858 Shares 9812 views

Curly kwiat w domu iw ogrodzie

Kręcone kwiaty w domu i w ogrodzie wyglądają bardzo atrakcyjnie. Jest to bardzo modne ozdobić swoje altanki, werandy i pergole. Na balkonie i parapecie kwiat kręcone będą wyglądać tak samo dobry. On ozdobić pustą ścianę, ożywić nudne róg i przekręcić taras na uroczystej miejscu.


Co jest potrzebne do wspinaczki kwiaty

roślin kosz (od słowa Ampelio – wiszące wazon) potrzebne są specjalne garnki lub powieszenia sadzarki. Gleba dla nich można kupić w kwiaciarni. Tak więc możliwe jest, aby rosnąć nawet niektóre rodzaje konwencjonalnych małych krzewów. Curly kwiat często skromny, nie trzeba nic drogiego do opieki nad nim. Nie trzeba żadnych skomplikowanych urządzeń majsterkowania i poświęcać zbyt wiele czasu na ich studentów.

Rodzaje wspinania kwiatów. Petunia, surfiniya i lobelia

Petunia ma prawie każdy działce. Szeroka gama kolorów i prostoty zdobył miłość ogrodnictwa. Kwitnie od dawna – od wczesnej wiosny do połowy jesieni. Nawet jeśli kręcone kwiat narażeni na dotkliwe susze, kosztuje tylko raz dobrze podlewane – i to będzie jak nowy ponownie. Gleba nadaje petunii płodnych. Pożądane jest, jeśli ma rosnąć w dobrze oświetlonym miejscu. Surfiniya podobny do Petunii, ale przewyższa go w gęstości i wysokości. Ponadto jest w stanie osiągnąć większą długość. Lobelia jest wieloletnia i roczne. Ten chabrowy kręcone kwiat z rodziny Campanulaceae będzie czuć się dobrze o sobie i słońcu iw półcieniu. Humus bogate gleby pozwoli mu pojawiać się w całej swej okazałości.

Rodzaje ample rośliny. Pelargonia, werbena i Diascia dihondra

Geranium (Pelargonium) jest popularny w naszym kraju od czasów radzieckich. Nawet wtedy, to było urządzone z balkonów, parapetów i altaną ze stałą jasnością. Oprócz efektu dekoracyjnego, jest również nadana Phytoncidal Properties (zdolność do odkażenia powietrza). Geranium kocha ciepło i słońce. Może rosnąć na glinie, niesie krótkotrwałą suszę i łatwo przywrócone po uszkodzeniami mechanicznymi. Verbena rzadko zobaczyć w łóżkach. Jest przytulny i jest popularny głównie jako roślina miodu i roślina lecznicza. Ale jego piękny zapach i Zrównoważony Zielona zdobyła sławę i wśród miłośników roślin obfite. Kwitnie długo – prawie całe lato. Preferuje gleby żyzne i nie toleruje nadmiernej gleby azotowych. Diascia podobny do tego z werbena. Ale jej kwiaty są dużo bardziej atrakcyjne. Małe rozety kolor łosoś zdobią łóżka i garnki całe lato i większość z jesieni. Ta wieloletnia wybredna gleby i obfitych potrzeb nawadniania. Może być sadzone bezpośrednio w otwartym terenie w maju. Dihondra – niezwykła roślina. Po obejrzeniu go raz, nie będzie szybko zapomnieć. Wygląda jak wodospad mopa srebrno-szary luksusowym kaskadowe z wysokości ponad dwóch metrów. To pozostawia stworzyć spektakularny efekt. Kwiaty dihondry nieatrakcyjne. Roślina ta pomaga specjalistom tworzenie obrazów całych florystyczne w ogrodach.