446 Shares 5294 views

Snowboardy "Demar": recenzje. "Demar" (snowboots): opis, siatka wymiarowa

Do wyboru butów dla dzieci rodzice zawsze starannie i celowo. Zależy to od komfortu dziecka, także w mroźnych dniach. Chłodzenie ciała, zwłaszcza kończyny dolne, może prowadzić do przeziębienia i innych nieprzyjemnych chorób. Również zimowe buty powinny być wygodne i lekkie, aby nie utrudniać ruchu dziecka podczas aktywnych gier. Są to snowbooty "Demar".

Jakość i design są zawsze na szczycie

Znana polska firma "Demar" produkuje niezawodne i jakościowe obuwie dla całej rodziny od ponad 25 lat. W Rosji zyskał popularność dzięki modelom dla dzieci, które są idealne dla ciężkich zim. Firma produkuje również buty gumowe, których jasne kolory od dawna są lubiane przez rosyjskich konsumentów.

Idealny stosunek jakości i kosztów pozwala na zakup butów tej marki rodzicom o różnych poziomach dochodu. Opinie "Demar" (snowboots) są pozytywne, ponieważ obuwie ma doskonałą jakość, wytrzymałość i wytrzymałość. W tym artykule omówiono najbardziej popularne modele zimowe i ich właściwości.

Co to są śnieżki?

Zimowe buty tego rodzaju różnią się od zwykłych butów luzem i grubością podeszwy. Są idealne na okresy poza sezonem, surowe lub slushy zimy. W zależności od producenta i typu, snowbootki są przeznaczone do temperatur od +5 do -30 stopni.

Te ładne buty w wyglądzie wyglądają bardzo podobnie jak "manekiny", w których młodzi ludzie polubili się w latach dziewięćdziesiątych. Grubej, falistej podeszwy snowbutów chroni przed poślizgnięciem się i blottingu, a wewnętrzna wkładka z futera utrzymuje ciepło.

Obuwie składa się z trzech warstw:

  • Pokrycie zewnętrzne wykonane jest z wysokiej jakości wodoodpornego materiału;
  • Warstwa pośrednia zawiera innowacyjne materiały, które dodatkowo utrzymują ciepło;
  • Wykończenie wnętrza składa się z naturalnej wełny lub innej izolacji.

Snowboardy "Demar": opis modeli dla dzieci

Buty tej marki łączą w sobie wszystkie cechy, których nie można uniknąć w zimie zimnej. Do produkcji snowbootek stosowane są wyłącznie wysokiej jakości materiały, które mają doskonałe właściwości termoizolacyjne.

Gumka wysoka krawędź wzdłuż obrzeża zapobiega przedostawaniu się wilgoci i zachowuje oryginalny wygląd buta przez bardzo długi czas. Wszystkie modele butów są bardzo lekkie, co pozwala dzieciom nie czuć się zmuszonym, a czasami zabawy podczas spacerów.

Buty snowboardowe "Demar" są izolowane naturalną owcą wełną, więc dziecko nie czuje się zimno nawet w ciężkich mrozach. Górna warstwa wodoodporna dobrze radzi sobie z jej przeznaczeniem i nie pozwala na przenikanie wilgoci nawet w silnym środowisku. Podeszwa jest mocna, wykonana z wysokiej jakości gumy termoplastycznej.

Jeśli mieszkasz w północnych regionach kraju, nie ma wątpliwości, wybierz snowboots "Demar". System temperatury, zalecany do noszenia tej marki obuwia, wynosi do -30 stopni.

Jeśli podniesiesz gęstą stopę filcu, widać w środku butle puste kostki. Ma to na celu utworzenie termoizolacyjnej warstwy między podeszwą a nogą dziecka. Należy jednak pamiętać, że śnieżki nie celowo chodzą po kałużach. Dla tych celów lepiej jest kupić gumowe buty z nagrzewnicą.

Model "śnieżnej burzy śnieżnej"

Charakterystyczną cechą snowboots tego typu są gęste podwójne rzepy, które są dobrze regulowane przez szerokość nogawki dziecka. Wkładki górne wykonane są z naturalnego materiału – nubuka. Wewnątrz, buty są drobno przycięte wełną owczą, a bootleg ma dobre zapasy materiału, zaprojektowane na inną szerokość nogawki dziecka.

Ten model jest bardzo łatwy w obsłudze, a dziecko będzie mogło założyć lub zdjąć buty samodzielnie. Jest to szczególnie ważne w przypadku dziecka, które właśnie zaczęło chodzić do przedszkola. Mając buty na sznurowadłach, jest mało prawdopodobny, a wygodne Velcro pozwoli mu zebrać się bez problemu na spacer.

Buty "Demar Joy"

Ten model nadaje się tylko dla dzieci z niskim wzrostem, do 25. rozmiaru. Dzieci snowbooty "Demar Joy" są zamocowane za pomocą koronek i są prezentowane w dwóch kolorach – białym i khaki. Buty po obu stronach mają wygodne pierścienie na elastycznych paskach. Pozwala to szybko przejechać je w sznurowadła i mocno naciągnąć je szerokością nóg.

Buty snowboardowe «Demar Nordic»

Opinie rodziców, których dzieci noszą te buty, są pozytywne. Snowbooty są prezentowane w kolorze czerwonym i niebieskim i są bardziej odpowiednie dla chłopców. Siatka wymiarowa jest przeznaczona do długości nóg od 17 do 22,5 cm (wymiar 25-35). Szczyt snowbootsów wykonany jest z wodoodpornego materiału tekstylnego. Podeszwa gumowa, bardzo elastyczna i lekka. Z przodu dla wygody jest krótki wąż.

Nordic Boots Zdejmowane wewnętrzne skarpetki, składające się z specjalnego materiału dwuwarstwowego i wkładki z folii aluminiowej. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko poczuło się komfortowo przy ciężkim mrozie, weź te snowbooty "Demar". Regulacja temperatury, dla której projektuje się model nordycki, wynosi do -35 stopni. Zdejmując magazyn, otrzymasz wersję demi-butów, która nie boi się kałuży i nieprzyjemnego zimna zima.

Model "Demar Snow Men"

Najbardziej popularnym i ulubionym modelem dla dzieci jest ten. Te snowbooty są prezentowane w jasnych kolorach i mają szeroką elastyczną taśmę. Górną część bagażnika można ściągnąć za pomocą przewodu i mocno przymocowany do klipsa.

Jednak niektórzy rodzice, którzy kupili ten model, nie pozostawili najlepszych opinii na ten temat. "Demar" (snowboots Snow Men) są świetne dla dzieci, które właśnie zaczęły chodzić i są całkowicie nieodpowiednie dla starszych dzieci. Podczas aktywnych gier szerokie rzep jest bardzo często rozpięty i zakłóca ruch dziecka.

Buty "Demar Toby"

Te snowbooty są prezentowane w kolorze różowym i niebieskim – dla dziewcząt i chłopców. Zewnętrzna strona butów wykonana jest z błyszczącego białego materiału odpornego na wilgoć. Wznoszący się model jest wyposażony w szeroką elastyczną taśmę. Wewnętrzna część snowbootek jest izolowana odpowiednią warstwą naturalnej skóry owczej, a wkładki filcowe są usuwane.

Według rodziców model ten jest przeznaczony dla dzieci z wysokim wzrokiem, ale zewnętrzna taśma elastyczna nie posiada dobrze nóg. Wielu też nie lubiło szczelności pasa: bucik ma szeroki wierzchołek i nie owija całkowicie bootlega.

Jak wybrać rozmiar?

Te buty mają piękny wygląd, wysoką jakość i doskonałe recenzje. "Demar" (snowbaty) zdołał zdobyć kupujących z całego świata. Zwłaszcza wielu rodziców lubiło fakt, że wszystkie modele mają podwójne wymiary. Niewielki zapas wewnątrz buta przeznaczony jest do wzrostu nogi dziecka, co pozwala na bezaworowe noszenie ich do samego sprężyny.

Aby nie popełnić błędu w wielkości, wszystkie pomiary należy wykonywać wieczorem, zawsze w pozycji stojącej. Poproś dziecko, aby stanął na kartce papieru, wstępnie ubranych skarpet. Obrócić kontur stopy za pomocą ołówka, nie przechodząc na bok. W najwyższych punktach, w których przechodzi kciuk i pięta, narysuj dwie poziome linie i zmierzyć odległość między nimi. Będzie to długość stopy dziecka. Przy wyborze obuwia zimowego należy dodać do tego rysunku 1-1,5 cm.

Zawsze zmierzyć obie stopy. Jeśli istnieje znaczna różnica między dwoma odczytami, trzymaj się większego numeru. Wtedy nie będziesz mylony i wybierz rozmiar snowboots, który jest idealny dla Twojego dziecka.

Buty "Demar": siatka wymiarowa (snowubtsy winter)
Rozmiar buta "Demar" Długość wewnętrznych wkładek, cm
20-21 13.0
22-23 14.5
24-25 16.0

26-27

17.0
28-29 18.5
30-31 20.0
32-33 21.0
34-35 22.5

Wielu młodych matek takich jak śnieżniki z powodu łatwej opieki nad nimi. Wystarczy wytrzeć je wilgotną szmatką – po raz kolejny otrzymają oryginalny wygląd.

Wdzięczni rodzice wielokrotnie opowiadali o produktach tej firmy. "Demar" (snowboots) są idealnym obuwiem w okresie zimowym i są bardzo popularne wśród dzieci. Wszystkie modele mają wysoką jakość i doskonałą odporność na ścieranie. Jasne kolory i elegancki wygląd pozwalają dzieciom wyglądać modnie i atrakcyjnie, niezależnie od pogody.