856 Shares 3129 views

Aby dopasować dress-tulipany

Prawdopodobnie często słyszał tę frazę, jak sukienki, tulipanów. Ale niewielu z nas tak naprawdę nie wiem, jak to wygląda ten strój. I wyobraźcie sobie, może to być bardzo proste. Aby to zrobić, należy pamiętać, że wygląda jak delikatny i piękny kwiat tulipana, a następnie obrócić obraz psychicznie. To jest dokładnie to, co pojawi się dno WC – jego spódnicę. Górna część stroju może być zupełnie inna: z krótkimi lub długimi rękawami, z cięcia i bez wycięcia, i tak dalej.

Kto będzie sukienka tulipan

Sukienki, tulipany to idealny strój wieczorowy. Są niezwykle kobiece i piękne. Oto tylko odpowiedni strój nie jest dla każdej kobiety. Ponieważ ta sukienka tworzy dodatkowej objętości u dołu, czyli na udach, kobiety z form on będzie jeszcze lepiej. Ale kobieta o szerokich ramionach, wąskie biodra, ale powinien dać pierwszeństwo takim stroju, ponieważ harmonizuje proporcji takiej figury. Do szczupłej dziewczyny z wysokim wąskie biodra sukienka tulipan – najlepszy strój na każdą okazję. Jeśli są wystarczająco wysokie, ale trzeba trochę zbyt szerokie biodra, a następnie podobny strój łatwo wyeliminować usterkę, ukrywając go w fałdach spódnicy.

Ukryj rysunek wykorzystujące luki sukienki

Jak wspomniano powyżej, za pomocą takiej sukni można ukryć trochę szerokie biodra lub dodać objętości zbyt wąskie. I wizualnie dostosować kształt może nie tylko z puszystej spódnica, ale najlepszych i strój długościach. Tak, dress-tulipany z bogatych draperii w szyjce będą ozdobą i zrobić oko masywniejsza nawet bardzo małe piersi. Chcesz podkreślić piękną klatkę piersiową i ramiona – wybierz model z cienkich ramiączkach lub bez nich. Byłbyś brzydkie cienkie ramiona i chcesz dodać je do wielkości – bezpiecznie nosić sukienki z rękawami „latarni”. Jeśli masz niestandardowych kształtach, z powodu których nie można odebrać sukienkę, można dokonać najwięcej sukienka tulipan, który ma wzór w wielu magazynach mody szycia. Według własnego uznania, będzie można ozdobić cekinami. Najlepszym dodatkiem do takich toalet są buty na wysokich obcasach.

Style sukienki na lato 2012

W lecie 2012 roku to odpowiedniego modelu nasycone kolory: błękitny, soczysta zieleń, jasny czerwony, granatowy, świeże żółty, fioletowy trujący kwas różowy. A sukienka musi koniecznie być monotonne. Jeśli masz wystarczająco jasnych farb w życiu, można dać pierwszeństwo wzdłuż delikatnych, pastelowych kolorach. W tym przypadku, pozostawiono istnienie skomplikowanych wzorów. Ta sukienka tulipan będzie wyglądać bardzo imponujące.

Dress-tulipany – sukienka jest świetnym rozwiązaniem dla romantycznych spotkań, przyjęć, kolacji biznesowych lub ważnych wydarzeń. Jeśli jesteś młody i pełen życia, wolą krótki model lekkiego szyfonu. Tulipan sukienka poniżej kolan jedwabiu, satyny lub aksamitu jest bardziej odpowiedni dla kolacji biznesowej lub gali. Wybierając ten strój, można mieć pewność, że na pewno będzie w centrum uwagi i stać się najbardziej elegancki i uwodzicielski dziewczyna wieczorem.