453 Shares 8047 views

„Prywatny detektyw, czy operacja” Współpraca „: aktorzy, role, działka

Kto z nas nie kocha dobrego kina radzieckiego, a jeśli jest to również znany reżyser filmowy Leonida Gaydaya, to nie jest po prostu wszystkie pytania są zbędne.


Porozmawiajmy dziś o filmie „prywatnego detektywa lub działania” Współpraca”, aktorzy są dobrze znane publiczności.

Historia powstania

Ten film działa to jeden z nowszych filmów Gaidai. Wyszła na ekrany w 1990 roku. Reżyseria zdejmowania folii na temat dnia, w formie komiksu mówił o restrukturyzacji w ZSRR. Wstążka wniesiona na scenę historii spółdzielni, innymi słowy, spekulantów i małych łajdaków, którzy chcieli, aby ich duże pieniądze i możliwości inwestowania w „twardych” dolarów.

Dlatego wodewil z kryminału okazał się w tej chwili jest bardzo istotne taśma. Wielu widzów oglądało „prywatny detektyw, czy operacja” Współpraca”. Aktorzy tego filmu nadal pamięta entuzjastycznych listów wentylatora one odbierane.

Wzloty i upadki działki

Jak zawsze, słynny reżyser wykorzystuje światło ale zapalającą historię na temat swojego dnia. Film zaczyna się od tego, że młody człowiek Dmitriy Puzyrov wykazujące wybitne zdolności w branży detektywistycznej, otwierając swoje społeczeństwo do poszukiwania przestępców.

Jest on wspomagany przez swego przyjaciela Wiktora, który jest dyrektorem spółdzielni WC „Comfort”. Ale, jak się okazuje, Victor jest związana z lokalną mafią i jej spółka spółdzielnia – tylko przykrywką.

Podczas operacji narażać Victor Dmitry spotkał się z dziennikarzem Lena, który marzy, aby napisać artykuł o prostytucji i nowych zjawisk życia. Między młodymi ludźmi migające wicher romans, co tylko podsyca zagospodarowania działki.

W wyniku tego, że film okazał się zwycięzcą, jego sama nazwa „Prywatny detektyw, czy operacja” Współpraca”, aktorzy, fabuła – to wszystko mówi o umiejętnościach, z którym ta praca została wykonana.

W obsadzie komedii

Jak zawsze w swojej pracy, Leonid Gaidai wykorzystał swoje ulubione aktorów i aktorek. Ten Leonid Kuravlev i Natalia Krachkovskaya i Nina Grebeshkova.

Ale, oczywiście, pojawił się w komedii i nowych podmiotów – przedstawicieli młodzieży i starszego pokolenia. Należą do nich przede wszystkim głównych bohaterów granych przez Dmitrij Charatjan, Irina Feofanova Roman Madyanova, Mihaila Svetina i innych.

Szczególnie pamiętne widzów bohaterowie obrazu. Młody, ambitny, jasne i utalentowany. Widzowie chcą wierzyć, że Dmitry i Elena przeżywają prawdziwą powieść, a nie po prostu uwielbiam grać. Jednak dalsze twórcze przeznaczenie bohaterów filmów utworzonych w różny sposób.

przypięte

Głównymi aktorami filmu „Private Detective lub działania” Współpraca „życia były podobne. Jednak Dmitrij Charatjan, który pełnił rolę prywatnego detektywa Dmitry Puzyrev już udało się ulokować w filmie.

Młody absolwent uniwersytetu Irina Feofanova teatru, który grał rolę Leny Puhovoy nie był tak doświadczony. Pomimo faktu, że nie został jeszcze zaufanego wyrazić rolę (zrobił to Nadieżda Rumiancewa), z jego wyzwanie aktorskie ona poradziła sobie dobrze.

Po wydaniu filmu i losu Kharatyan Feofanova opracowali inaczej. Dmitry stał się popularny aktor filmowy, jego film kronika jest ogromna, a ponadto występował jako piosenkarz. Obecnie jest również popyt profesjonalnie, pomimo faktu, że sztuka nie musi młodych chłopców i mężczyzn dojrzewać w doświadczeniu.

Słynna aktorka Irina Feofanova nie stać. Być może zapobiec tego zamieszania, jaka panowała w rosyjskim przemyśle filmowym w latach 90-tych. Obsada w kilku filmach, aktorka stała się szef szkoły teatralnej dla dzieci, ona nadal angażować się w tej działalności i do dnia dzisiejszego.

Otwarcie filmowy aktora

W tym filmie wystąpili jeszcze kilka osób, na którego praca powinna mówić w sposób bardziej szczegółowy.

Ogólnie rzecz biorąc, film „Prywatny detektyw, czy operacja” Współpraca”, aktorzy, którzy otrzymali od Hyde rodzaju przepustką do wielkiego filmu to komedia klasyczny gatunek. Dlatego istnieje wyraźnie udowodnił talent Mihaila Svetina, który grał rolę Ivana Ivanovicha Puhova, prezes spółdzielni „Joy”, ojca głównego bohatera. Ten aktor udało się doprowadzić do ich ról i naiwnej czystości radzieckiego człowieka i dobrego charakteru kochającym ojcem i obrazem „lucky loser”.

Landmark rola w filmie Gaidai stał się dla młodego aktora Roman Madyanova. I choć musiał odegrać negatywną postacią, przypomniała sobie jego pracę do publiczności.

Wiele podobał się film „prywatny detektyw lub działania” Współpraca”obsady i ekipy z przyjemnością pamiętał miesięcy wspólnej pracy.

I pomimo faktu, że komedia nie była dość podobna do wcześniejszych filmów Gaidai, ona również znaleźć miejsce w swojej kolekcji filmów.

W tej pracy, reżyser, z jego błyskotliwością mówi, że biurokraci z epoki Breżniewa były w stanie dostosować się do nowego życia. Zostali współpracowników. Jednak ich esencja z niego nie uległa zmianie. Co więcej, sytuacja w kraju pogorszyła.

Dlatego dzisiejsi młodzi widzowie chętnie oglądają ten film dla nich niejasne tytuł „Prywatny detektyw, czy operacja” Współpraca”, aktorzy i roli, która jest tak interesująca i blisko.