154 Shares 6549 views

Skórzana kurtka zimowa z futrem – w następnym sezonie

Zeszło zimno zimne, aw mojej ulubionej kurtce ze skóry stało się niewygodne i zimne. Czy naprawdę musimy zapomnieć o tym ubraniu teraz? W żadnym wypadku! Jeśli jesteś fanem tego materiału, dziś nie będzie bardzo trudno kupić zimowe kurtki skórzane z futrem.


Wielu uważa, że takie ubrania nie są już ważne w naszych czasach. Wolą płaszcze z kożucha, kurtki i płaszcze futrzane. Nie można jednak pominąć niektórych cech skóry, które sprawiają, że jest niezastąpiona na zimę. To przede wszystkim odporność na wilgoć. Takie modele doskonale chronią właściciela przed wiatrem i zimnem. Nie bój się mokrego śniegu, deszczu lub śniegu.

Skórzana kurtka zimowa z futrem w pielęgnacji jest znacznie prostsza niż futrzana płaszcz wykonana z naturalnego futra, a ponadto zachowuje swój zewnętrzny połysk już. Na poziomie komfortu można porównać tylko kurtki z gęsim lub górnym, ale będą Ci służyć znacznie mniej.

Kurtki skórzane z futrem, których cena może się różnić od dziesięciu do dwudziestu tysięcy rubli (ale są też znacznie droższe modele), dostarczy ciepła przez kilka lat. Ponadto możesz mieć pewność, że w przyszłym roku nie wyjdzie z mody.

Skórzana kurtka zimowa z futrem może znajdować się w szafie kobiety, mężczyzny, a nawet dziecka. Takie modele mogą mieć kołnierzyk z lisa, szopuna, szynszyli, królika, norki. Jako podstezhki używać ścinane bobra, kożucha, w ekskluzywnych modelach można używać norek. W tańszych próbkach czasami używa się sztucznego futra, ale nagrzewa się znacznie gorzej.

Wiele osób lubi nowość – skórzana kurtka zimowa z futrem – "transformator". Ponieważ łatwo usuwa podstezhkę, futro z kaptura i zamienia się w model demiseason. Jest to przydatne jesienią i zimą.

Należy zauważyć, że skórzana kurtka zimowa z futrem będzie cieszyć się nie tylko kobietami, ale także mężczyznami, którzy rzadko noszą futro z futra naturalnego, a stylowa i lekka kurtka ze skóry jest lubiana przez wielu przedstawicieli silniejszego seksu.

Projektanci zalecają zakup odzieży ze skóry cielęcej lub owczej. Uważa się je za najbardziej jakościowe. Takie ubrania są bardzo silne – będą trwać przez kilka sezonów. Kupując model fondant z gładkiej skóry, zwróć uwagę na jego elastyczność, miękkość i, jak mówią eksperci, "zawartość tłuszczu". Skóra nie powinna powodować szelestu. Jeśli słyszysz, oznacza to, że surowce zostały przeładowane lub źle wykonane.

Ważne jest, aby ocenić kolor produktu. Aby to zrobić, wystarczy spojrzeć na jego krawędzie – z niewłaściwej strony, skóra powinna być tego samego koloru. Dobra skóra jest koniecznie impregnowana wodorozcieńczalnymi związkami. Ich obecność można łatwo zweryfikować. Z przodu kurtki wlać małą wodę – nie powinna ona być wchłaniana, w przeciwnym razie możesz ryzykować po pierwszym deszczu lub mokrym śniegu dostanie się na kurtkę.

W tej chwili wybór takich modeli jest po prostu ogromny. Wszyscy będą mogli wybrać kurtkę, którą będzie lubić smak, a także w pełni odpowiadać jego indywidualnym stylu. Przyjemne zakupy!