805 Shares 7610 views

„Dermahil” (z worków pod oczami): recenzje kosmetologów, fotografia, przeciwwskazania. Jak kłuć „Dermahil” z worków pod oczami?

„Dermahil” – koreańskie kosmetyki na bazie czynników wzrostu i peptydy, stworzone przez inżynierię genetyczną. Są Przygotowania rozpoczęto na skrzyżowaniu kosmetologii i makijażu, który został nazwany „kosmeceutyków”. W Rosji, coś takiego nie istnieje, więc „Dermahil” Eksperci są skłonni rozważyć kosmetyków medycznych. Wśród preparatów do mezoterapii stał się szczególnie popularny „Dermahil” z worków pod oczami. Odpowiedzi o Nim rozeszła dobre. Zapoznajmy się bliżej z tym lekiem i panujących opinii ekspertów na ten temat.


bit Producent

Caregen Firma rozpoczęła życie w Korei Południowej w 2001 roku. Dział Badań początkowo postawił sobie za zadanie szczegółowej analizy czynników wzrostowych peptydów biometryczne i ludzkich komórek skóry. Cel ten był całkiem zrozumiałe: zrozumienie procesów wzrostu komórek aktualizacji i kontroli oraz podziału dozwolonym zrewidować poglądy na temat metod odmładzania skóry. Badania Firma nie na marne: synteza niezbędny do regeneracji skóry właściwej i naskórka substancji została przeprowadzona. Badania kliniczne potwierdziły oczekiwania specjalistów: prace narkotyków.

Już marka „Dermahil” został wydany w 2004 roku, który w krótkim czasie stał się znany niemal w każdym państwie. Obecnie wymaga się produktów na rynku kosmetycznym i dermatologicznych produktów leczniczych. „Dermahil” obejmują kompleksy o mezoterapii i Galwanoterapia i środki w postaci kremów, serum i innych substancji do użytku domowego. „Dermahil” z worków pod oczami stają się jednym z najbardziej popularnych leków do leczenia przepukliny tłuszczowej i rozjaśnić cienie.

Dlaczego opuchlizna pod oczami tworzą?

W życiu każdej kobiety przychodzi moment, kiedy jest ona nieco poniżej „dtsat”. zmiany związane z wiekiem i tak zaczynają pojawiać się. Pod oczami rano regularnie tworzą „torby”, a jeśli Użyli łatwo rozwiązać samodzielnie lub z pomocą kremów, specjalne masaże, teraz uporczywie pozostaje na swoim miejscu. Okres ten charakteryzuje się tym momencie tworzenia przepukliny.

Dlaczego tak się dzieje? Pewna ilość tkanki tłuszczowej, wzrost, który jest utworzony przepukliny i jest zawarty w obszarze pod oczami od urodzenia. Działanie pewnych czynników (a niekoniecznie ze względu na zmiany związane z wiekiem), tkanki tłuszczowej zaczyna gwałtownie rosnąć. Eksperci zidentyfikować kilka powodów tych zmian:

 • dziedziczność;
 • często stresem;
 • siedzący tryb życia;
 • Brak tlenu;
 • Nadmiar dzienna dawka kawy lub herbaty;
 • złe nawyki;
 • źle codziennej rutyny.

Nadmiar tłuszczu nic nie robi, ale iść do przodu w obszarze dolnej powiece, a więc tworzą i nieprzyjemny „wybrzuszenie” pod oczami. W leczeniu tego problemu kosmetologów coraz częściej używają „Dermahil” z worków pod oczami. Recenzje przygotowania lewo dobre zarówno pacjenci, jak i specjalistów.

Mezoterapia okolice oczu

Bezigłowa – proces wprowadzania koktajlu substancji czynnych kierunkowe w skórze właściwej skóry. Procedurę przeprowadza się poprzez wprowadzenie specjalnej strzykawki za pomocą pewnej ilości substancji. seria zastrzyków, zwykle przeprowadza się w całej strefie obróbki w niewielkiej odległości od siebie. Jak kłuć „Dermahil” z worków pod oczami lub innego podobnego leku? Odpowiedź jest bardzo prosta: tylko przez wykwalifikowaną kosmetyczkę lub dermatologa w odpowiednim pomieszczeniu procedurą. Wykonywanie self-mezoterapia nie zaleca się: uszkodzenie nadmiernego autonomii powierzchni skóry, będzie ogromna.

Wraz z rozwojem koktajli do mezoterapii chirurgicznego leczenia worków pod oczami i innych problemów kosmetycznych i dermatologicznych są mało używane. Aktywne składniki leku oraz normalizacja procesów występujących w skórze właściwej i naskórka, co prowadzi do odtworzenia naturalnej skóry. Efekt jest zachowana przez dłuższy czas.

Narkotyki „Dermahil” na okolice oczu

W leczeniu najczęstszych problemów skóry wokół oczu marki „Dermahil” oznacza dwa środki do mezoterapii: Eyebag rozwiązanie i ciemne koła Solution. Oba leki są przeznaczone do wykorzystania w salonie kosmetycznym przez wstrzyknięcie.

Aplikacja Dermaheal Ciemny Koło Rozwiązanie zaleca tworzenie cienie pod oczami. Wpływ leku ma na celu ich rozjaśnienie i zapobiec dalszemu powstawaniu. Ponadto, Ciemny Koło Rozwiązanie promuje zmarszczki i poprawia mikrokrążenie w periorbit. Lek może być stosowany w każdym wieku na zeznaniach kosmetologa.

Eyebag Rozwiązanie jest przeznaczone do leczenia poważniejszych problemów. Na przykład, jest aktywnie wykorzystywana, aby zmniejszyć obrzęk okolicy pod oczami, jak i resorpcji kapsułek tłuszczowych, tworząc „torby”. Składniki preparatu poprawia ogólną kondycję skóry i odmładza ją.

Dermaheal Ciemny Koło Rozwiązanie

Koktajl do rozjaśniania ciemne kręgi wokół oczu niszczy pigmentacji i zapobiega tworzeniu się nowych miejsc poprzez zmniejszenie syntezy melaniny. Ze względu na poprawę mikrokrążenia skóry wokół oczu otrzymuje niezbędnych składników odżywczych. Ponadto, kompleksy peptydów sprzyja wygładzenie zmarszczek na twarzy, co bez wątpienia orzeźwiający oczu.

Struktura składa się z koktajlu:

 • Oligopeptyd 34 – hamuje procesy wytwarzania melaniny, działa jako przeciwutleniacz skutecznie chroni przed wpływem światła;
 • Oligopeptyd-24 – poprawia mikrokrążenie i stymuluje regenerację naskórka i skóry właściwej komórek;
 • Dipeptyd-4 – promuje syntezę kolagenu i elastyny i innych składników macierzy zewnątrzkomórkowej skóry.

Lek jest uwalniany w szklanej fiolce 1,5 ml wstrzyknięto w okolicy oczodołu. Przebieg leczenia w zależności od początkowego stanu skóry. W standardowych przypadkach zaleca trzy procedury, na przemian z tygodniowego odpoczynku. Maksymalna liczba dla jednego przebiegu procedur leczenia wynosi około 10. Jako środek zapobiegawczy po terapii podstawowej po 3 miesiącach, można odwołać się do 1-2 zabiegów w odstępach raz na kwartał.

Wskazania i przeciwwskazania do stosowania Dermaheal ciemne koła Rozwiązanie

Mezoterapia musi zostać potwierdzona przez kosmetyczki. Ponadto, należy zwrócić uwagę na fakt, że procedura ma przeciwwskazań, a zatem istnieje konieczność obowiązkowego konsultacji z lekarzem lub lekarza, który jest zwykle obserwowane przez pacjenta. Podstawowym kosmetyczka odbiór i jest obowiązkowe. Oceniając sytuację, specjalista może zalecić przebieg mezoterapia narkotyków ciemne koła w następujących przypadkach:

 • znaczący pigmentacja okołooczodołowy;
 • Ciemne kręgi nie nadają się do leczenia w inny sposób;
 • obrzęk i zmiany związane z wiekiem w okolicach oczu.

Zwraca się uwagę na przeciwwskazania. Są to:

 • w czasie ciąży i laktacji;
 • Zaostrzenie choroby ostre i przewlekłe;
 • nowotworu złośliwego;
 • choroby zakaźne (o ile nie są one do zdrowia);
 • inne poważne choroby (cukrzyca, epilepsja, itd.).

W każdym razie, pożądane jest, aby skonsultować się ze specjalistą, który będzie dokładnie określić potrzeby postępowania, jak również potencjalne zagrożenia i konsekwencje dla zdrowia.

Eyebag Rozwiązanie

„Dermahil” z worków pod oczami – zastrzyki Eyebag rozwiązanie, które wyparła jego wygląd skalpelem w rozwiązywaniu obrzęki i zwiększenie kapsułkę tłuszczu w okolicy oczodołu. Preparat zawiera:

 • oligopeptyd-61 – łagodzi stany zapalne, rozjaśnia skórę wokół oczu, nadając jej świeżość;
 • nanopeptid-18 – stymuluje wytwarzanie elastynę, kolagen, kwas hialuronowy, a ściany przednie uszczelki orbity;
 • Tripeptyd-41 – zmniejszenie ilości tłuszczu podskórnego;
 • oligopeptyd-73 – wzmacnia mięśnie, poprawia mikrokrążenie, sprawia, że odcień skóry, wygładzenie zmarszczek.

Działając kompleksu one zmniejszyć nagromadzenie tkanki tłuszczowej pod skórą, a także stymulować redukcję tłuszczu w istniejących kapsułek. Po pewnym czasie, „worki” są zmniejszone, jeśli nie zniknie. Wygładza zmarszczki wokół oczu i kolor skóry jest wypoziomowana. „Dermahil” z worków pod oczami specjalistów otrzymała dobre recenzje: Estheticians zauważyć, że lek pomógł pozbyć się nieprzyjemnych problemów dla większości klientów.

Wskazania i przeciwwskazania do leku Eyebag Rozwiązanie

Eksperci zapoznali się z przygotowaniem „Dermahil” często zalecają go jako środek do leczenia przepuklin obszaru wokół oczu, a także w celu odmłodzenia skóry wokół oczu. Należy rozważyć Kosmetsevtichesky koktajl Eyebag rozwiązanie w przypadkach, gdy istnieje okołooczodołowy:

 • obrzęk;
 • „Torby”;
 • przepuklina;
 • zmarszczek na twarzy.

Ponadto, lek stosuje się profilaktycznie, i w pierwszym objawem starzenia i starzenia się skóry.

„Dermahil” worków pod oczami ma przeciwwskazania są takie same jak przy wytwarzaniu cienie. Przede wszystkim konieczne jest, aby wziąć pod uwagę obecność choroby zakaźne i nowotwory, jak również okres nasilenia chorób przewlekłych. W okresie ciąży i karmienia piersią – nie najlepszy czas na stosowanie mezoterapii. Alergie nie muszą się martwić: peptydy i czynniki wzrostu w kompozycji leku, są w 100% ze składników podobnej budowie, które są generowane wyłącznie przez człowieka. Produkt jest bezpieczny i nie wywołuje reakcji alergicznych.

„Dermahil” z worków pod oczami: zdjęcia uwalnianiu, szybkość aplikacji

Eyebag rozwiązanie jest dostępne w fiolce bladoróżowej objętości 1,5 ml. W celu przeprowadzenia kosmetyczki procesie tym stosuje się bardzo cienką igłę, która jest wprowadzana do głębokości nie większej niż 2 mm. Należy przygotować się na fakt, że procedura mezoterapii okołooczodołowy wystarczająco bolesne. specjalne żele lub kremy mogą być używane do łagodzenia bólu.

Kurs składa się z 4-10 leczenie procedury wykonywane są w odstępach trwających około 7 dni. Efekt można zobaczyć w ciągu tygodnia po pierwszym zabiegu. W zależności od wyniku skórę i stopy odzysku będzie określana przez całkowitą liczbę procedur jednym przebiegu leczenia „Dermahil” z worków pod oczami. Opinie o działaniu koktajl dobra: buff zauważyć wszystko.

Serum z worków pod oczami do użytku domowego

Marka „Dermahil” zaprojektowany nie tylko kosmetyki do użytku profesjonalnego, ale także szereg domowej pielęgnacji skóry i włosów. Jeden z tych stanowisk kosmetyki farmaceutyczne „Dermahil” – serum worków pod oczami. Recenzje narzędzie to dostaje dobre: jest wygodny w użyciu, to jest naprawdę skuteczne.

Kompozycja surowicy były:

 • kofeina;
 • Ekstrakty z Ginkgo biloba i zielonej herbaty;
 • kwas hialuronowy;
 • alantoina.

Aktywne składniki środka poprawy elastyczności skóry i sygnał, gładkie zmarszczki, aktywowany proces liporeduktsii. Wszystko to pomaga w czasie, aby zapobiec powstawaniu przepuklin okolicy oczodołu, zmniejszając obrzęki i poprawy ogólnej kondycji skóry wokół oczu.

„Dermahil” przeciw worków pod oczami: Opinie

Kosmetyki „Dermahil” jest bardzo popularne w wielu krajach. Dzięki naturalnym składzie produktów tej marki nie powodować reakcje alergiczne. Ponadto, działania trwały składników: Substancja czynna koktajl i ustanowienie stymulują naturalne procesy w organizmie. Skóra właściwa jest zwracana do normalnego życia, który pomaga poprawić stan skóry i jej młodość. „Dermahil” z worków pod oczami dostaje dobre recenzje kosmetologów Eksperci wierzą w działania tego leku, co wielokrotnie swoje wyjątkowe właściwości.

„Dermahil” worków i obrzęk wokół oczu – unikalny rozwój, który praktycznie nie ma analogów. Dzięki tej marki kobiety mają możliwość wyboru między chirurgii przepuklin i mezoterapii w przestrzeni oczodołu.