735 Shares 3798 views

Anapa, „Vita” – ośrodek, który śnisz

Chcesz, aby Twój zmęczony w ciągu roku dziecko spędził lato interesujące, zabawne, pouczające, a także z korzyści dla zdrowia? Wszystko to znajdziesz w tym ośrodku miasta jako Anapa. „Vita” – ośrodek położony jest tu na malowniczej i kolorowe wybrzeżu Morza Czarnego. Na rynku turystycznym, ośrodek odnowy biologicznej i działa od 1987 roku. „Vita” Sanatorium Anapa całkowicie zanurzony w zielonym topoli, sosny i niebieskiego świerk, płacz wierzby i róże oraz w obszarze 10 jest zabezpieczony za pomocą n zegara uzbrojonych specjalistów. Przekonajmy się więcej o tym, co ten oferuje centrum dla odwiedzających.

"Vita" (spa) zakwaterowanie w Anapa dla dzieci

Bez którego nie może być wygodne reszta? Który promuje dobre samopoczucie i pełny relaks? Oczywiście, komfortowe pokoje i doskonałe warunki bytowe. Sanatorium obejmuje do budynków 5-kondygnacyjnych, z których każda charakteryzuje się bardzo dobrym stanie i wyposażone w nowoczesne meble wysokiej jakości. W zależności od wieku dzieci razem w grupach po 25-35 osób i zajmują pewną ciało w przestronnym holu, który wyposażony jest w sofę, telewizor. Tutaj dzieci będą się bawić, oficer firmy w celu omówienia problemów, i tak dalej. D.

W jednym pokoju żywo z 2 do 5 osób, wszystkie niezbędne udogodnienia dostępne w każdym pokoju są. Pokoje są również wyposażone w nowe łóżka, materace, krzesła, stoły i szafy. Każdy camper mogą skorzystać z przechowalni bagażu i pralnia. Ręczniki i pościel są zmieniane raz w tygodniu, personel, ale wszystkie pokoje są sprzątane codziennie, dobrze wentylowane.

infrastruktura sanatorium

Jak można piękny słoneczny Anapa! „Vita” (spa) – to nie tylko morze, słońce i gorący piasek, ale również inne wspaniałe rozrywki dla wypoczynku i rozwoju dzieci. Wiele możliwości w ośrodku dla miłośników sportu i rekreacji na świeżym powietrzu w ogóle. Tutaj, koszykówki i siatkówki, i boiska do piłki nożnej, w którym A oznacza fanów. Jest nawet kort tenisowy i siłownia. Gdzie indziej dziecko będzie odwiedzić prawdziwą saunę zaprojektowaną specjalnie dla ich wieku? Wszystko to i wiele więcej ofert Anapa! „Vita” (sanatorium) jest również w jego strukturze, małym krytym basenem, ogromny obszar na ogniska, amfiteatr, kino, dyskoteka, obszaru pracowni komputerowej, biblioteki, sklepy, kawiarnie i tak dalej.

Poprawa w sanatorium

Jak już powiedzieliśmy, w miejscowości, można nie tylko odpocząć, ale także znacznie poprawić swoje zdrowie. Ośrodek skupia się na leczeniu dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego, przewodu pokarmowego, dróg oddechowych, alergii, itp centrum zatrudnienia wysoko wykwalifikowanych specjalistów .. neurologa ENT psycholog alergolog, gastroenterolog, chirurg, specjalista płuc. Lekarze mogą przepisywać dzieci hydroterapia (kąpiele terapeutyczne, basen, sauna, prysznic), wizytę w sali psychologicznej ulgi, diagnostyki komputerowej. W skład kompleksu wchodzi wiele programów odnowy biologicznej, które wymagają terapii magnetycznej, ultra, laseroterapii, terapii błoto, i tak dalej. D.

Republika „Vital”

Sanatorium „Vita” (Anapa) Recenzje ma w większości pozytywne, nie tylko ze względu na powyższe usługi coraz częściej ze względu na szczególny przedmiot gry RPG o nazwie „Vital”, który został wymyślony i wdrożony tutaj. Jest to nazwa Rzeczypospolitej, która jest model państwa. Tutaj dzieci wybierają własne Marszałku Deputowanych, burmistrzów, uczą się w handlu i stosunków przemysłowych, aby lepiej zrozumieć wzajemne oddziaływanie różnych struktur, i tak dalej. W tym kraju, dzieci uczą się pracować i zarabiać, a ich pieniądze (specjalne walucie), mogą wydać w sklepie lub kawiarni. Każdego dnia w tym kraju – to lekcja życia, szansa, aby dowiedzieć się wiele i trzeba wiedzieć!