703 Shares 3532 views

Taniec brzucha dla utraty wagi

Wraz z nadejściem wiosny każda kobieta chce być szczupła, atrakcyjna, przekonujące, pewni swoich umiejętności. Jak sprawić, by twoje ciało będzie w stanie? Jak bez wyczerpujących diet i nieznośnego wysiłku fizycznego, aby dać sobie dobrą figurę?


Tu przyjść z pomocą tańca, to najlepsza forma ćwiczeń i najbardziej przyjemny sposób, aby schudnąć. rytmy taneczne pozwalają zrezygnować z codziennego zgiełku, zanurzyć się w świecie przyjemnych melodii i ruchów. Użyj tańczyć do utraty wagi – to znaczy cieszyć się ruch, naładować pozytywny nastrój, poczuć swój własny urok. Wszelkie taniec pomaga zacisnąć mięśnie i skórę, w celu uzyskania harmonii kształtów i przyczynia się do normalizacji krążenia krwi, funkcji układu oddechowego i sercowo-naczyniowego.

Aby zrobić dobrą figurę, kobieta musi tańczyć. Ostrzeżenie! Na pół godziny trening spala 500 kalorii, mózg zaczyna produkować endorfiny tak wiele jak 2 bary czekolady zjedzony.

Każdy taniec różnie wpływa na kobietę na jej zdrowie. Na przykład, klasyczny taniec towarzyski zrobić piękne nogi. Rozwijają się one z tworzywa sztucznego i tworzą prostą postawę. Hip-hop – najkrótsza droga do utraty wagi. To prawda, że „kij” będzie miał dużo. Latin taniec towarzyski rozwijać koordynację i wytrzymałość. Striptiz sprawia, że ciało kobiety bardziej elastyczne. Ale flamenco będą rozwijać swoją postawę i zrobić piękne dłonie. Przy podejmowaniu jakichkolwiek tańce spalić nadmiar tłuszczu i zbędnych kalorii. Szczególne znaczenie dla zdrowia kobiet ma brzucha tańczyć do utraty wagi, które obejmują taniec brzucha.

Zacznij ćwiczyć taniec brzucha – wtedy zaczynają się angażować w fitness. Po tym wszystkim, co czyni taniec „PA”, można wykonywać mięśnie grzbietu, brzucha, wzmocnienie rąk i stóp, aby pozbyć się zmarszczek i złogów tłuszczu. Korzystanie tańczyć do utraty wagi, kobieta uczy się poruszać pięknie, gładko, zrelaksowany. Jednocześnie wzmacnia mięśnie brzucha, mięśnie brzucha, talii staje się cienka, stonowanych pośladki, postawa jest korygowana.

Razuchivaya tańczyć do utraty wagi w domu, kobieta dowiaduje się, aby płynne ruchy, które na pierwszy rzut oka, proste. Ale to na pierwszy rzut oka. Aby osiągnąć lekkość i piękno w wykonywaniu tańca brzucha są wymagane długi i ciężki trening. Każdy ruch dawno zostało spełnione, a jedynie powtarza się w miarę upływu czasu mięśnie są pompowane, że skóra staje się miękka i elastyczna, staje wdzięku postawy.

Możliwość studiowania tańca w każdym wieku, ponieważ ciało kobiety zawsze dobrze reaguje na obciążenia, podatne na szkolenie. wschód tańca mogą być badane niezależnie, po odwołaniu się do pewnych podstawowych, podstawowe ruchy, które oparte jest na ich dużą liczbę i różnorodność.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać tańczyć, aby schudnąć, trzeba się uczyć i doskonalić wykonywanie takich elementów jak „osiem”, „kręcąc biodrami”, „fala”.

– Pozycja „ósemka” jest chyba najbardziej erotyczny ruch taniec. Jeśli jego wydajność spalić tłuszcz na brzuchu, usuwa cellulit na biodrach, wzmacnia mięśnie brzucha. Jeśli stoisz prosto i wyobraź sobie, że biodra – ołówek, trzeba psychicznie narysować „ósemki”. „Osiem” może być pionowa i pozioma, a prorisovyvaya go, zostałeś zmuszony do pracy różne grupy mięśni. Ruch ten nie jest bardzo skomplikowane, ale bardzo miły. Napisz jest pożądane w różnych kierunkach „osiem”.

– „kręcąc biodrami” dość skomplikowany ruch, i to tylko początkujący nie może zrobić. Ale jeśli odbywa się codziennie przez dwa lub trzy minuty, a następnie pozostawić nadmiar tłuszczu z bioder, talii, po bokach dokręcić skóry.

– Ćwiczenia „fali” na mocy każdej dziewczyny. To może być wykonywane tylko nogi i biodra, z klatki piersiowej i pasa – nadal. I można zrobić całe ciało, powodując jej iść do przodu – do tyłu. Zabieg ten jest prowadzone bez problemów, powoli i służy jako doskonały odcinku dla wszystkich grup mięśni.

Kobiety zaangażowane w tańcu orientalnym, a może dostosować swoje zdrowie. Na przykład, tańczy taniec brzucha, orientalne kobiety regulują żołądek, wzmacnia układ trawienny i, co dziwne, stłumiony apetyt.

Tańczyć brzucha odchudzanie mogą być połączone z dietą zawierającą białka i witaminy. Może być zaangażowany w mniej niż godzinę dziennie. I tylko miesiąc lub dwa będzie mobilność i łatwość w organizmie, elegancji i gracji ruchów. A zrozumiesz, co jest korzystanie z tańca orientalnego.

Jeśli ustawisz cel – schudnąć poprzez taniec, to nie znaczy, że nie może być wszystko. Nie należy zmieniać nawyków żywieniowych, nie łamią się i nie podnieść głośność kalorii. Tańczyć i schudnąć. Tancerze – pozytywny, wesoły, szczupły, uśmiechanie się ludzie, i można od razu do nich dołączyć.