239 Shares 2342 views

Jak wybrać i gdzie kupić nasiona traw gazonowych: wskazówki dla początkujących

Trawniki są aktywnie wykorzystywane w projektowaniu architektury krajobrazu. Zadbany zielony trawnik jest w stanie upiększyć okolicę i na prywatnym domu, w biurze oraz w centrum handlowym. Lawn ozdobić drogowej pieszego i autostrad. I, oczywiście, bez jakości powłoka zielona nie zrobi ani jednego boiska piłkarskiego lub wprowadzenie na zielono.


Dobre opinie w internecie ma sklepu internetowego Gazonov.com. I to nie tylko dlatego, że oferuje szeroką gamę produktów i współpracuje z wiodącymi firmami, które dostarczają nasiona traw trawy. Katalog Gazonov.com – to również doskonała książka odniesienia, gdzie można uzyskać wiele przydatnych informacji na temat kultur trawnik i ich osobliwości. Tutaj można zamówić nawozy, zwalczanie szkodników, narzędzia ogrodnicze do pielęgnacji trawnika, materiał pokrycia. Że już nie ma – uzyskać właściwą poradę – wybrał – nakazał wszystkim naraz – rozpocząć budowę „Perfect” trawnik!

Dobrym trawnik nie tylko cieszyć oko, ale także stworzyć poczucie świeżości w letnie upały, a także przyległe obszary w celu ochrony przed kurzem, na przykład od przechodząc obok drogi. Z tego, co „zaczyna” każdy trawnik? Oczywiście, przy wyborze nasion. Nawet wałkiem reprezentujący darni, która jest przecięta wzdłuż z korzeniami oraz humusu przygotowane przez zaszczepienie zwłaszcza mieszaniny hodowlanej lub trawy. Jeśli chcesz zbudować na terenie piękne i trwałe wykończenie, wymagają Nasiona traw gazonowych, nadaje się do swoich celów, klimatu, topografii, typu gleby itp Na podstawowych niuanse Dyskusja na temat.

Jakie zioła są wykorzystywane do trawników?

Najczęściej ci, którzy chcą, aby ozdobić swoje strony piękny zielony trawnik lub zorganizować pole dla sportu, oferując specjalne odmian zbóż i roślin strączkowych. To właśnie trawnik trawa jest najczęściej znaleźć w wielu różnych sklepach:

 • bluegrass Kentucky. To jest kultura popularna, która charakteryzuje się prostotą konserwacji, powolnego wzrostu, silnej darni wytrzymałości.
 • Kostrzewa czerwona. Wznosi się szybko i polubownie, ale spowalnia jego wzrostu, więc jest idealny do tworzenia „karzeł” powłoki.
 • Życica trwała (rajgrasowe) – trawa trawnik, które są szczególnie lubiący w Europie. Życica pędy gęste, ciemnozielone liście. Kultura nadaje się do trawników z perspektywą intensywnego użytkowania i niskie koszenie.
 • Pobegonosnaya bentgrass. Nazywana jest również agresywna trawa z powodu szybkiego rozprzestrzeniania. To daje dużo pędów, lecz rośnie wszerz niż w górę. Trawnikach bentgrass pobegonosnoy nie wymaga częstego koszenia.
 • Śmiałek Darniowy (deshampsiya). W wilgotnych glebach lub obszarach o słabym drenażu czuje się jak ryba w wodzie. Być może jest to dla tej kultury i nazwano „szczupak”. To wspaniałe uczucie w cieniu.
 • Koniczyna biała bieli. Trawnik, utworzony na podstawie tej kultury, będzie można rozkoszować się nie tylko jasnozielonej, ale drobnymi białymi kwiatami. Dobrze rośnie na ubogich glebach.
 • Kostrzewa trzcinowa – idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na częste podlewanie trawnika. Ta odporna na suszę rośliny są sortowane częściej konsumenci południowych regionach.

Różne trawniki – różne nasiona

Znaleźć i kupić wysokiej jakości Nasiona traw gazonowych dzisiaj dość łatwo. To jest zupełnie inna sprawa – prawo do ich wyboru, ponieważ trawniki mogą być bardzo różne:

 • Trawa trawnik krótki i skromny, a trawnik „dla leniwych”. Przydatne rośliny uprawne, takie jak wiechlina i kostrzewy czerwonej i białej koniczyny kostrzewy łąkowej.
 • Zacienione trawnik. Chcąc stworzyć trawnik na wilgotnym, zacienionym miejscu należy zwrócić uwagę na bluegrass, Pickerel, pobegonosnuyu bentgrass, życica (będzie trzeba często sieją). Jeżeli gleba jest sucha, należy częściej kostrzewy czerwonej.
 • murawa sportowa. Piłkarska dziedzin odpowiednich bluegrass, na polach golfowych – bentgrass pobegonosnaya lub kostrzewy czerwonej.
 • Powłoka odporna na suszę. Wysoki Kostrzewa – to najlepszy wybór.
 • Zima hardy trawnik. Kentucky bluegrass i kostrzewa czerwona – „silne” trawa, która może trwać nawet ostrą zimę i szybko odzyskać z nadejściem ciepła.

Najlepiej jest udowodnione Danii, Holandii i Niemiec, a także „za granicą” Kraj – Stanów Zjednoczonych i Kanady. Bardzo tanie nasiona lepiej zignorować, ponieważ z nich mało prawdopodobne, aby uzyskać pokrycie naprawdę wysokiej jakości.