177 Shares 6372 views

Litery wolumetryczne. Opanuj swoje ręce wyjątkowy dar

Prezent wykonany własnymi rękami – to zawsze jest wyłącznym, piękne i emocjonalnie. Takie Present przechowywane ciekawej i szczególnie starannie. Pomysły oryginalne prezenty ręcznie wystarczy. Ale dzisiaj proponujemy Państwu kolejną ciekawą wersję dar – wielkimi literami. Podejmowania własnych rąk – proces nie jest skomplikowany, ale bardzo przyjemne i ekscytujące. W tym artykule będziemy wam najprostszy metod wykonania. Dowiedz się wszelkie informacje i upewnić się, że jest to kierunek w robótek to zasługuje na uwagę.

Dla kogo iz jakiego powodu?

Zanim nauczysz się tworzyć duże litery własnymi rękami, pozwalają nam określić, kim chcesz dać je i na uroczystość. Na podstawie tych danych, możliwe jest, aby wybrać metodę wytwarzania produktu.

Jeżeli litery są przeznaczone dla dziecka, pożądane jest, aby być wykonane z tkanin (dzianina, bawełna, plusz, filc). Gotowy produkt jest miękki, ciepły i przyjemny w dotyku i całkowicie bezpieczna. To może być w kształcie litery i zabawki, a poduszki i dekoracji pokoju dla dzieci.

Litery wolumetryczne, wykonane własnymi rękami jako dar dla osoby dorosłej, można zrobić z kartonu, sklejki, drewna, pianki. A następnie udekoruj według potrzeb. Jeśli produkt jest przeznaczony do dawstwa, można wbić się-niespodziankę, który będzie w oparciu o następujący dar: pieniądze, bilety do teatru, notatkę z życzeniem pozwoleniu lub na wakacjach.

W dniu ślubu to wielki dar dla nowożeńców będzie również duże litery. Z ich rąk, można zrobić je i zaprezentować przed ślubem. Taka dekoracja jest dzisiaj bardzo popularne w projektowaniu miejsca celebracji uroczystości i sesji zdjęciowej. Litery mogą być wprowadzane nie tylko nazwiska nowożeńców, ale słowo „miłość”, „szczęście”, etc. Aby dokonać takich atrybutów ślub może być, i miękkie i twarde. Najważniejsze jest to, aby je zamocować w pozycji pionowej.

Jak zrobić duże litery?

Tkanina. Na papierze śledzić wzór litery w pełnym rozmiarze. Tkaniny składają się w połowie na lewą stronę. Przenieść wzór na nim przymocować kołkami i przerysowanie wzór kredą. Cięcie obrabianego przedmiotu, pozostawiając naddatek szwu. Wziąć pod uwagę fakt, że wzór potrzebne do przeprowadzenia lustro umieszczone na po włączeniu będzie pusty list zamienił we właściwej perspektywie. Zszyć szwy na maszynie, pozostawiając otwór w dolnej części urządzenia. Usunięcia preformy ubijać je wypełniacz (Watolina, hollofayber). Zgrabna szew szyć otwór. Teraz pozostaje tylko ozdobić swoje miękkie duże litery. Ręce mogą wykonywać zastosowanie tkaniny, hafty, zdobienia wstążkami satynowymi i łuki.

Drzewo. Litery wolumetryczne może sklejki lub drewniane bary. Pierwszą opcją jest łatwiejsze do wykonania. Na sklejce rysowane litery wyciąć je z układanki i przycięte papierem ściernym. Otrzymując zakres produktów o różnych sposobów: owinąć litery sznurka, o grubości przędzy, taśmy. Naturalne materiały można wkleić (żołądź czapki, muszle, kamienie). Niezwykle miły efekt uzyskuje się, gdy produkt do wydawania makaronu lub zboża w postaci kół łańcuchowych, spirale, a następnie pokrycie farbą złota lub srebra z natryskiem.

Piana. Litery wolumetryczne światła można uzyskać z tego materiału. ręce własne wykonanie takiego produktu trwa kilka godzin, ale efekt będzie oszałamiający. Na grubym kawałku litery raschertite pianki i pokroić w budowie noża. Miejsca, w których materiał jest rozkruszone, papier ścierny. Następnie, za pomocą pistoletu klej na gorąco lub litery zadekoriruyte całą powierzchnię zwykłego białego papieru. Teraz zorganizować litery jak chcą: materiał, kwiatowy siatki, papier pakowy, sztuczne kwiaty, wstążki.

Podświetlenie. Jeśli duże litery będą wykorzystywane jako zakwaterowanie wakacyjne dekoracji, mogą być uzupełnione o oświetlenie elektryczne. Aby to zrobić za pomocą taśmy klejącej, przymocować jodełka podkreślając kontur liter. Pociągnąć linkę do gniazda ściennego. Po włączeniu wianka liter mienią się pięknymi kolorowymi światłami.

Zrobić duże litery własnymi rękami na następny wakacje. I niech wynik będzie ciebie i twoich przyjaciół i rodziny zadowolić doprowadzi do całkowitego zachwytu. Sukces!