub naturalnym żółciopędny. Zaparcia całkowite usunięcie można osiągnąć z kombinacją leków z preparatami z grupy środków przeczyszczających.

Przed leku „Allohol” znacząco zwiększa chłonność rozpuszczalnej w tłuszczach witaminy z grupy.

Po wykryciu zakaźnego zapalenia wątroby, dróg żółciowych dobry efekt terapeutyczny może być osiągnięte przez połączenie leku z przyjmowaniem środków chemioterapeutycznych, i antybiotyków.

Efekty uboczne związane z jego użyciem są rzadkie i mogą występować w postaci objawach niestrawności, reakcje alergiczne, łagodnej biegunki. W tym przypadku przedawkowania lub ostre zatrucie lekami oznacza „Allohol” nie została zarejestrowana.