587 Shares 5154 views

Zobaczymy, czy Instagrame w swoim rodzaju „: aplikacji i systemów innych producentów polityki

W obecnym czasie, kiedy wielu właścicieli smartfonów i tabletów spędzają większość swojego życia w sieci, nie było to zestaw aplikacji przeznaczonych do dzielenia się najbardziej interesujące i niezapomniane chwile.


Tumblr, Facebook, "VKontakte", "Koledzy" i oczywiście "Instagram". Jednak użytkownicy ostatniej noty wniosku, że coś, co odróżnia ten ostatni od reszty segmentu.

W „Instagram” różni się od innych aplikacji?

Deweloperzy i personel pomocniczy „Instagrama” wielokrotnie zauważyć, że wniosek – nie jest to serwis społecznościowy, dzięki czemu interfejs użytkownika jest nieco ograniczona. Uchwyt zdjęcia osadzonych na filtrach program może tylko smartfony. systemy operacyjne komputerów osobistych nie są ujęte w tej liście. Twórcy również dodać, że w najbliższej przyszłości nie zamierzamy skupić się na PC.

Wszystko to nie jest wada. Po prostu „Instagram” – to przede wszystkim aplikacji mobilnych.

Zobaczymy, czy Instagrame w swoim rodzaju „?

Ci, którzy spędzają dużo czasu w „Instagrame” prędzej czy później będą chcieli śledzić tych, którzy odwiedzili ich profile. Funkcja ta jest wpisana w „Discover” kodu. Ale jeśli goście „Instagrame” widoczne?

Odpowiedź brzmi – nie. Podobnie jak w „Facebook” i „VKontakte” w „Intagrame” ta funkcja nie jest zawarty w kodzie programu. Standardowe suplementy nie pozwala śledzić dokładną liczbę abonentów do zespołu, który właśnie przybył, i tych, którzy posiadają subskrypcję.

Dla zwykłego użytkownika, który od czasu do czasu zastosowania rozprzestrzenił fotografii przyrodniczej, żywność, zwierzęta, i samych siebie, tak naprawdę nie ma znaczenia, czy goście mogą być postrzegane w „Instagrame”. Ale to dla tych, którzy promować swój kanał za pomocą wszystkich dostępnych środków, śledzenie danych – ważny element projektu.

Jednak niezależni programiści zdecydowali się pomóc zwykłych użytkowników, a tam są kilkadziesiąt aplikacji firm trzecich w sklepach, za pomocą którego można uzyskać pełne informacje na temat swojego profilu i wizyty.

„Moi goście i zwolennicy w” Instagram "

Ze względu na fakt, że smartfony i tablety są uruchomione na różnych systemach operacyjnych, można utworzyć jeden wniosek do śledzenia odwiedzających niemożliwe. Ale właściciele iPhone'ów i aypadov rozwiązać kwestię, czy goście mogą być postrzegane w „Instagrame” pomocy bezpłatnej aplikacji „Moi goście i naśladowców w” Instagram”.

Aplikacja jest łatwe do znalezienia w sklepie i zainstalować. Program pozwala na znalezienie wszystkich tych, którzy powiedzieli „jak” wpisów, w pierwszej piątce najbardziej aktywnych abonentów, zwolennicy przeglądania stron i stanowisk znajdujących się na innych portalach społecznościowych.

Kto mnie patrzył na Instagram – kto odwiedził moją „Instagram”

Kto mnie patrzył na Instagram – jest analogiczna programu, ale dla smartfonów z systemem na „Android”. Twórca tego programu stał się sławny nie ze względu na ich wkład w rozwój technologii. Nazwa Turker Bayram nacisnąć podświetlony z powodu historii aplikacji, która zbiera dane o kontach w „Intagrame”.

Powinno się używać tej aplikacji – rozwiązanie dla każdego właściciela smartfona. Jednakże, zgodnie z opisem, problemem jest to, czy goście w „Instagram”, nie będzie już widoczny.

Naruszenie polityki systemowej

Użytkownicy, którzy zdecydowali się sprawdzić, czy odwiedzający można zobaczyć w „Instagrame” poprzez „Kontakt” lub „Facebook”, musi natychmiast zrozumieć, że wszystkie aplikacje innych producentów, które pomagają obliczać tych, którzy odwiedzili profil – jest nielegalne.

Do tego czasu, aż wyjdzie oficjalna aplikacja od deweloperów nie mają sposób, aby zapoznać się z listą gości. Na dzień dzisiejszy, odwiedzić „Instagrama”, jak również „VKontakte”, pozostają anonimowe.

Każda aplikacja, która dostarcza danych o wizycie, zwłaszcza wypłacane może być tylko sposobem na uzyskanie danych o największej liczbie rachunków. Już więcej niż raz płynęły informacje, że te programy mają jeden cel – sprzedaż, wykorzystywania i ujawniania poufnych danych.