125 Shares 9645 views

pudełka z własnymi rękami

Powodem dać prezentu jest więcej niż wystarczająco, i jesteśmy przyzwyczajeni do wszystkiego w naszym życiu, aby myśleć o tym, co dać z góry. Ale pamiętać o opakowaniu w ostatniej chwili. Co jeśli cokolwiek nadającego się do sprzedaży tam? A jeśli masz sklepy są zamknięte? To prawda, można dokonać pudełka własnymi rękami.

Zrobić mały pakunek na biżuterię lub inne drobiazgi nie mają większego wysiłku. Wszystko, co musisz zrobić, to: gruby papier fotograficzny kolor pożądane, konwencjonalne cienki rozmiar papieru A4, drukarka linia, kredki lub markery, nożyczki, taśma, a na pewno klej. Z pomocą tych prostych atrybutów prezent dostanie reprezentacyjny wygląd.

Skrzynie ze swoimi rękami , można zrobić absolutnie dowolny kształt i rozmiar. To będzie pierwszy krok – wybór odpowiedniego wyglądu. Można pobrać próbkę jakości przykład istniejących domów. Otwórz okno i usunąć wielkości próby. Wymiary są poprawne, dno skrzynki powinny być dokładnie rozmieszczone. Ponadto, dolna część powinna być gładka i znać długość i szerokość arkusza za pomocą linijki. W ten sam sposób należy zmierzyć wymiary pokrywy. Pudła z własnych rąk powinny być dobrze zamknięte i nie mają przerw i jednocześnie utrzymać obecną wagę. Poniżej znajduje się szczegółowy dno i wieczko przymocowane do zwykłego papieru i długopis do określenia odpowiedniej kontury. W tym pierwszym etapie jest zakończona.

Drugim krokiem w tworzeniu pięknych pól własnymi rękami będzie stworzenie części. Wybierz kilka wzorów, które lubisz i wydrukować je na grubym, kolorowym papierze. Może to być prosty życzeniami lub popełniłeś kolażu zdjęć. Ogromna ilość opcji. Opierając się na pokrywie mogą różnić się od wzoru na pole. Kiedy wybrane zdjęcia wydrukowane, umieścić je na stole. Przygotowany do pola z rękami poprawnie otrzymane, należy umieścić na górze arkuszy rysunków z konturami i obrócić się twarzą do niego. Ponadto, oba arkusze należy zamocować za pomocą spinaczy i przynieść szklankę. Spróbuj na światło było za mało. To pozwoli Ci zobaczyć tło wybranego obrazu. Nożyczki na kontur detalu ciętych arkuszach. To samo należy zrobić z dolnej części okna.

Do pudełka wykonane własnymi rękami nie miał żadnych dodatkowych fałdy, powinny być starannie zginać części w tych miejscach, jak próbki starego pudełka. Aby produktem był trudny, należy wyciąć z białych części kartonowych odpowiadających dolnej pokrywie i ścianach bocznych i przymocować je w odpowiednich miejscach. To takie proste, aby zrobić piękne pudełka własnymi rękami.

Ponadto powinny być one ozdobione kokardką. Na jego produkcja powinna wziąć taśmę i zbierano sześciokrotnie rany na palcach dłoni. Warto zauważyć, że wielkość łuku zależy od liczby palców. W tym przypadku, dwa palce wystarczy. Do opracowania niezbędnych ogony trzeba wyciąć kolejny kawałek taśmy. Ten kawałek trzeba związać się Hank, a następnie wcisnąć z kolei otrzymał pętlę, tworząc pożądany łuk. Kręcić w spirali wstążki ogony można mocno naciskając palcem na bok z tępymi nożyczkami. Aby kokarda może być przymocowany za pomocą kleju papierowy lub wosku kropla gorącej.

Piękne pudełko z rękami mogą być wykonane ze wszystkimi członkami rodziny. Lekcja jest bardzo ekscytujące, więc prawie nikt nie odmówi pomocy. Nie zapominaj, że każda taka praca wymaga cierpliwości i wyobraźni, i łatwiej jest wymyślić żadnego pomysłu. Powstały produkt będzie zawierał część swojej duszy i ciepła, które będą hojnie dzielić się z bohaterami tej okazji.